Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 63 755
  • 878
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 282
Страхотни! Браво!! На финала ще настръхваме. Жана е много магнетична.

# 76
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 014
И аз, като останалите коментиращи, мислих, че Жана има по-голямо участие, а те мъжете вдигат нагоре. Чудят се и на етно елемента накрая.  Не мисля, че беше изпълнено от Жана.

# 77
  • Мнения: 2 282
Аз също мислех, че не го изпълнява Жана, но на живото си личи , че е тя. Нейния глас е.

# 78
  • Вестерос
  • Мнения: 38 380
Жана аз ви казах, че е фон само към края и накрая също мислех, че е тя, но не коментирах, защото някой написа сигурно, че е друга жена.

# 79
  • Мнения: 374
Много приятно съм изненадана от изпълнението на живо, то звучи чисто сякаш на запис. Мога да кажа браво и имам усещането, че след него сякаш още малко ни се покачват шансовете, ако не за победа, то поне за второ място.

# 80
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 884
Определено и на живо ми харесва толкова, колкото и на клипа

# 81
  • София
  • Мнения: 11 536
Колеги, тръгваме с голяма кошница, няма лошо, но релно 4-о-10-о място. Уви, това ще е горчивата истина. Следя в ютюб каналите на всички влогъри или както там се викат, нашата песен е в челото, второ, пето, седмо място и т.н. Прави впечатление обаче, че на всички тея канали (някои от тях са с гледаемост на 1 милион абонати), те си класират на първо място една и съща песен - на Израел. Тази, дето води и при букмейкърите.

Верно, след Лондон партито, нашите качиха от седмо до четвърто място при залозите, но... Израел запази първото. За мен тяхната е безумна песен, но! Всички феминистки, плюс всички дебели, слаби и всякакви други жени ще гласуватт за тях. Отделно,  не малко и мъже. Съвсем не на терто място - и журито ще им даде стабилна оценка на израелтяните. Защо? Ами защото песента им, като изключим някои тъпи включвания (ама, моля ви се, спомнете си КОНЧИТА ВуРСТ - да жената с Брада, която Спечели), е много приятно звучаща, мелодична, хубава хореография, танци и пр.

Аз не разбирам, не претендирам да разбирам. Ама те така и всички останали, дето ще гласуват. Нашата песен е Ок. Много зависи на финала кога ще се изпълнява - в края ли, в началото ли...има значение и това, знаете, поне при зрителския вот.

Но, да няма разочаровани, забравете с тази песен първото място. Това е една по-добра версия на Лорейн на Каффе (абсолютен провал беше), няма с какво да впечатлим кой знае колко, а ако не измислят Жана и сие някаква хореография ли, какво ли...а само Петимата се поклащат (както в Лондон партито)- забрави и в тройката да сме.

# 82
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз съм жена и няма да гласувам за Израел  Peace Не ме интересуват феминистки, лезби и други ски.
Миналата година Италия бе фаворит... до финала. Дано измислят хубава сценография, много ме гризе любопитството като няма да има екрани на какво ще заложат. Че тя сцената последните години е почти само екрани, не знам, интересно ще е.
Да не забравяме, че БНТ е бедна телевизия и нямат много пари за реклама, значи трябва да разчитаме на ефекта от вокалното майсторство.
И не са Жана и сие, а са Equinox(дори да си останат само с това участие). Много е дразнещо това с говоренето само за Жана, която няма почти никакво участие и е по-скоро в ролята на беквокал.
Аз съм почти сигурна, че ще сме в топ 5, от години съм фен на конкурса и почти винаги познавам десетката Peace

# 83
  • Мнения: 11 830
За съжалени и аз мисля, че израелската песен ще победи от всичко прочетено.. Аз не я харесвам, но странно защо като усещане ми напомня много на друга песен, която пък много харесвам и обичам, нямат общо, но не знам защо изкарвам такава асоциация - https://www.youtube.com/watch?v=N9gPVG6R8Ec

# 84
  • Мнения: 474
Интересно ми е как ще изпълни на живо израилтянката кудкудякащото рапиране /рапиращото кудкудякане... Laughing

# 85
  • Мнения: 11 830
Това май не е пускано в темата - https://www.youtube.com/watch?v=v5YlV3h_vfQ

# 86
  • Испания
  • Мнения: 37 503

http://bg-mam.ma/p/1025903/36541847

Няма значение.

В Португалия са:





Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 20:39 от smileys

# 87
  • Мнения: 99
Очарована съм от изпълнението на живо.

Линк към EQUINOX - Bones (Acapella - Vocals Only):
https://www.youtube.com/watch?v=8m6rBednOWw

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 581
И аз много харесах изпълнението на живо, повече от това в клипа! За първи път ми се случва наистина да харесвам най-много нашата песен. Даже и Жана започна да ми става симпатична Simple Smile

# 89
  • Мнения: 721
И аз в темата! Още първият път като чух песента, настръхнах. Много ми хареса, уникална просто HeartpulseПълна с чувство, наистина космическа, божествена! Мисля е една от най-хубавите песни създавани в последните години на световно ниво, поне за мен. Евала! Няма значение ще спечелим ли с нея, наша е! Личи си, че съм наистина впечатлена Blush Слушам я  нон-стоп Headphones

Общи условия

Активация на акаунт