На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 148 560
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Можете ли да ме упътите къде в Одрин продават  градински пластмасови столове?
До един от складовете има магазинче за столове, маси и тн. От там сме купували и пласмасови и сгъваеми с дамаска /миналата година последно/.

# 676
  • Сливен
  • Мнения: 53
Здравейте,може и да ми кажете цена на златото в момента?Благодаря предварително.

# 677
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Здравейте,може и да ми кажете цена на златото в момента?Благодаря предварително.
Върни се назад. Скоро се коментира. Общо взето - не е изгодно. Тук е по-евтино.

# 678
  • Мнения: 37
Здравейте,
В края на предната година ходихме за пръв път в Одрин. Благодарение на форума намерихме всичко, което търсихме и понапазарихме доста.
Нещото, което не успяхме да направим е да се насладим на типично турската кухня, а тя е толкова богата и изобилна. Основно попаднахме на Кюфтенджийници, където менюто е доста ограничено - основно кюфтета, тава джигер, картофи. Та сега искам да повдигна въпроса ....
Бихте ли ми препоръчали заведения в Одрин, в които има разнообразие от типично турски храни (чорби, пилаф, сарми, кебап, рибни и пр.)?

Благодаря

# 679
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Здравейте,може и да ми кажете цена на златото в момента?Благодаря предварително.
http://www.altinpiyasa.com
Www.doviz.com

# 680
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Има ли някой, който да е купувал акумулатор за кола от Одрин?
Чела съм, че някои са си купували зимни гуми от там. Ако може и някакви координати да дадете ...

Срущу Марги Оутлета има много гаражчета за ремонт на коли.
Там продават и гуми и акумулатори, има и доста части за автомобили. Казвате какво ви трябва и ви го доставят ако го нямат в рамките на 30 мин. Може да се пазарите

Благодаря ти, jijo99. Ще се възползваме Simple Smile

# 681
  • Мнения: 975
Моля за актуално инфо за цените на Первол, Ариел, Омо, и омекотител Yumus на борсите...Благодаря!

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте,може и да ми кажете цена на златото в момента?Благодаря предварително.
Бях в началото на април в Одрин. Влязох в два златарски магазина - някъде около 170 лири излиза грама. Хич не е изгодно златото

# 683
  • Мнения: 2 600
Здравейте,може и да ми кажете цена на златото в момента?Благодаря предварително.
Бях в началото на април в Одрин. Влязох в два златарски магазина - някъде около 170 лири излиза грама. Хич не е изгодно златото
Aма колко карата струват толкова?  Не, че ще купувам, но знам че в Турция може да е от 7 до колкото намериш, а при нас е "заковано" на 14 карата (и имахме изработен в БГ пръстен през соца, който се оказа 13 каратов  Wink  )

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Златото постоянно се променя, затова трябва да сте информирани
ползвайте линковете на Halim Basaran
В момента се вижда, че 14к е 101 лири- Просто отидете информирани и се пазарете.
24к е ок. 170 лири

# 685
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Златото постоянно се променя, затова трябва да сте информирани
ползвайте линковете на Halim Basaran
В момента се вижда, че 14к е 101 лири- Просто отидете информирани и се пазарете.
24к е ок. 170 лири

+1

И миналата година пролетта грам злато 24К излизаше около 70 лв. Което за мен не е неизгодно, без да твърдя, че съм твърде информирана по темата.

# 686
  • Мнения: 1 775
В Кърджали грам злато върви около 60-65 лв, ако там наистина може да се намери 14к за 101лири е доста изгодно...Ние миналата година питахме в Одрин, но искаха около 140-150 лири може би в другите градове наистина върви около 100 лири

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Без много да се ровя, първото попадение, гледах да е без камъни 53-54 лв
http://shop.zkdoverie.com/?go=shop&p=product&itemId=2059669

и под 50 лв.
http://shop.zkdoverie.com/?go=shop&p=product&itemId=1930081


ЗА ГРАМ

Последна редакция: ср, 25 апр 2018, 16:13 от makak

# 688
  • Мнения: 6
Здравейте искам да попитам някой знае ли дали ще е проблем ако със себе си вземем хладилна чанта за някои продукти благодаря

# 689
  • Мнения: 3 271
Здравейте искам да попитам някой знае ли дали ще е проблем ако със себе си вземем хладилна чанта за някои продукти благодаря
Никакъв проблем.И ние си носим лятото.

Общи условия

Активация на акаунт