Забременели след ин витро - Тема 43

  • 104 604
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 728
Биохимичния скрининг е изследване за Даун (взима се кръв и се прави ехограф) На база на резултатите се изчислява вероятноста детето да има Даун.

# 706
  • Мнения: 766
Момичета, при мен всичко приключи. След години на опити най-после видяхме 2 чертички, чхг, плоден сак... и накрая в 7 г.с. се оказа кухо яйце. Няма такъв шок! Дадоха ми хапчета за мекаментозен аборт и понеже лигавицата ми била здрава и дебела може кюертаж. Само това вече не бях правила... Страшно ми е мъчно, нямам сили вече за нищо.. Успех на всички, ще бъдете чудесни мами!

# 707
  • Мнения: 728
Момичета, при мен всичко приключи. След години на опити най-после видяхме 2 чертички, чхг, плоден сак... и накрая в 7 г.с. се оказа кухо яйце. Няма такъв шок! Дадоха ми хапчета за мекаментозен аборт и понеже лигавицата ми била здрава и дебела може кюертаж. Само това вече не бях правила... Страшно ми е мъчно, нямам сили вече за нищо.. Успех на всички, ще бъдете чудесни мами!

Много съжалявам че така се случи при теб. Февруари месец направих медикаментозен аборт в 7гс (сърдечния пулс спря) Аз ти препоръчвам да не им даваш да ти правят кюртаж. Аз се изчистих само с помоща на хапчетата.

# 708
  • Мнения: 601
Hope, съжалявам! Не ги слушай за лигавицата. Аз имам две кухи яйца. Винаги съм чакала до псоледно да го изхвърля сама, но при едното се наложи кюртаж. Е от тогава “лелката” трае 3 дни, а беше 6!

Да се престраша вече и да ме запишете на първа страничка с един щъркел на 24.12.2018. Уж казаха, че ще са розови гащи, но е началото на Август съм на 2 ФМ и се надявам вече със сигурност да кажат пола.

# 709
  • Мнения: 139
Момичета, при мен всичко приключи. След години на опити най-после видяхме 2 чертички, чхг, плоден сак... и накрая в 7 г.с. се оказа кухо яйце. Няма такъв шок! Дадоха ми хапчета за мекаментозен аборт и понеже лигавицата ми била здрава и дебела може кюертаж. Само това вече не бях правила... Страшно ми е мъчно, нямам сили вече за нищо.. Успех на всички, ще бъдете чудесни мами!

Съжалявам много мила.Не се отчайвай, скоро с нови сили и ще се радвате на щастие. Прегръдки!

# 710
  • Мнения: 1 964
Цитат на: ^hope^ link=topic=1020596.msg37043277#msg37043277 дайте=1531565197
Момичета, при мен всичко приключи. След години на опити най-после видяхме 2 чертички, чхг, плоден сак... и накрая в 7 г.с. се оказа кухо яйце. Няма такъв шок! Дадоха ми хапчета за мекаментозен аборт и понеже лигавицата ми била здрава и дебела може кюертаж. Само това вече не бях правила... Страшно ми е мъчно, нямам сили вече за нищо.. Успех на всички, ще бъдете чудесни мами!
Задължително иди на второ и трето мнение преди да пиеш хапчетата, за да се потвърди или отхвърли диагнозата!

# 711
  • Мнения: 33
Момичета,има ли някоя   от вас с плацента превия и скъсена шийка на 50%?В 15 г.с. съм и откакто ми го каза АГ не спирам да го мисля и да се тревожа 😢

# 712
  • Мнения: 490
Sailor , консултирай се с д-р Христов в Надежда - доколкото съм чела той е много добър ако се налага серклаж.

# 713
  • Мнения: 311
Момичета, при мен всичко приключи. След години на опити най-после видяхме 2 чертички, чхг, плоден сак... и накрая в 7 г.с. се оказа кухо яйце. Няма такъв шок! Дадоха ми хапчета за мекаментозен аборт и понеже лигавицата ми била здрава и дебела може кюертаж. Само това вече не бях правила... Страшно ми е мъчно, нямам сили вече за нищо.. Успех на всички, ще бъдете чудесни мами!

Милата... не ми стигат думите в момента...

# 714
  • Мнения: 85
Момичета съжалявам за всички които преживяха този кошмар, но моля ви продължете напред, защото животът е много сладък, но ние незнам как да си вкусим от него.
Разочарование голямо, но нека всички се подкрепим .

# 715
  • София
  • Мнения: 51
СПЕШНО!!!
Момичета здравейте. Изглупях и понеже се разкихах изпих едно хапче цетебе. Слагам обаче фраксипарин по 0.3 всеки ден. Прилоша ми от страх. Опасно ли е едно хапче.!?

# 716
  • София
  • Мнения: 4 884
Спокойно, нищо не е станало, не го мисли. Но недей повече да пиеш вит. Ц по време на бременността, действа кръвосъсирващо.

# 717
  • София
  • Мнения: 10 642
Витамин С укрепва стените на кръвоносните съдове и така предотвратява кървене, а не кръвосъсирващо

# 718
  • София
  • Мнения: 10 642
Разбира се, че няма да се паникьосваш.

# 719
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Все едно си изпила един фреш от цитруси, нищо страшно няма.

Общи условия

Активация на акаунт