Обсъждане на имотни обяви

  • 74 507
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 664
Дам, това за ТЕЦ-а го видях, гадно е, както и къщите. Иначе може би аз съм единствения човек, на който не му пука много за изложение. Предпочитам северен на по-висок етаж, отколкото южен на нисък. Даже като малка живяхме в апартамент, който не знам какво изложение беше - запад или юг, но печеше цял ден, беше много неприятно. А колкото до улици и тротоари в София - досега не съм видяла нормални такива. Улиците да речем им запълват дупките чат-пат, ама троторатите не ги пипат - или липсват, или са с разбити плочки.

# 736
  • Мнения: 1 483
Е то колко да е висок етажа, от другата страна на блока има денивелация и дворът на съседната къща идва на нивото на втори надпартерен. Връзката с улиците в посока Тотлебен е с едни разбити стълбички, които зимно време няма кой да изчисти. Не мога да ви копирам линк, но в стрийтвю се вижда, погледнете, ако искате.

# 737
  • Мнения: 9 664
Аз вече говорех по принцип, не за този точно имот. Иначе ще разгледам на вю-то за какво става въпрос.

# 738
  • Мнения: 1 483
Оф, аз сега се усетих, че се обърках и говорех за друг блок. Денивелация има,макар и не толкова голяма. Улица също има, порядъчно разбита.

# 739
  • Мнения: 6 964
http://www.luximmo.bg/imot/22626?utm_source=facebook&utm_med … Remarketing_Sales
Като изключим етажа, това изглежда много хубаво.

# 740
  • Мнения: 9 664
Дам много е хубав този, но седи отдавна, не знам защо...

# 741
  • Мнения: 13 191
Не му е хубаво изложението.

# 742
  • Мнения: 4 577
Доживях да видя ново строителство среден клас с две нормално големи спални, само че е на булевард https://m.imot.bg/details/1c152215179189176

# 743
  • Мнения: 25 757
Не е така, точно разглеждам нов проект с нормални спални.
http://www.komfortbrokers.com/bg/tyrsq/jilishtna-sgrada-fantaziq

# 744
  • Мнения: 4 577
За мен нормални спални са поне 15 кв.м. В тази сграда, която си постнала, малката спалня е макс.12, 8 кв.м. За мен, цял живот живяла в стари големи апартаменти, това е клаустрофобично. А такъв апартамент нова строителство със 17 кв.м и 14,9 кв.м, същевременно с прилична холокухня 26 кв.м. наистина за пръв път виждам (като изключим луксозни многостайни). Е, ако холът беше 30-32 щеше да е перфектен. Поне в СФ стандартът е детска 9-12 кв.м., родителска 13-15 кв.м.

# 745
  • Мнения: 6 964
TafTaf, най-хубавият апартамент, който някога съм виждала ( Grinning ) е в Младост 2 точно до Въртопо. Голям тристаен. НС. Много добър коридор, без преходни стаи. Две големи спални поне по 17 м2, холокухнята е сигурно малко под 30, но с хубави, правилни форми. Баня и тоалетна. Тераса, гледаща с невероятна панорама към Витоша - буквално сякаш си там. Можеш да видиш лифта работи ли почти. Толкова ясно. Невероятен.

# 746
  • Мнения: 3 799
TafTaf, най-хубавият апартамент, който някога съм виждала ( Grinning ) е в Младост 2 точно до Въртопо. Голям тристаен. НС. Много добър коридор, без преходни стаи. Две големи спални поне по 17 м2, холокухнята е сигурно малко под 30, но с хубави, правилни форми. Баня и тоалетна. Тераса, гледаща с невероятна панорама към Витоша - буквално сякаш си там. Можеш да видиш лифта работи ли почти. Толкова ясно. Невероятен.

Въртопо е свлачищна зона. Поради тази причина там не се строеше.
Е вече се строи и се пищи, че сградите се цепят и мазетата са наводнени.
И сега се чака общината да измисли решение, защото хората не проучват, а купуват на сляпо.

# 747
  • Мнения: X
TafTaf, най-хубавият апартамент, който някога съм виждала ( Grinning ) е в Младост 2 точно до Въртопо. Голям тристаен. НС. Много добър коридор, без преходни стаи. Две големи спални поне по 17 м2, холокухнята е сигурно малко под 30, но с хубави, правилни форми. Баня и тоалетна. Тераса, гледаща с невероятна панорама към Витоша - буквално сякаш си там. Можеш да видиш лифта работи ли почти. Толкова ясно. Невероятен.

Въртопо е свлачищна зона. Поради тази причина там не се строеше.
Е вече се строи и се пищи, че сградите се цепят и мазетата са наводнени.
И сега се чака общината да измисли решение, защото хората не проучват, а купуват на сляпо.

Така е. И аз това й написах назад на Гугъл, ама тя не го отрази Simple Smile Явно не е важно за нея.

# 748
  • Мнения: 6 964
Ще ми стане важно, ако тръгна да купувам. Сега обсъждам апартамент НС и неговите разпределение и интериор.

# 749
  • Мнения: 11 635
Във зона като въпросният парк Въртопо, може да се строи, но стига да се спазват абстолютно точно нормите и правилата за строежи в такава зона. Та те дори дренажи не си правят труда да направят, а и няма и кой да ги контролира...та ТЕ така-мазета се превръщат в аквариуми, сградите се пукат и едни хора дължат пари на банката...На днешните строители на държавата не им трябват хора учени, хора инженери-те си знаят най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт