Минималистичен начин на живот

  • 438 651
  • 10 041
  •   2
Отговори
# 5 505
  • Мнения: 2 485
Да, в България се произвеждат някои от маслата, и?
Ами купуваш си ги от България.

# 5 506
  • Мнения: 28 445
Да, в България се произвеждат някои от маслата, и?
Ами купуваш си ги от България.
Да де, ама начин на извличане, добавки, хигиенни условия, някак не му вярвам на Бай Ганя...! Joy Двете качества изобщо не подлежат на коментар...както и да е, всеки има право да ползва каквото си иска..!

# 5 507
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 260
Имам един ароматизатор за контакта Амби пур, но стои в коридора, а към холо- кухнята и другия коридор няма врати. Получава се голямо отворено пространство и не се насища твърде с аромат въздухът. При това френските прозорци към терасата никога не се затварят, целогодишно там е отворено( сумарно 5 дни в годината се затварят), както и в нашата спалня. Винаги е проветрено. В детската стая децата зимата по- често затварят прозореца.

Минималистично ни е отоплението, т.е. никакво.

# 5 508
  • Мнения: 13 764
Това да не е твоя заслуга, че ни се хвалиш Joy
А ние кога живяхме в Сахара... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 509
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 260
Ми моя си е заслугата, на кого да е Simple Smile

# 5 510
  • София
  • Мнения: 9 918
Повечето бг масла са всъщност само бутилирани тук...
А за Дотера бях чел и там някакви шашми... а са доста скъпи.
Виждам че някои не се доверяват на хигиената тук а пазаруват китайски или африкански масла... Bowtie

Онзи ден гледах в Как се праеи сандвичи... които ги редяха жени без ръкавици Wink Не случайно не купувам сандвичи от будки, столове и каквото се сетиш. Най много навън да си взема пица или принцеса излязла преди минути от фурната.
Даже и една  централна закусвалня видях преди дни говорим... как пренареждаше кифлите с ръка... Fearful
Жалко че и след тази офанзива с дезинфекция  превенция... някои ще си останат мърлячи.
Последно на заведение поръчвам безалкохолно... носи чаша с матирана част по външната и пръстов отпечатък... и това на бул. Витоша...

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 12:03 от Starrydream

# 5 511
  • Мнения: X
Моите есенциални масла са от Амазон. Отказвам да купя същите със 100% надценка от популярни фирми като Young Living.

Къде има повече информация за солните лампи и ефекта им върху животните?

# 5 512
  • Мнения: 13 764
Те нямат ли ограничен радиус на действие?
Не вярвам да пречат с нещо на домашните любимци, но и да има, животните, знаете, се пазят сами.

# 5 513
  • Мнения: X
Не зная, Птица.
Нашата лампа е нова, от 2 седмици я имам след сума ти години чудене трябва ли ни или не, и е в нашата спалня, а в спалнята на детето е джърбила й и се чудех дали не й влияе.

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 19:53 от Анонимен

# 5 514
  • Мнения: X
Животните се пазят, но проблемът се оказа, че не е в излъчването. Котките може да се натровят.

# 5 515
  • Мнения: X
https://www.chapters.indigo.ca/en-ca/house-and-home/auria-usb-po … ome%3Aitem%20page

Такава е нашата, не е типичната солна лампа и нямаме котка. Мерси за инфото.

# 5 516
  • Мнения: 13 764
Животните се пазят, но проблемът се оказа, че не е в излъчването. Котките може да се натровят.
Странно! Точно за котките си мислех, като отговарях. Те нали уж са умни! Бях убедена, че сами бягат надалеч от вредни за тях вещества и уреди.
Макар че нали има поговорка за любопитството и котката. Май съм ги надценявала Simple Smile

# 5 517
  • София
  • Мнения: 38 476
Котките не могат да преработват някои вещества.

# 5 518
  • Мнения: X
Котките обичат сол и обичат да си чешат мустаците. Солната лампа ще им е като сбъднат сън, обаче в много кофти доза.
Излиза, че мога да взема солна лампа, само да е извън досега на Рижовите мустаци и език Simple Smile

# 5 519
  • Мнения: 2 328
Имам солна лампа в детската,ползваме я вместо нощна лампа.Децата се стряскат ако се събудят и е напълно тъмно.Когато я купувах си спомням,че в упътването пишеше,че на разстояние 150см пречиства въздуха и го зарежда с отрицателни йони.Не знам доколко е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт