Една несигурна бъдеща булка.

  • 12 897
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 404
Дори най-отговорния и нивгаш незарязвал някого мъж може да изостави семейството си ако го прасне хормона и любовта под определен ъгъл. Няма ТИП ЗАРЯЗВАЩИ мъже. Всеки от нас е и зарязван и зарязващ.

# 46
  • Мнения: 5 468
Напълно съм съгласна с последното мнение. Тези неща не могат да се предвидят и всякакви сценарии са възможни. Дори е възможно, авторката след няколко години съвместен живот, да й писне от мъжа й и да се влюби в друг. Никой не знае. Wink

# 47
  • Мнения: 5 061
Не може да преценяваш човека по ЕДНА негова постъпка.
Аз също оставих бившия си заради сегашния.
Мъжът ми от време на време мисли като теб и ме подкача как сигурно и него ще оставя така някой ден и адски много ме дразни с това си изказване!
Това беше инцидентен ,единичен случай,който няма общо с характера ми.
Виж,ако твоят човек отавя 5-та поред жена по един и същ начин,това е друго нещо.

# 48
  • Мнения: 13
Авторке, радвай се на бременността си и не си набивай излишни филми в главата! Може би хормоните ти са в повече, а може би е ревност. Каквото й да е , не си помрачавай дните с тези черногледи мисли.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 137
Шанс според мен винаги има. Но хората се променят! Не е казано ,че ще те замени със първата красавица ,която види. Според мен е добре да поговориш с него,да споделиш какво те мъчи и да си поговорите като големи,зрели хора . Това какво е било преди има значение ,но не се трови като гледаш назад. Това мисля аз,комуникация и искренност е най-важното във връзката. А и сега като ще си имате бебче,нещата са различни и той гледа на теб по друг начин. Така ,че -усмихни се,дишай ,подреди си думичките в главата и поговори с мъжа ти Simple Smile

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 733
Направи както усещаш нещата. Какво искаш ти тук и сега? Дали ще те зареже той след месец, два, година...никога...няма как да знаеш. Същото важи и за теб. Живей го тоя живот, така като сърцето и разума казват. Докато се притесняваш какво ще стане, ще  изпушнеш това, което става.
Не знам дали догодина ще съм женена, разведена, умряла...не мога да обещая на никого, освен на децата и родителите си, че няма да ги оставя.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
А защо слагате в кавички думата връзка за млад човек?

# 52
  • Мнения: 433
Според мен имаш повод да се притесняваш. И аз бих те посъветвала да внимаваш и имаш едно на ум.

# 53
  • Мнения: 12
Няма значение как се държи един мъж, на колко е години, предишните му връзки и т.н. ...
Винаги има вариант да те зареже било то заради жена или друга причина. Може да е след 1 година връзка или 10 години съжителство. Винаги трябва да имаш едно на ум, но тази мисъл не трябва да афектира изцяло върху начина ти на общуване с него. На човек му се случва това, което мисли. Simple Smile
Бъди позитивна и се абстрахирай от всички негативни мисли.

# 54
  • Мнения: 1 770
И аз не разбрах къде е проблема..По-добре да има бивши, отколкото ти да си му първата. Иначе, нищо сигурно няма на този свят! И да мислиш и да премисляш, не можеш да знаеш какво ще ти донесе съдбата след 5-10-15 години. И аз уж вярвах на мъжа си, но след 20г заедно реши, че е срещнал любовта на живота си в лицето на друга. После се уплаши и се върна. Стана голяма каша, в крайна сметка се разделихме и сега съм с друг мъж до себе си! Ако някой ми го беше казал, че това ще ми се случи, когато бях на 20, нямаше да повярвам. Така, че наслаждавай се на щастието си и не се тревожи. Каквото има да става-ще стане! Под твой контрол са само твоите мисли и действия, ничии други! Успех! 😌

# 55
  • Мнения: 64
Според мен най-големия проблем е съмнението . Щом още от сега си започнала да се съмнаяваш ,това ще те “изяжда “ всеки ден . Всеки ден ,докато дундуркаш детето вкъщи ,ще се чудиш сега на работа той какво прави,когато се прибере уморен и не му се говори ще си мислиш ,че е намерил друга и ще те зареже .....загнезди ли се веднъж съмнението в мозъка е трудно след това . А още повече ,ако виждаш че мъжа върти две жени едновременно докато си избере .

# 56
  • Мнения: 1 770
Според мен най-големия проблем е съмнението...

И аз така мисля. А съмнението идва, когато човек се вкопчи в половинката си, сякаш тя му принадлежи. Ако вярваме и обичаме себе си, ще се чувстваме самодостатъчни и пълноценни и без половинката и именно тогава ще приемаме нейното съществуване не за даденост, а за дар, на който трябва да се насладим за определено време. Нищо вечно няма на този свят. Ако узреем за мисълта, че никой на никого не принадлежи, нито може да бъде контролиран, тогава ще живеем един по-лесен и щастлив живот!

Последна редакция: сб, 17 мар 2018, 14:45 от Mom of 3

# 57
  • Мнения: 433
Плюс това можем да приемем, че хората в живота ни винаги се появяват с някяква цел.

Общи условия

Активация на акаунт