Случи ми се нещо странно XVII

  • 133 322
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 215
И на мен ми е доста интересно. Давам линк към другата тема Говорим си за свръхестественото

# 571
  • Мнения: 1 417
Напоследък ми се случва често тъкмо да си помисля за майка ми,и тя да ми звънва по телефона няколко секунди по-късно.Това ме кара да съм склонна да вярвам в телепатията.Също така,случва се да предусещам и други неща,но пак житейски и банални, незначителни.
А онова светещото на небето,напоследък го забелязвам почти всяка вечер,включително и снощи.

# 572
  • Мнения: 46 565
И на мен ми е доста интересно. Давам линк към другата тема Говорим си за свръхестественото
Моля, използвайте тази тема за въпроси и теории, които не са свързани с лични преживявания.

# 573
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А онова светещото на небето,напоследък го забелязвам почти всяка вечер,включително и снощи.
Възможно ли е да си видяла Международната космическа станция?
https://hicomm.bg/polezno/kak-da-otkriete-v-nebeto-mejdunarodnat … ska-stancija.html
и
https://spotthestation.nasa.gov/sightings/view.cfm?country=Bulga … ofia#.W1s4etIzbIU

# 574
  • Мнения: 2 721
Това ли виждаш? Преди малко опитах да снимам затъмнението и тази светлинка пак е там.

# 575
  • Мнения: 1 325
Момичета, това е Марс. Simple Smile

# 576
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Тия дни някой да се е заглеждал в небето?
Защото миналата събота блестящата светлина се появи отново. Този път бях с бинокъл. Видях я на същото място в небето и по същото време, малко след залез слънце. Появява се на северозапад, приблизително на 45° над хоризонта и има много странно поведение - както и преди, почти стои на едно място или блуждае съвсем бавно, и изведнъж започва да си усилва блясъка и блести ослепително в небето, след около 30 секунди до минута си намалява блясъка и изчезва, може би след около 4-5 минути пак се появява на същото място и пак започва да блести ослепително. Така няколко пъти последователно, след което изчезва безследно.

През бинокъла се вижда само кръг, излъчващ ярка електроженна светлина, интересното е, че когато блясъкът отслабва видях, че всъщност са две светлини една до друга, силна(която излъчва) и слаба до нея, подобно на фарове на кола.  
Не знам какво е това, едва ли някога ще рабрера, но за мен няма съмнение, че тази светлина не е от човешки произход. За протокола, не вярвам в извънземни или т.нар. летящи чинии.
Вечер ако имате свободно време, около или след залез слънце гледайте в посока север-северозапад, на височина приблизително 45 градуса над хоризонта и ако имате късмет може да я видите, как се появява от нищото тази блестяща светлина.
Ето намерих този видеклип, от седмата минута нататък е записано почти едно към едно с това, което аз видях:


Последна редакция: сб, 28 юли 2018, 01:27 от BlueIce

# 577
# 578
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Това, което видях е нещо, което не отразява, а самото то ярко излъчва светлина, освен това в продължение на може би 5 до 10 минути неколкократно се появява, започва да блести, след това изчезва на приблизително едно и също място в небето. Ту си усилва, ту си намалява блясъка, след малко изчезва и после пак се повтаря същото. Изключително странно поведение. Един вид нещо като ярка пулсираща светлина...
Честно казано нямам обяснение какво може да е...

Последна редакция: сб, 28 юли 2018, 02:21 от BlueIce

# 579
  • Мнения: 7 006
https://www.vbox7.com/play:77c27ef5

това го снимах през 2010 година ..

появяваше се всяка вечер към  22 и оставаше около час

Обработихме видеото и се видяха доста интересни неща,но понеже навлизам в сферта на уфологията,няма да изпадам подробности,да не спамя темата

# 580
  • Мнения: 550
еее, кажи, де. Моля Simple Smile

# 581
  • Мнения: 15 375
Като си говорим за странни случки, снощи с приятели стана дума и един от тях сподели нещо странно, което му се е случило. Имам разрешението му да разкажа случката. Човека работи в една подстанция, която се намира в гориста местност. Дава нощни смени, на които е абсолютно сам, а наоколо е гора. Характера на работата му е такава, че трябва да е запознат и да може да си обясни всеки шум, който чуе. Подстанцията се отваря отвътре чрез бутон свързан с бобина, чрез натиск се задейства механизма и външната врата се отваря. Т.е. винаги трябва да има човек, който да задейства бутона. Когато си тръгва, т.к. е сам, е приспособена една кукичка, която се промушва от външната страна на вратата чрез която с натиск върху езичето същата се отваря и така се излиза, защото просто няма кой да натисне бутона и да задейства автоматичното отваряне. Когато една вечер(по скоро рано сутрин, още по тъмно), на края на нощната смяна, човека си тръгва, абсолютно сам е в цялата подстанция, заключва помещението в което се намира и механизма за вратата, то е мъничко и той го обитава сам, когато е дежурен, и стига до външната врата,приготвяйки се да я отвори посредством приспособената за целта кукичка, когато чува механизма да се задейства, бобината зашумява и вратата се отваря. По силата на навика излезнал и дори не погледнал назад, докато успее да асимилира, какво точно е станало и че вратата е задействана без да има кой да натисне бутона. Осъзнавайки това си е тръгнал без да се обръща и да прави опити за проверяване, какво точно става и как така става. Това се случва само един единствен път и преди това, както и след това, никога не се е повторило и никога не е имало проблем с механизма.

# 582
  • София
  • Мнения: 11 492
Мен ми стана по-интересно каква е тая подстанция, къде е, че в гора, каква е работата човека:)))

# 583
  • Мнения: 15 375
Е, такива подробности не бих споделила, историята не е моя и не бих злоупотребила с разкриване на подробности. Според мен и това инфо е много, но нямаше иначе как да поднеса що-годе разбираемо случката.

# 584
  • София
  • Мнения: 56
https://www.vbox7.com/play:77c27ef5

това го снимах през 2010 година ..

появяваше се всяка вечер към  22 и оставаше около час

Обработихме видеото и се видяха доста интересни неща,но понеже навлизам в сферта на уфологията,няма да изпадам подробности,да не спамя темата

Това си е НЛО. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт