Случи ми се нещо странно XVII

  • 133 539
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Аз настръхнах.
На мен също ми прилича на черно животно, първата ми асоциация беше с дявол.

 Е не я плашете жената. Дявол. на куче прилича най-много. А дали дяволът прилича на куче вече е въпрос на лична интерпретация.

# 691
  • Мнения: 208
Може ли клипчето, за да го видя?

# 692
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 309
Според мен е дух на починало дете. Радва се на играчките, ниско е и щъка насам- натам.
Има ли как да проучиш историята на парцела, върху който е построена кооперацията, понеже спомена, че жилището е ново?

# 693
  • В.Търново
  • Мнения: 6 740
Сега отново гледах клипчето многократно.Сянката отначало стои в голям размер зад стъклото на вратата и сякаш наблюдава в стаята може би.Отдръпва се на ляво, появява се по-ярка светлина и сянката преминава, но с по-нисък ръст.

# 694
  • Мнения: X
Ambrosia, за твое успокоение можеш да прекадиш, да напръскаш със светена вода и да минеш със запалена църковна свещ из жилището и особено на мястото, където си видяла сянката.

# 695
  • Deutschland
  • Мнения: 5 588
След последните постове ме хвана шубето. Пуши ми се, а ме е страх да изляза вън 😲

# 696
  • Мнения: 2 721
Питаш ли ме мен, аз тъкмо си легнах и загасих навсякъде и след това прочетох😵

# 697
  • Мнения: 2 990
А аз сега как ще се изкъпя не знам
Я да влизам докато не е станало още по-късно

# 698
  • Мнения: X
Питаш ли ме мен, аз тъкмо си легнах и загасих навсякъде и след това прочетох😵

 Тъкмо ако има станни сенки на загасено няма да ги видиш  Laughing

# 699
  • Мнения: 2 721
Чак щорите докрая станах да обърна, малкия е до мен и ще ме пази😃.
И без да гледам клипа ме побиха тръпки..

# 700
  • В.Търново
  • Мнения: 6 740
Ако е нещо лошо се активира още повече на тъмно.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Тази нощ трябва да спя сама на втория етаж от къщата на майка ми.
Дали смея са легна 😁 Как ще заспивам не знам. За капак от миналата седмица поднових четенето на То от любимия ми Кинг.
Утре а ако не се явя във форума да знаете, че съм умряла... от страх 😱 🤣

# 702
  • Мнения: 620
Хахахахаха, направо ми оправихте сутринта с коментарите си Simple Smile. А м/у другото страхът няма да помогне, по-скоро би могъл да влоши нещата. Може да опита да влезе в контакт с "нещото" и да разбере какво иска или защо се появява. Нямам усещането, че е агресивно. Има една група Пазители, които понякога се появяват във формата на куче когато пазят. Ако е от тях значи може да спи спокойно и да се радва при това, че има подобен пазител Simple Smile. А може и да опита да му предложи някакъв дар, за да пази дома и спокойствието на хората в него (особено ако е от домашните духове това доста ще помогне Simple Smile).

# 703
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 309
Сенко, моля ти се....

# 704
  • Мнения: 4 154
Според мен си е някакво паранормално явление. Ние също имаме такава врата вкъщи и всяко "живо" същество лесно ще се разпознае. През стъклото не се визжат сянки, а неясни образи. Но на клипа не виждам образ, а плаваща сянка

 За да е паранормално явление трябва да има причина за появата му. Паранормалните неща не се случват просто така, от нищото. Ambrosia трябва да се запита дали в нейния случай е възможно да е паранормално явление, дали някой от къщата може да е провокирал с нещо появата му.

Все още не мога да изчета всичко Simple Smile Но отговарям тук. Свекър ми почина,  имаше много силно присъствие приживе, много ни помагаше и беше страхотен човек, почина внезапно при катастрофа. От тогава се случват всички тези неща, по-концентрирани в неговата къща. При нас е само това, играчки и уреди. В коридора няма нищо, няма прозорци, а телевизорът се пада много далеч в стаята в която снимам и то от страната на коридора, няма как да хвърля сянка. Живеем с изглед към гориста местност, няма преминаващи коли (поне не около прозорците ни, де). Аз съм рационален човек, дори не мислех да го пускам тук, но се зачетох и реших да споделя, може някой да даде рационален отговор. Играчката не се включва често, два пъти се е включвала сама като звукът е както когато някой натиска бързо клавишите й (различни звуци има). Но пък са играчки, в действителност може да има бъг в тях. Винаги се случва, когато сме сами с детето, винаги! Никога не е пред друг човек. Имаше случай! на акомулаторна кола зад играчки, която се блъскаше силно напред и назад, за да пробие път през играчките (все едно с дистанционното управляваш напред-назад), няма логика да се включва сама. Тя от тогава е в коша и не мога да кажа дали е проблем в нея или нещо "пара", но лично мен много ме плаши, дори да вярвам слабо в такива неща.

По повод друг коментар - не се случва само през нощта, а и денем. Виждали сме сянка в спалнята ни и двамата с мъжа ми, когато се събудим нощем (веднъж се случи, в два поредни дни - първо аз, после той), той ми каза много по-късно, без да споменавам аз за това. Мислихме точно за таласъми, ама много фантасмагорично ни дойде честно казано и не сме говорили от тогава насам за това.
Пръскали сме многократно със светена вода, викали сме поп. Винаги ставаше по-зле след това и само след това се включваха отново. Попът ни сподели да потърсим неща, които ни се струват окултни, няма такива неща вкъщи. Сетих се за една коса, която ми беше подарък и не съм носила, изхвърлих я, от тогава не се е случвало нищо, беше преди няколко месеца.

Общи условия

Активация на акаунт