Лидл 113 - Мартенско-женска тема до 31 март евентуално :)

  • 155 959
  • 1 378
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз си харесах бейби банани и торта с маскарпоне. Ще мина тънко. Купих си клин ХС, а нося С. Уголемени са размерите.

# 856
  • Асеновград
  • Мнения: 3 113
Силиконовата форма пони от по миналата седмица залепва ли? Снощи ми донесоха една и малкия ме изнуди тази сутрин на бърза ръка да му пека кейк в нея.От страната на предните крака не се отлепи готовото печиво а на натроши.При вас така ли става.От Лидл имам форми за мъфини и други силиконови но досега никои не са залепвали така.

# 857
  • Мнения: 6 787
Аз си харесах тел за разбиване  Laughing
И аз. Laughing

Аз пекох кейк във формата "голям еднорог", не се разкъса, излезе цял, но рисунъка не беше ясен (сравнявам малките форми калинка/пеперуда/цвете, които излизат с много ясен рисунък). Peace

# 858
  • Мнения: 2 838
Моите мюсли пак не са намалени Cry
Последния път взехме 5 кутии, но ги свършихме. Много са вкусни. Ядем тези с шоколад Heart Eyes

# 859
  • София
  • Мнения: 38 652
Минавам да похваля един продукт, който почти не се забелязва - халогенни крушки! Намалени. Имат страхотна, като слънчева, светлина! Взех си две и вече ги сложих и ще си взема още!

# 860
  • Мнения: 5 435
Днес ходих за сутиен и бикини. Взех от тъмносиният цвят, дано съм уцелила и номера.

Виж за крушки не съм се сетила да погледна. Следващият път ще купя направо.

От новата брошура харесах на щерката клинове и кецове. Не са нищо особено, но на тези цени са идеални.

# 861
  • Перник
  • Мнения: 125
Някой да има впечатления от Уреда за готвене на пара в брошурата от следващата седмица?Заслужава ли си?Някой има ли го?

# 862
  • Мнения: 746
Аз имах подобен и не го одобрих,купих си тенджера за готвене на пара от Лидл и съм много доволна

# 863
  • Мнения: 68 994
Халогенните май харчат доста ток - повече от енергоспестяващите и от лед крушките.
Иначе в левчето има 100 ватови с волфрамова жичка на 50 стотинки Simple Smile

# 864
  • In transit
  • Мнения: 11 913
Аз ще заредя беконче, миди, кашкавал. Харесах си кутията за чай и бамбуковите дъски.
Да знаете защо изчезна замразеното филе от дива сьомга? Или трябва да пиша на леля Цонка?
Да сте виждали такива в К?

# 865
  • Мнения: 1 810
Грахът,който е с часовника и е намален в момента, е хубавият, нали?

# 866
  • София
  • Мнения: 3 860
Минавам да похваля един продукт, който почти не се забелязва - халогенни крушки! Намалени. Имат страхотна, като слънчева, светлина! Взех си две и вече ги сложих и ще си взема още!

Защо са ти халогенни крушки? Вече всичко е LED, най-евтината и качествена технология. С халогенните само харчиш ток, не се набутвай повече с тях.

# 867
  • Мнения: 1 483
И аз се измъчих с тия лед крушки - постоянно горят и ако трябва за всяка да ходя да купувам/заменям, не му излиза края. Минавам и аз на старите енергоспестяващи, с такива съм карала по 3 години без проблеми, ледовете горят на 3тия месец.

# 868
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Изчезването на филето от дива сьомга и аз го отбелязах преди седмици. Успях тогава да намеря в най- новия пловдивски Лидъл и заредих с 3 кутии. Ноо силно се надявам скоро пак да го пуснат. Иначе забелязах онзи ден, че фризерите със замразени зеленчуци в Тракия бяха с доста празни места. Дано не бавят доставките, колкото бавиха фидето.

# 869
  • Мнения: 612
Грахът,който е с часовника и е намален в момента, е хубавият, нали?
Да.

Общи условия

Активация на акаунт