Една несигурна бъдеща булка.

  • 12 896
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте, ще бъда максимално кратка:Бременна съм от мъжа, когото обичам, заедно сме от скоро, но се познаваме отдавна. Предложи ми брак, държи се чудесно с мен и всичко по реда си. Приказка. Ноо..съм забелязала тенденция у него да не се пуска от една жена,преди да се хване с друга. В нашия случай, той напусна бившата си заради мен. Държи се наистина повече от добре, той е мъж на място, грижовен и мил е, но някак си ме тревожи мисълта, че е възможно да ме постави на мястото на бившата си.. Объркана съм. Всичко с него е чудесно, но тази мисъл ме влудява. Да вмъкна и двамата искахме бебето и беше планирано, на под 25 години сме, но аз съм готова за това, по всичко си личи, че и той.. Е, какво е вашето мнение.. има ли повод да се притеснявам ?

# 1
  • Мнения: 223
Има.
Имай си едно наум.

# 2
  • Мнения: 33
Има.
Имай си едно наум.
Повече от едно на ум даже...

# 3
  • Мнения: X
Тези неща се решават преди забременяването, а не след.

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Глупости. Аз съм зарязвала поне 3-ма, заради появили се нови хора в живота ми. Е, вече 17 години не съм  сменила мъжа си, но и  не съм се женила за предишните Simple Smile

Най-вероятно е открил в теб идеалната половинка просто.

# 5
  • Мнения: 131
И за какво да се притесняваш, ако е тип , който зарязва жените , ще те зареже, както и ти , ако имаш такъв маниер на поведение.  Не вярвам на никого , но и се наслаждавам да изживея това , което съм решила , че си заслужава.  Наслаждавай се на бремеността си и не си товари главицата с глупости / от тях отърване няма за съжаление/.

# 6
  • Мнения: 10
На мъжа очите винаги ще шарят въпроса е на коя жена държи до края на дните си!
Според мен ако нещо е писано да стане ще стане .. Никои не може да промени съдбата си затова не го мисли толкова да се натоварваш ! Отдаи се на хубавите моменти и се наслаждаваи на любовта Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6 166
Щом сте от скоро тепърва времето ще ви проверява дали сте един за друг. Имай си един план Б и си се жени на воля.

# 8
  • Мнения: 18 736
Под 25 годишен мъж вероятно е бил с друго гадже, а не с жена и деца. Ако е така, не е фатално.

# 9
  • Мнения: X
Ноо..съм забелязала тенденция у него да не се пуска от една жена,преди да се хване с друга. В нашия случай, той напусна бившата си заради мен.
Аз съм го забелязал това поведение в тоооолкова много жени, че ако трябва да се генерализира.... Но е глупаво да се генерализира, особено пък на база един случай както е при Вас. Един случай не е "тенденция".   

Ако се влюби във Вас и напусне предишната си приятелка заради това - някой ще каже "лошо". Ако е сам и тогава се влюби във Вас - някой друг пак ще каже "Лошо! Какво му има, че да е сам? Нещо не му е наред явно". Човек каквото и да направи, винаги ще има повод за притеснение у този, който търси подобен повод. За мен единственото некоректно е човек да бъде едновременно с двама души като или единият или и двамата не знаят за съществуването на другия. Иначе не виждам нищо толкова драматично да скъсаш с едно гадже, защото си се влюбил в друго момиче. Особено ако си под 25. Стига да е преди да си започнал да действаш с другото.

Много сте млади и двамата и очевидно не сте живели достатъчно дълго заедно, че да сте сигурна в него. Не трябваше ли да мислите по тези въпроси преди да почнете да правите бебе? Не трябваше ли да поживеете заедно първо, да се сгодите поне и тогава да почнете да правите бебето? И тогава да пуснете тема в бг мамма, не когато вече е на път бебето? Или е измислена ситуация, с която да се поупражняваме? Каквото и да е - лека бременност Ви желая и щастлив семеен живот! Не го тровете с безпочвени притеснения - ако се появят основания да се притеснявате, ще го разберете. Успех.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 492
Не разбирам притесненията.
По принцип това е практика на жените - никога не пускат бхившия (клона), преди да са хванали новия.
Е, свиквайте - феминизацията доведе до това, че и мъжете вече са така

# 11
  • Мнения: 5 468
Щом става дума за момче под 25, вероятно под "бивша" имаш предвид момиче, с което е излизал. Живяли ли са заедно? Имали ли са брак? Деца имат ли? Вероятно отговорът и на трите въпроса е "не". В този смисъл, не виждам някаква голяма драма. На тази възраст връзките обикновено не са толкова сериозни и хората чрез тях придобиват някакъв опит, който в един момент им помага да изберат подходящ, за тях, човек. Ако говорехме за мъж с 5-10 години по-голям, със семейство и деца, който ги е напуснал заради теб, тогава ситуацията щеше да е съвсем различна. След като вече чакате бебе, е безсмислено да се тревожиш. Трябваше да помислиш преди да започнете да правите бебе. Сега по-скоро работете върху връзката си, организирайте живота си и намерете синхрон помежду си, защото на тази възраст има разминаване между мъжете и жените. Мъжете, в голям процент от случаите, все още са леко дечковци, докато жените са една идея по-зрели и често мислят вече за семейство.

# 12
  • София
  • Мнения: 8 000
Тия работи се мислят преди да се планира детето. Малко късно си се сетила да се притесняваш.

# 13
  • Мнения: 856
Не разбирам защо някой се впуска във връзка, за която, още преди да е започнала съществената част, вече се мисли какво ще се случи, как ще се разделят, кога ще се разделят?! Никой не влиза (или поне не би трябвало) в отношения с човек, с който непрекъснато ще очаква раздялата. Пусни се по течението, изкарай положителните емоции от бременността  и любовта на повърхността, наслаждавай се на прекрасните мигове с любимия човек. Не се поддавай на черни мисли, от тях няма никакъв смисъл. Казваш, че се държи добре, че всичко е наред. Тогава какво има да му мислиш? И аз съм минавала от една връзка в друга. Да, така се случи, бях с един, ама се влюбих в друг. Това не означава, че с всички постъпвам така. Съпруга си срещнах, след като бях 2 години сама. И той мен след като беше се разделил с бившата преди повече от година. И пак може някой ден да ме зареже заради друга, или пък заради самата мен. Няма как да знам. За това просто се отдавам на живота ни заедно на максимум и ми е все тая какво ще се случи след година, две, три десет.... Сега живея, сега се радвам, сега така ми е добре. По - нататък - каквото - такова. Живей и се радвай на прекрасното, то е днес.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 36 737
Нещо не схванах. Той е напуснал бившата и се е хванал с теб. Държи се добре, всичко ви е наред, детето е желано и планирано. Къде е проблемът всъщност?

# 15
  • София
  • Мнения: 13 475
На тази възраст бих се притеснила само ако бившата е била законна съпруга. Ако е била гадже, стига да не е бил едновременно и с двете, лъжейки и двете, не виждам проблем.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Драма куин.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 596
Явно е бил едновременно и с двете. Ако е било и за дълъг период...Сама казва, че е зарязал бившата си заради нея, реално я притеснява именно вероятната склоннност към паралелни връзки. Да, има такива мъже - не понясят да са сами, не понасят да не са центъра и фокуса във всяка връзка и често разчитат на "резервен" вариант и могат дълго да поддържат паралелна връзка. Ние няма как да знаем твоят дали е от тях...Млад е, отскоро сте заедно, всичко е възможно във времето. Внимавай, особено периода на бременността и  майчинството са особено рискови за подобни екземпляри...А може и да са напълно неоснователни страховете ти...

# 18
  • Мнения: X
Нещо не схванах. Той е напуснал бившата и се е хванал с теб. Държи се добре, всичко ви е наред, детето е желано и планирано. Къде е проблемът всъщност?
Явно проблемът е в несигурност, ниска самооценка и глупава ревност, също незрялост и липса на житейски опит. Хормони също. Дано поумнее дамата след време.

# 19
  • MT
  • Мнения: 538
Бъди позитивна - никой не знае какво може да стане в бъдещето. Успех!

# 20
  • Мнения: X
Здравейте, ще бъда максимално кратка:Бременна съм от мъжа, когото обичам, заедно сме от скоро, но се познаваме отдавна. Предложи ми брак, държи се чудесно с мен и всичко по реда си. Приказка. Ноо..съм забелязала тенденция у него да не се пуска от една жена,преди да се хване с друга. В нашия случай, той напусна бившата си заради мен. Държи се наистина повече от добре, той е мъж на място, грижовен и мил е, но някак си ме тревожи мисълта, че е възможно да ме постави на мястото на бившата си.. Объркана съм. Всичко с него е чудесно, но тази мисъл ме влудява. Да вмъкна и двамата искахме бебето и беше планирано, на под 25 години сме, но аз съм готова за това, по всичко си личи, че и той.. Е, какво е вашето мнение.. има ли повод да се притеснявам ?
Аз "видях" нещо, което никой не е споменал....познавате се отдавна.Значи, той те познава отпреди, но през това време е сменял приятелки, а сега точно е "решил/забелязал/разбрал", че обича всъщност теб и зарязва последната си приятелка заради теб?
Подобна ситуация не би ме притеснила, ако сме се запознали наскоро, той се е влюбил лудо в мен и е решил, че иска мен до себе си занапред.
В описаната от теб ситуация обаче, мисля, че бих се притеснявала.
Изобщо, би ме притеснил всеки мъж, когото познавам от години, а той едва сега е разбрал, че съм любовта на живота му.

# 21
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте, ще бъда максимално кратка:Бременна съм от мъжа, когото обичам, заедно сме от скоро, но се познаваме отдавна. Предложи ми брак, държи се чудесно с мен и всичко по реда си. Приказка. Ноо..съм забелязала тенденция у него да не се пуска от една жена,преди да се хване с друга. В нашия случай, той напусна бившата си заради мен. Държи се наистина повече от добре, той е мъж на място, грижовен и мил е, но някак си ме тревожи мисълта, че е възможно да ме постави на мястото на бившата си.. Объркана съм. Всичко с него е чудесно, но тази мисъл ме влудява. Да вмъкна и двамата искахме бебето и беше планирано, на под 25 години сме, но аз съм готова за това, по всичко си личи, че и той.. Е, какво е вашето мнение.. има ли повод да се притеснявам ?
Аз "видях" нещо, което никой не е споменал....познавате се отдавна.Значи, той те познава отпреди, но през това време е сменял приятелки, а сега точно е "решил/забелязал/разбрал", че обича всъщност теб и зарязва последната си приятелка заради теб?
Подобна ситуация не би ме притеснила, ако сме се запознали наскоро, той се е влюбил лудо в мен и е решил, че иска мен до себе си занапред.
В описаната от теб ситуация обаче, мисля, че бих се притеснявала.
Изобщо, би ме притеснил всеки мъж, когото познавам от години, а той едва сега е разбрал, че съм любовта на живота му.
Видях го същото нещо, но от тези 3 думи ("познаваме се отдавна") нищо не може да се заключи.

Класическа ситуация е, когато едно момче има чувства към едно момиче, но не споделя тези чувства - причини може да има безброй: примерно мисли, че момичето е много над нивото му (примерно много красиво) и няма да отговори на чувствата му, или пък момичето си има приятел (аз лично, особено пък като по-млад, не бих действал и не бих споделял чувства, ако момичето има приятел), или примерно са в една компания, или са приятелки с гаджето му.... Безброй варианти има. В някакъв момент по някакъв начин се разбира, че и тя отговаря на чувствата му (тези неща понякога се разбират наистина много неочаквано) и окрилен от признанието той зарязва замиращата връзка. Особено пък ако се познават примерно от училище, университет или нещо подобно - там хич не е лесно да се признаят чувства, всеки се прави на много велик и над тези неща и гледа да не стане за смях, ако не е споделено...

Естествено са възможни много други сценарии, сред които е най-притеснителен този с паралелните връзки, но не виждам защо винаги трябва да се допуска възможно най-негативното в ситуация без достатъчно информация. Ако авторката има желание - ще поясни. И да няма желание, сигурен съм, че доста хора ще доизмислят възможните негативни сценарии, за да могат да изкажат мнението си за тях Simple Smile
Скрит текст:
На мен ми се е случвал точно един от безобидните варианти - видял съм някакво момиче на купон, момичето ми е харесало много външно и също като поведение в общата компания (имахме сходно чувство за хумор и се смеехме на едни и същи неща или поне така ми се стори тогава), но е било заедно с момче, което прилича на неин интимен приятел, въпреки че не са се държали като гаджета. Аз пък съм бил в нещо като връзка и не съм търсил активно в този момент. По-късно обаче момичето почва да демонстрира някакъв умерен интерес към мен във фейсбук. Отново до тук на мен не ми е достатъчно да се задействам - може би просто имаме сходни вкусове. В някакъв момент обаче обща приятелка казва, че момичето питало нещо за мен, също че всъщност въпросния младеж не ѝ бил точно гадже, мразела го и дрън дрън и ако съм я харесвал, да съм действал. ОК, супер, веднага се задействам, осъществяват се две срещи - едната е спонтанна (от по-голяма компания оставаме двамата сами), другата е покана от моя страна, и двете срещи обаче хич не ми допадат - нито магия има, нито привличане, нито лекота на общуване, нищо. Даже някои неща в нея доста ме поотблъскват и до там си оставаме в общи линии - сравнително далечни познати с любезно-приятелски отношения. (в последствие все пак се оказа, че тя си е сериозно гадже с въпросното момче, а общата приятелка нещо не е разбрала). Така че хората могат да си се познават по отдалече (напр. в една компания) от много време, но отношенията им в някакви моменти да търпят сериозна динамика и в посока сближаване и в обратната посока.   

# 22
  • Мнения: X


bgtatko81, варианти всякакви са възможни, така е.
Аз просто бих си имала едно на ум, ако мъж ме познава от години, а едва сега решава, че съм любовта на живота му.Каквато и да е ситуацията, това, на мен лично, ми говори за един нерешителен мъж.Все пак, само на по 25 са, дори май под 25....Това е.

# 23
  • Мнения: X
Amour*, в случая говорим обаче за общо дете, не за "кой от 10тимата, с които бях на опознавателна първа среща миналия месец да си избера". Решителен или не - факт е бъдещото им бебе вече, дали си струва да се коментира решителността му при тези обстоятелства?

Достатъчно е решителен, за да не даде на заден при (по всичко изглежда) поредното непланирано бебе в този форум и да предложи брак. За разлика от доста задочни участници из тукашните теми.   

Хората са различни, на мен лично примерно ми е все тая за кой и кога е направил първата стъпка, стига в крайна сметка да са се получили нещата... Не че нещо - но авторката не ми прави впечатление на много по-решителна. Simple Smile Да не търсим зорлем кусури, само за това призовавам... Имат си достатъчно реални такива обикновено Simple Smile

# 24
  • Мнения: X
Според мен излишно се притесняваш. Може би заради хормоните и бременността ти се отключва някаква защитна реакция. Чувала съм и от други бременни жени да се притесняват как могат да бъдат изоставени. Това, че е зарязал друга, за да бъде с теб - ами често се случва и не при всеки е тенденция.
Но и гаранция за нищо няма. Вярвай се и се надявай на щастлив семеен живот и не се трови излишно, особено след като поведението му е безупречно и чувствата ви са взаимни.

# 25
  • Мнения: 10 998
Не си мисли глупости. Не вярвам да те смени за някоя друга след като ще имате дете. Мъжете не са толкова прости и обикновено си гонят интереса - а той не е да дават издръжка на бившата и да живеят с новата. Е освен ако бившата не е супер гад да ги трови. Дръж се добре с него и всичко ще бъде наред.

# 26
  • Мнения: X
Изобщо, би ме притеснил всеки мъж, когото познавам от години, а той едва сега е разбрал, че съм любовта на живота му.

Сексът без предпазни мерки, довел до бременност, не е "любов на живота".

Да му мислят младите. Peace

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Изобщо, би ме притеснил всеки мъж, когото познавам от години, а той едва сега е разбрал, че съм любовта на живота му.

Сексът без предпазни мерки, довел до бременност, не е "любов на живота".

Да му мислят младите. Peace

Що да не е? Личен опит- забремениха ме на 3-ия месец, за да не хукна пак някъде по купони Simple Smile Твърдението беше, че съм жената на живота му и като гледам още е така Simple Smile

# 28
  • Мнения: X
Що да не е? Личен опит- забремениха ме на 3-ия месец, за да не хукна пак някъде по купони Simple Smile Твърдението беше, че съм жената на живота му и като гледам още е така Simple Smile

Само времето ще покаже този тежък термин "любовта на живота" за кого се отнася.

# 29
  • Мнения: 603
На годините на момичето съм почти и мога да кажа, че съм имала връзка с един такъв подобен господин. Притеснявах се винаги дали ще ме замени с друга. Забрави варианта да стой с теб, защото имаш дете от него. Такива мъже и дете няма да ги спре, ако са нацелили ново готино гадже. По думите ти, ако той е зарязал нея, заради теб, защото е намерил нещо ново - бих абортирала.
Щом се съмняваш дали да се омъжиш за него - не е правилният. За браковете няма съмнения - или го искаш, или не.

# 30
  • Мнения: 11 404
Я не си търси проблеми.  Crazy

# 31
  • Мнения: 9 196
На годините на момичето съм почти и мога да кажа, че съм имала връзка с един такъв подобен господин. Притеснявах се винаги дали ще ме замени с друга. Забрави варианта да стой с теб, защото имаш дете от него. Такива мъже и дете няма да ги спре, ако са нацелили ново готино гадже. По думите ти, ако той е зарязал нея, заради теб, защото е намерил нещо ново - бих абортирала.
Щом се съмняваш дали да се омъжиш за него - не е правилният. За браковете няма съмнения - или го искаш, или не.

Това, че ти си имала връзка и сигурно си абортирала, не означава, че всички трябва да бъдат съветвани да абортират. Никоя не си е взела девствен мъж, който преди това не е бил с никой.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 737
Няма гаранции за нищо в тоя живот. Не може да се женим само, ако сме супер дупер убедени. Понякога човек трябва и да рискува. В тоя случай съветът за аборт май е малко прекален.

# 33
  • Мнения: 3 031
Забрави варианта да стой с теб, защото имаш дете от него. Такива мъже и дете няма да ги спре, ако са нацелили ново готино гадже. По думите ти, ако той е зарязал нея, заради теб, защото е намерил нещо ново - бих абортирала.
Какъв точно е грехът на момчето? Че е оставил бившата си? Много драматично, мда Crazy

# 34
  • Мнения: 5 468
Значи, той е оставил бившата си за да се събере с момичето, тя е решила, че иска бебе от него, направили са бебето и сега да абортира? Някои хора не са добре. Rolling Eyes То това е шега работа - правим бебета, обаче после ни хрумва, че не ги искаме и ги махаме.

# 35
  • София
  • Мнения: 12 006
Добре де, след като ти се върти идеята в главата, че както е зарязал бившата заради теб, така някой ден може и теб да зареже заради друга, защо не помисли над това преди да си вирнеш умишлено краката и да създадеш един живот, който няма вина за ситуацията? Айде ако бебето беше станало "по случайност", макар че в съвременния свят има достатъчно методи за контрацепция, но все пак ако беше станало непланирано - разбирам да се чудиш, ама ти съвсем съзнателно си го направила това дете и сега - "да го оставя ли без баща, че може някой ден да ми бие шута или да се оженя за баща му"???? Струва ми се, че си презадоволена и не знаеш какво искаш. Драма Куин! Понеже ти липсват проблеми, а явно не може да живееш без такива - си ги създаваш. Лошото е, че намесваш и други хора.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 596
Правим си свободни интерпретации, защото авторката е оскъдна на информация, навярно умишлено, затова и престана да пише. Никъде не казва, че е планувано бебе, ако е случайно и затова й е предложил брак, още повече ако е била любовницата дълго време, нормално да е несигурна..."остави я заради мен" може да означава много неща

# 37
  • София
  • Мнения: 12 006
Правим си свободни интерпретации, защото авторката е оскъдна на информация, навярно умишлено, затова и престана да пише. Никъде не казва, че е планувано бебе, ако е случайно и затова й е предложил брак, още повече ако е била любовницата дълго време, нормално да е несигурна..."остави я заради мен" може да означава много неща

А ти вместо да скачаш за спорта срещу другите, що не хванеш да прочетеш темата първо? Кой си прави свободни съчинения, като авторката още в първия си пост написа, че бебето е планувано:
Скрит текст:
Здравейте, ще бъда максимално кратка:Бременна съм от мъжа, когото обичам, заедно сме от скоро, но се познаваме отдавна. Предложи ми брак, държи се чудесно с мен и всичко по реда си. Приказка. Ноо..съм забелязала тенденция у него да не се пуска от една жена,преди да се хване с друга. В нашия случай, той напусна бившата си заради мен. Държи се наистина повече от добре, той е мъж на място, грижовен и мил е, но някак си ме тревожи мисълта, че е възможно да ме постави на мястото на бившата си.. Объркана съм. Всичко с него е чудесно, но тази мисъл ме влудява.
Да вмъкна и двамата искахме бебето и беше планирано, на под 25 години сме, но аз съм готова за това, по всичко си личи, че и той.. Е, какво е вашето мнение.. има ли повод да се притеснявам ?
Много обичам ей такива коментари на хора, които са прочели последните 1-2 коментара само.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 596
пропуснала съм, чудо голямо

# 39
  • София
  • Мнения: 12 006
пропуснала съм, чудо голямо
Ама не пропусна да обвиняваш другите, че сме си правили свободни съчиненя и да твърдиш нещо, за което нямаш представа дали е така, понеже не си прочела и първия пост.  Party Wink

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 2 373
Не разбирам притесненията.
По принцип това е практика на жените - никога не пускат бхившия (клона), преди да са хванали новия.
Е, свиквайте - феминизацията доведе до това, че и мъжете вече са така
Абсолютно - аз такава жена: свободна, хубава и да не е тотално изперкала не съм срещал. Което е тъжно, защото има много жени които стоят с някой, който не обичат и искат да разкарат, но докато не се появи нов кандидат не го правят.
Така, че изглежда, че това е нормата.

# 41
  • Мнения: 18 562
Човек в живота никога не знае. Не виждам нищо съмнително в това, което описваш. Предложил ти е, ще имате бебе, ще се жените, значи е сериозен към теб и ти към него избрали сте се. Това, че един мъж е зарязал една жена заради друга се случва постоянно и с мъжете и с жените. Кое му е странното? Разбирам, че се притесняваш дали ще му шарят очите и дали няма да направи същото. Но кой може да каже, дали ще стане или не. Според мен, не бива да го мислиш толкова. Нищо сигурно няма. И аз не знам дали пък няма утре  да се влюбя в друг, и никой не знае какво ще му дойде до главата. Такива неща се случват постоянно.
Но е хубаво по принцип да поживееш с човек, да бъдете заедно повече от 1-2 години, да се опознаете, да разбереш какъв е, дали е човека за теб. Аз така направих, после планувахме бебето и сватбата. Мъжа ми казваше докато бяхме гаджета че е голяма глупост да не поживееш с някого преди да правиш тези важни крачки. Simple Smile И съм на същото мнение.
Когато една жена е на прага на брака винаги си задава въпроси и аз съм си ги задавала, нормално е.

# 42
  • Мнения: 223
Не разбирам притесненията.
По принцип това е практика на жените - никога не пускат бхившия (клона), преди да са хванали новия.
Е, свиквайте - феминизацията доведе до това, че и мъжете вече са така
Абсолютно - аз такава жена: свободна, хубава и да не е тотално изперкала не съм срещал. Което е тъжно, защото има много жени които стоят с някой, който не обичат и искат да разкарат, но докато не се появи нов кандидат не го правят.
Така, че изглежда, че това е нормата.

Това освен,че не е нормата,но и е отвратително поведение за хора,които нямат топки да са честни със себе си и ги е страх да стоят сами.

# 43
  • Мнения: 33
Благодаря на всички,че изказахте мнението си. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 647
Щом е оставил другата значи е видял нещо по-сигурно в теб. Радвай се на бременноста си,радвай се на вниманието от момчето. И се отпусни,какво ще се случи по-натам не може никой да ти каже на 100%. Щом сте го искали и е желано наслъждавай се.
Това е моето мнение Simple Smile успех!🙃

# 45
  • Мнения: 11 404
Дори най-отговорния и нивгаш незарязвал някого мъж може да изостави семейството си ако го прасне хормона и любовта под определен ъгъл. Няма ТИП ЗАРЯЗВАЩИ мъже. Всеки от нас е и зарязван и зарязващ.

# 46
  • Мнения: 5 468
Напълно съм съгласна с последното мнение. Тези неща не могат да се предвидят и всякакви сценарии са възможни. Дори е възможно, авторката след няколко години съвместен живот, да й писне от мъжа й и да се влюби в друг. Никой не знае. Wink

# 47
  • Мнения: 5 061
Не може да преценяваш човека по ЕДНА негова постъпка.
Аз също оставих бившия си заради сегашния.
Мъжът ми от време на време мисли като теб и ме подкача как сигурно и него ще оставя така някой ден и адски много ме дразни с това си изказване!
Това беше инцидентен ,единичен случай,който няма общо с характера ми.
Виж,ако твоят човек отавя 5-та поред жена по един и същ начин,това е друго нещо.

# 48
  • Мнения: 13
Авторке, радвай се на бременността си и не си набивай излишни филми в главата! Може би хормоните ти са в повече, а може би е ревност. Каквото й да е , не си помрачавай дните с тези черногледи мисли.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 137
Шанс според мен винаги има. Но хората се променят! Не е казано ,че ще те замени със първата красавица ,която види. Според мен е добре да поговориш с него,да споделиш какво те мъчи и да си поговорите като големи,зрели хора . Това какво е било преди има значение ,но не се трови като гледаш назад. Това мисля аз,комуникация и искренност е най-важното във връзката. А и сега като ще си имате бебче,нещата са различни и той гледа на теб по друг начин. Така ,че -усмихни се,дишай ,подреди си думичките в главата и поговори с мъжа ти Simple Smile

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 733
Направи както усещаш нещата. Какво искаш ти тук и сега? Дали ще те зареже той след месец, два, година...никога...няма как да знаеш. Същото важи и за теб. Живей го тоя живот, така като сърцето и разума казват. Докато се притесняваш какво ще стане, ще  изпушнеш това, което става.
Не знам дали догодина ще съм женена, разведена, умряла...не мога да обещая на никого, освен на децата и родителите си, че няма да ги оставя.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
А защо слагате в кавички думата връзка за млад човек?

# 52
  • Мнения: 433
Според мен имаш повод да се притесняваш. И аз бих те посъветвала да внимаваш и имаш едно на ум.

# 53
  • Мнения: 12
Няма значение как се държи един мъж, на колко е години, предишните му връзки и т.н. ...
Винаги има вариант да те зареже било то заради жена или друга причина. Може да е след 1 година връзка или 10 години съжителство. Винаги трябва да имаш едно на ум, но тази мисъл не трябва да афектира изцяло върху начина ти на общуване с него. На човек му се случва това, което мисли. Simple Smile
Бъди позитивна и се абстрахирай от всички негативни мисли.

# 54
  • Мнения: 1 770
И аз не разбрах къде е проблема..По-добре да има бивши, отколкото ти да си му първата. Иначе, нищо сигурно няма на този свят! И да мислиш и да премисляш, не можеш да знаеш какво ще ти донесе съдбата след 5-10-15 години. И аз уж вярвах на мъжа си, но след 20г заедно реши, че е срещнал любовта на живота си в лицето на друга. После се уплаши и се върна. Стана голяма каша, в крайна сметка се разделихме и сега съм с друг мъж до себе си! Ако някой ми го беше казал, че това ще ми се случи, когато бях на 20, нямаше да повярвам. Така, че наслаждавай се на щастието си и не се тревожи. Каквото има да става-ще стане! Под твой контрол са само твоите мисли и действия, ничии други! Успех! 😌

# 55
  • Мнения: 64
Според мен най-големия проблем е съмнението . Щом още от сега си започнала да се съмнаяваш ,това ще те “изяжда “ всеки ден . Всеки ден ,докато дундуркаш детето вкъщи ,ще се чудиш сега на работа той какво прави,когато се прибере уморен и не му се говори ще си мислиш ,че е намерил друга и ще те зареже .....загнезди ли се веднъж съмнението в мозъка е трудно след това . А още повече ,ако виждаш че мъжа върти две жени едновременно докато си избере .

# 56
  • Мнения: 1 770
Според мен най-големия проблем е съмнението...

И аз така мисля. А съмнението идва, когато човек се вкопчи в половинката си, сякаш тя му принадлежи. Ако вярваме и обичаме себе си, ще се чувстваме самодостатъчни и пълноценни и без половинката и именно тогава ще приемаме нейното съществуване не за даденост, а за дар, на който трябва да се насладим за определено време. Нищо вечно няма на този свят. Ако узреем за мисълта, че никой на никого не принадлежи, нито може да бъде контролиран, тогава ще живеем един по-лесен и щастлив живот!

Последна редакция: сб, 17 мар 2018, 14:45 от Mom of 3

# 57
  • Мнения: 433
Плюс това можем да приемем, че хората в живота ни винаги се появяват с някяква цел.

Общи условия

Активация на акаунт