Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 62 723
  • 878
  •   1
Отговори
# 60
  • DE
  • Мнения: 9 068
Слушах част от репетицията. Хора, вокалите са убийствени, направо настръхващи. Понякога се хващам, че ми звучи в главата  Crazy а не я слушам често, чакам си първия лайф на голяма сцена с ефекти Praynig

# 61
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Благодаря.

Песента ни е чудесна. Групата "хваща око". Сценографията е мноооооооого важна.


EQUINOX (Bulgaria 2018) Interview | London Eurovision Party 2018



Снимка с надпис: "Заедно с шестия таен член на групата Cesar Sampson":

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 00:07 от smileys

# 62
  • Мнения: 1 144
Изненадана съм, интервюто е страхотно, Жана е обаятелна, прощавам и наркотиците. Толкова естествени и открити хора, събрани в една група. Пожелавам им успех!

# 63
  • София
  • Мнения: 15 254
Косата на Жана е потресаваща.

# 64
  • Мнения: 19 706
Изобщо цялата е супер хипарлива. Ясно, че любовта е всичко, ама можеше да е малко по-спретната Sad

# 65
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Косата на Жана е потресаваща.

Това да ѝ е кусур.

Изобщо цялата е супер хипарлива. Ясно, че любовта е всичко, ама можеше да е малко по-спретната Sad

За Евровизия е супер.

# 66
  • Мнения: 19 706
Изглежда нечистоплътна...
Кое му е суперското? Crazy

# 67
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кое му е суперското? Crazy

Ексцентричността.

# 68
  • Мнения: 19 706
Е, нЕма що smile3515

# 69
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз съм последният човек, който е доволен от участието ѝ, но това не означава, че ще я критикувам за щяло и нещяло.

Всеки вижда различно.

# 70
  • Мнения: 19 706
Напротив, аз не съм недоволна, че участва. Не мога да критикувам вокалите ѝ в песента, защото ѝ се получават. Мога обаче с чиста съвест да критикувам външен вид на дропла. Проскубана, зле боядисана и немита коса може да е ексцентрично, но за мен си е мърлящина. За дрехите, че е като излязла от филм за new wave, някак си ще го преглътна.

# 71
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Напротив, аз не съм недоволна, че участва. Не мога да критикувам вокалите ѝ в песента, защото ѝ се получават. Мога обаче с чиста съвест да критикувам външен вид на дропла. Проскубана, зле боядисана и немита коса може да е ексцентрично, но за мен си е мърлящина. За дрехите, че е като излязла от филм за new wave, някак си ще го преглътна.

Не съм казала, че немитата коса е ексцентричност. Преиначаваш ми думите. Все тая.

Лека нощ!

Цялостното изпълнение от днес:



Equinox cover Jessie J's "Who You Are" LIVE @ London Eurovision Party 2018:

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 02:43 от smileys

# 72
  • Мнения: 1 796
 Много добре звучат и на живо. На мен Жана не ми пречи. Добре се вписва.

# 73
  • Мнения: 11 762
И интервюто ми харесва, и изпълнението на живо също.
Косата на Жана не ми харесва. Ако беше с някаква прическа нямаше да е лошо. И все пак, като гледам коментарите под клипа, привлича положителни отзиви.

Зачетох се в страницата на Евровизия във фейсбук и се смях с глас на водещ коментар под публикацията на нашата песен, относно това, как хората смятали, че нашата песен не победител, а в същото време как можело да харесват  песента химн на KFC. А под израелската песен водещи коментари не са с положителни отзиви за песента, а от гледанията в YouTube бях останала с различно впечатление.

БНТ са пуснали клип с добро качество и звук.


Мисля че не е нужно за финала да канят MIA D за народния елемент от песента. Жана се справя добре.

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 07:51 от Merelenda

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Страхотни са! Hands Clap
Вече съм сигурна съм, че представянето ни ще е на много високо ниво.

Общи условия

Активация на акаунт