Лидл 113 - Мартенско-женска тема до 31 март евентуално :)

  • 156 089
  • 1 378
  •   1
Отговори
# 840
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Няма проблем да си я поръчаш, но са в комплект. От сервиза им- Бушона.
Благодаря, така ще направя! Simple Smile

# 841
  • Г. О.
  • Мнения: 1 738
Обадих се на телефона за връзка и исках да ми пратят тенджера, която беше пусната преди месец и половина и е изчерпана в нашия град. Преди два дни една любезна съфорумка каза, че има поне 10 броя в Пловдив. От телефона служителката настояваше, че няма как да има от въпросните тенджери в който и да е магазин, понеже държат артикулите максимум месец след пускането им, след което ги изтеглят. Информацията ми била грешна. Разочаровах се, честно казано, но ще чакам да пуснат скоро нова партида.

# 842
  • София
  • Мнения: 1 338
Обадих се на телефона за връзка и исках да ми пратят тенджера, която беше пусната преди месец и половина и е изчерпана в нашия град. Преди два дни една любезна съфорумка каза, че има поне 10 броя в Пловдив. От телефона служителката настояваше, че няма как да има от въпросните тенджери в който и да е магазин, понеже държат артикулите максимум месец след пускането им, след което ги изтеглят. Информацията ми била грешна. Разочаровах се, честно казано, но ще чакам да пуснат скоро нова партида.
Ако дадете снимка на тенджарата и я мерна в нашия Лидъл мога да Ви я пратя ако желаете.
Купих днес италианска ризото с аспержи. Ще го готвя почивните дни. Имате ли отзиви за него?

# 843
  • Мнения: 6 917
Момичета, някоя от вас взимала ли е от този кашкавал: https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=9201
Че му се чудя дали е хубав.
От тази партида не съм купувала, но от постоянния асортимент, по 400 гр съм доволна (производител Йотови). Peace
На нас пък вкъщи не ни харесва дългите парчета Блуедино , гумен ни е на вкус.  Peace Гледах, че е произведен в Германия.

# 844
  • Мнения: 1 953
Преди малко опитвах кашкавала от 500 гр. и той е на Йотови, но не ми хареса, мисля. Беше студен, но със сигурност солен, като структура не го усетих добре, сякаш ми се разпадаше в устата на някакви малки несъвместими помежду си частици, усетих и някакъв странен мирис. 400 грамовия, помня че ми харесваше, не съм купувала отдавна от него.

# 845
  • Мнения: 1 159
Обадих се на телефона за връзка и исках да ми пратят тенджера, която беше пусната преди месец и половина и е изчерпана в нашия град. Преди два дни една любезна съфорумка каза, че има поне 10 броя в Пловдив. От телефона служителката настояваше, че няма как да има от въпросните тенджери в който и да е магазин, понеже държат артикулите максимум месец след пускането им, след което ги изтеглят. Информацията ми била грешна. Разочаровах се, честно казано, но ще чакам да пуснат скоро нова партида.
Ако дадете снимка на тенджарата и я мерна в нашия Лидъл мога да Ви я пратя ако желаете.
Купих днес италианска ризото с аспержи. Ще го готвя почивните дни. Имате ли отзиви за него?

Взимала съм от ризотото няколко пъти, но конкретно с аспержи - не. Следвайте инструкциите точно, става като истинско ризото. Особено добре е ако накрая му настъргате малко кашкавалче или пармезанче Simple Smile Мисля даже на опаковката си пише.

# 846
  • shumen
  • Мнения: 18 235
Аз съм вземала цветоулавящи кърпички от Лидл и съм доволна.

# 847
  • Г. О.
  • Мнения: 1 738
Интрига, много благодаря, но не ми се иска да Ви занимавам и да се разкарвате заради моята тенджера. Хората, които трябва да си свършат работата, не го правят, не ми е ясно какво толкова им коства това. Много сте мили и отзивчиви тук в темичката.

# 848
# 849
  • Мнения: 35 189
Още на първа страница се разорих.. Simple Smile

# 850
  • Пловдив
  • Мнения: 40 978
Още на първа страница се разорих.. Simple Smile
аз пък не... Wink

# 851
  • Мнения: 154
Така чаках спортни долници за малки момчета, те някакви измислени панталони пускат...
Някой видя ли вече мокасините, как са на живо?

# 852
  • софия
  • Мнения: 25 873
Бекон и бейби банани. Друго нищо за мен.

# 853
  • София
  • Мнения: 3 886
Пълна скука тая брошура. Sad

# 854
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Аз си харесах тел за разбиване  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт