Хайде на театър 4

  • 96 579
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Много съм възмутена от политиката на Театър 199 относно билетите. Нито казват кога се пуска новата програма, нито има начин да си вземеш билет, без да киснеш пред театъра всеки ден, нито има онлайн билети достатъчно. Нормалните работещи хора не могат всеки ден да "прескачат" до театъра да проверяват за билети.
Явно няма да се гледа "Чамкория" и това е.

Често казано, с тази истерия вече ми писна и нямам желание да търся билети за Чамкория. Като се поуспокоят нещата след 1-2 години, тогава. Не бързам.
Същото беше с моноспектаклите на Камен Донев. Е, не веднага, но след време ги гледахме.

# 556
  • Мнения: 1 855
От началото на септември започнах да водя борба за билети за "Чамкория", тъй като исках да направя подарък на много близък човек за РД...Септември, октомври-следене, дебнене , звънене....нищо...От 25.11 започнах пак да се обаждам...Все ми казваха -вероятно утре, пак се обадете...и на 30.11 ги пуснаха към 14.30 ...Идвайте ми викат....Е, аз да не съм отсреща  Laughing....Но учудващо вечерта кум 18.30 ч. имаше...Може би ,защото представлението ще е в зала "Азарян" в НДК и местата да са повече....

# 557
# 558
  • Мнения: 38
Ние взехме билети за "Любовникът" с Радина Кърджилова и Деян Донков. Представлението ще е на 20 януари в Народния. Ще споделя мнение Simple Smile

# 559
  • Мнения: 540
Има две дати за Вишнева градина в Народния, който се интересува да побърза. Аз отдавна го чакам Grinning

# 560
  • Мнения: 35 109
"Вечеря с приятели" някой гледал ли е с Асен Блатечки? В понеделник ше ходя да го гледам

# 561
  • Мнения: 2 714
"Вечеря с приятели" някой гледал ли е с Асен Блатечки? В понеделник ше ходя да го гледам
Да, не беше лошо.

# 562
  • Мнения: 1 988
Има две дати за Вишнева градина в Народния, който се интересува да побърза. Аз отдавна го чакам Grinning

Гледала съм го преди години и много ми хареса.
Аз следващата седмица съм на "Килър Джо" в МГТ "Зад канала", чакам с нетърпение Simple Smile

# 563
  • Мнения: 8 934
Има две дати за Вишнева градина в Народния, който се интересува да побърза. Аз отдавна го чакам Grinning
Благодаря, купих билети.

# 564
  • София
  • Мнения: 231
.

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 18:52 от Reny31

# 565
  • Мнения: 3 439
Вчера ходих на новата постановка на Теди Москов в Малък градски театър зад канала - „Аз обичам, ти обичаш, тя обича”. В един момент забравих, че мъжът ми е у нас сам с бебето, което не яде вече от шишета (може би щото се отървах от бибероните) Joy Препоръчвам! Жалко, че не бях с мъжа ми. И той щеше да го оцени.

# 566
  • София
  • Мнения: 6 672
Бяхме с детето на Опит за летене в Народния театър - прекрасна постановка, бях забравила колко харесвам Йордан Радичков, а актоьрите (всички до един) играят толкова добре! На нея много й хареса - почти на 12 е, ако някой се чуди за децата си.

# 567
  • София
  • Мнения: 22 944
Последно гледах " Семеен съвет" в 199. Хареса ми много идеята на представлението, като цяло ми хареса и реализацита, имаше няколко абсолютно излишни момента за мен обаче. За първи път гледам Георги Спасов - уникален актьор- само заради него си заслужава да отиде човек.

# 568
  • София
  • Мнения: 239
Бяхме с детето на Опит за летене в Народния театър - прекрасна постановка, бях забравила колко харесвам Йордан Радичков, а актоьрите (всички до един) играят толкова добре! На нея много й хареса - почти на 12 е, ако някой се чуди за децата си.

Аз на 31ви януари съм на "Опит за летене". Само добри отзиви чувам, което е супер Simple Smile

# 569
  • Мнения: 35 109
"Вечеря с приятели" някой гледал ли е с Асен Блатечки? В понеделник ше ходя да го гледам
Да, не беше лошо.
Много слаба игра, кофти текст.
Не ми се гледаше такова нещо в момента.
Честно казано, разочаровах се.

Общи условия

Активация на акаунт