Частни училища - информативна тема 20

  • 70 720
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: X
В ПБ така наречената занимателна математика е допълнително занимание след края на учебните часове и е срещу допълнително заплащане. Миналата година се водеше от една от класните на 1 клас  и нивото беше посредствено. В нормалните часове се опитваше нашата класна да дава някои от по елементарните задачи давани на състезания и резултатите бяха смехотворни. Ако това се правеше, не беше защото училището има някаква програма по темата, а по самоинициатива на конкретния учител и поради натиск на някои родители. Уж въведоха 1 час по програма занимателна математика, но практически сериозни занимания липсваха и часът беше проформа.
Училищната математика в ПБ сравнено със сегашното ни училище е с разлика от земята до небето.  

# 737
  • София
  • Мнения: 4 019
Споделете кои преподаватели водят допълнителната/забавна/състезателна математика в различните ЧУ.

# 738
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293

http://tzarsimeon.bg/wp-content/uploads/2017/11/годишен_план-2017-2018.doc

Трябва да копира, от телефона не мога да сложа добре линка

Случайно попаднах, може да е интересно за някого

В ПБ скоро разбрах идва някакъв млад мъж и види състезателна М-ка веднъж седмично

В ТЕ имат 2 учебни часа седмично състезателна/забавна математика с отделен учител.

# 739
  • Мнения: X
Много работиха с децата (изрично ни казаха ние да не работим с тях) и наистина си ги подготвиха само в училище, децата се справиха отлично.

Има ли вече публикувани резултати от матурите тази година?

# 740
  • Мнения: X
Лейка, на кой клас води?
Така и не разбрах защо не ангажираха Мариана Богданова по някакъв начин. Внучка и беше в нашия випуск.

# 741
  • Мнения: X
Състезателната - с Петя Тодорова, Тонов, Тонова.

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 07:16 от Анонимен

# 742
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Блис, ако питаш за ПБ - 3 клас; мисля че от 125-то идва.

То май трябваше да сложим всичко това в таблица

# 743
  • Мнения: 912
Понеже виждам, че наближава нова тема - бих предложила малка актуализация на информацията за ЧСУ "Артис" в първия пост


Актуална такса  4100 евро
2 локации - "Иван Вазов" и "Младост"
английски от ПГ/1ви клас - 10 часа седмично
2ри език - от 5ти клас

# 744
  • София
  • Мнения: 803
Състезателната - с Петя Тодорова, Тонов, Тонова.
За СС ли става въпрос?
Това вече е висока класа, всички са имена, за чиито извънкласни занимания трудно се намират места. Синът ми доскоро беше с Петя Тодорова, в момента е със Златилов и Томова. Страхотни учители досегът до тях сам по себе си е богатство. Ако и останалите преподаватели са така ... така разбирам аз частното образование.
Скрит текст:
Не да ми се предлагат учителчета току що завършили, че и нямат педагогически профил, за други които дори нямат квалификация дума няма да отварям.

# 745
  • София
  • Мнения: 2 756
Ох, pitia, напипа болното място от раз. То е вярно, че като цяло има голям проблем с учителите, но от ЧУ мисля, че могат да се стараят повече при подбора им. Има изключения, разбира се, при някои училища.

# 746
  • Мнения: X
Тонов беше преди няколко години, сега не знам дали преподава.

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 13:07 от Анонимен

# 747
  • София
  • Мнения: 10 825
Заповядайте в новата тема


Общи условия

Активация на акаунт