Отново: Голяма разлика в годините ...

  • 9 050
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 196
Всъщност ние не разбрахме възрастта на авторката. Ако е поработила между бакалавърската и магистърската степен, нищо чудно да е преполовила 20-те, откъдето вече не е странно защо се замисля за бебе на фона на 3-годишна връзка. След една възраст, многогодишните отношения, които се точат без особено развитие са излишна загуба на време.

Ако е преполовила 20те, то чичо значи е на 45 с тази 20 годишна разлика, тепърва ще търси работа, ще прави деца и изобщо ... ще стане болногледачка, преди децата и да завършат средно. Доста неприятно бъдеще.

# 31
  • Мнения: 5 134
Салсиша, ти вече направо вкара човека в старчески дом на 45 Wink
Все пак гаранция никой няма дали утре ще е болнигледачка или болногледан. За мен по-притеснителна си остава най-кроткосрочната заплаха да си лепне търтей за ремарке на професионалното и лично развитие и да се вкара в девета глуха в най-неправилното време. Не защото ще роди млада, а защото ще е с човек, който не показва потенциал за добър партньор. Но може пък и да  опровергае тези страхове "чичото" както го заклеймихте.

# 32
  • Мнения: 9 196
Салсиша, ти вече направо вкара човека в старчески дом на 45 Wink
Все пак гаранция никой няма дали утре ще е болнигледачка или болногледан. За мен по-притеснителна си остава най-кроткосрочната заплаха да си лепне търтей за ремарке на професионалното и лично развитие и да се вкара в девета глуха в най-неправилното време. Не защото ще роди млада, а защото ще е с човек, който не показва потенциал за добър паетньор. Но може пък и да  опровергае тези страхове.

45, местенето в чужбина, бебеправене и поява на първото дете - плюс 3-4 години отгоре - почти 50. Простатата  вече алармира. Още 16-18 години да порастне отрочето - 66 - и налице ще са кръвното, холестерола, артрита и дископатията. Плюс изкуствените зъби. Може и диабет за разкош.
През цялото това време, разбира се, той ще се аклиматизира и интегрира с помощта на пържени кюфтета и ракийка закупена нелегално, докато тя го издържа, но това си е голям стрес, та може холестерола да литне и да се обзаведат с едно малко инсултче ...
Не ги разбирам тези връзки аз, не ги разбирам ...

# 33
  • Мнения: 5 134
Всичко хубаво, ама защо ракията да е купена нелегално?

# 34
  • Мнения: 360
Всичко хубаво, ама защо ракията да е купена нелегално?
В чужбина легалният алкохол ще легне доста скъпичко на жена, която издържа дете и дядо... пардон, чичко, който има такива трудности да си намери работа, че се налага за това да му помага някоя, дето може да му е щерка. Ето затова.  Joy

# 35
  • Мнения: 5 134
Може пък да му я праща някой в пластмасови туби по рейса до Берлин.

# 36
  • Мнения: 9 196
Може пък да му я праща някой в пластмасови туби по рейса до Берлин.

Може, но те с рейсове пътуват смуглите субекти основно, та най-вероятно да я откраднат и ... да му я продадат нелегално. С подарък 1 кутия бяло виктори. От 20те евро детски ще ги плащат, докато е на кърма бебето.

# 37
  • Мнения: 5 134
И така, жената попита нещо във форум СО и сценарият я прати директно в някое риалити шоу поради злочестата и съдба.

# 38
  • Мнения: 9 196
Така е, Елена, прекаляваме. В крайна сметка няма нищо лошо - все някой трябва да гледа мързеливите чичовци, когато остареят. Така няма да товарят социалните системи. Simple Smile

А и какво по-хубаво от млада, образована болногледачка, която дори ще ти мултиплицира жалките гени. Авторке, купувай му билета + дневник за себе си, където да записваш собствените си планове и мечти - защото те ще си останат такива - планове и мечти.

# 39
  • Мнения: 19 668
Не е нужно сценарият от романтичен филм да се развие в хорър. Но е добре авторката да има едно голямо наум. И да е наясно, че мъж толкова години по-голям от нея, трябва да е в състояние да си поема сам издръжката, пътуването, намиране на работа и отговорностите като баща. Очаква се да е поне по-зрял и улегнал от нея, по-мъдър и разумен при взимане на решения. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 9 196
Не е нужно сценарият от романтичен филм да се развие в хорър. Но е добре авторката да има едно голямо наум. И да е наясно, че мъж толкова години по-голям от нея, трябва да е в състояние да си поема сам издръжката, пътуването, намиране на работа и отговорностите като баща. Очаква се да е поне по-зрял и улегнал от нея, по-мъдър и разумен при взимане на решения. Simple Smile

Ако имаха 5-10 години разлика, може да се нарече по-голям, ама с 20 вече е по-стар.
Иначе си има и добрите страни, може да го представя, като баща си пред социалните и да минава, като самотна майка, за повече помощи, защото ще трябват помощи доста ...

# 41
  • Мнения: 2 633
Salsisha, убиваш рибата.
Но има и известна истина в черния хумор, трябва да призная.
Авторката е мат. Едва ли ще има сили вече да се появи. Набихте я словестно.

# 42
  • Мнения: 20
Almirra, не съм мат в никакъв случай ... бая по-лоши неща съм чувала.
Salsisha, легалната ракия тук не е никак скъпа - това извън темата

Иначе на 24 съм. Имам малко проблеми - за това "бъзрам" за бебе. Така де, докторите ми казаха, че е хубаво в близките 4-5 години да родя, за да няма притеснение по-късно. Не е казано, разбира се, че не мога да си намеря друг - винаги може, просто това е човекът с когото съм в момента и когото в момента виждам като баща на децата си- което смятам е нормално. Не ми пречи и да изчакам още - пробемите не са толкова сериозни, че да трчбва нещата да се случат на момента.
Ще обмисля всичко внимателно, има още време до идването му -ако дойде - така че смятам че накрая нещата ще се подредят.

# 43
  • Мнения: 5 134
Ако мога да си позволя един съвет пред вид последните обстоятелства, които каза, това е да идеш на репродуктивен специалист, а не на обикновен акушер гинеколог. Сподели диагнозата си и желанието да планираш бъдещето: като специалисти, те имат по-задълбочен поглед и по-акуратна преценка от общопрактикуващи АГ. Винаги е добре една жена, особено с усложнения, да следи тези неща в годините непосредствено преди планирано забременяване.

Останалото: времето ще покаже най-добре от всичко. Опитай се да не пришпорваш нещата, а нека партньорът ти да поеме активна инициатива.

# 44
  • Мнения: 9 196
Не е скъпа викаш, ще може да си го гледаш чичко, може да си го позволиш Simple Smile

Не знам за какви точно проблеми и кои лекари съветват "до 4-5 години да си имаш бебе", чичо ти щом вече е на 44, трябва да побързате наистина, че скоро ... ще ти трябва кран. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт