Звездни компромати- 357 част

  • 100 565
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 17 546
Диана Димитрова по принцип ми е симпатична, но нещо косата ѝ не ми харесва на някои от снимките. Пиша го тук, че в темата на сериала има доста ревностни почитателки.
Joy Че какво им пречи да дойдат и да те накълват тук?! Някой сега като им каже и стой, та гледай! Laughing

# 706
  • Мнения: 35 115
Аз цялата не я харесвам ама си трая да не ме баннат Simple Smile

# 707
  • Мнения: 6 301
Николчето на Николета е била рожденичка
Скрит текст:


# 708
  • Мнения: 2 524
Колко много прилича на Божинов Никол и колко неграмотно е написано това пожелание от фризьора...

# 709
  • Мнения: 31 208
Мои приятели, които са в Щатите, всячески се опитват да говорят на децата си на български, стараят се да знаят езика ни, ходят на български градини и училища, а нашите - говорят им на гръцки, френски, английски....
Е, ама те са там и ако родителите не ги научат на български като говорят с тях, няма кой и не могат да се обадят на дядо си и баба си по телефона /знам такъв случай възрастните хора плачат, че не можат да кажат обичам те и красив/умен си на внуците си/, а тук децата знаят български и всеки език, на който се научат от малки ще им е супер от полза.

# 710
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз цялата не я харесвам ама си трая да не ме баннат Simple Smile
И аз и аз. “Братята” два пъти 🤨

# 711
  • София
  • Мнения: 2 061
Припадам от смях като чуя местните “ВИП-ове” да си говорят с децата си на чужд език, обикновено със силен акцент.
Не могат да надрастнат Криворазбраната цивилизация и това е!

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 22:10 от DonaFlor

# 712
  • София
  • Мнения: 14 707
Ивана

Скрит текст:

Тръмпови на Великден в Маями

Скрит текст:

Кралски Великден

Скрит текст:


# 713
  • Мнения: 5 903
Мои приятели, които са в Щатите, всячески се опитват да говорят на децата си на български
Гледай какви простаци значи!

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Колко пък да е креативно едно хлапе на 6год?!

Ивана ми грознее вече,като скелет е Scream

# 715
  • Мнения: 663
Сина на Емануела много голям, мислех, че е по-малък. Евала на нея, в страхотна форма е. https://www.instagram.com/p/BhCyb49gEQ1/?taken-by=emanuela_cvete

# 716
  • Мнения: 1 759
Само аз ли не мога да отворя нито една снимка сложи на в скрит текст?

# 717
  • Мнения: 2 199
Аз не останах с впечатление, че той не говори се детето на български, извън момента с карането. За себе си лично, ако знаех друг език бих комбинирала и двата езика, за да науча детето си от малко на още един освен българският. Но пак казвам това за мен е ОК.
Цветята ми оправиха деня 🙂

# 718
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Ивана, Николета х 2 + фризьорчето, а и Д-р Енчев са ми too much като за понеделник. Очертава се тежка седмица...пролетно хейтърско ми е!

# 719
  • София
  • Мнения: 9 483
Много обичам Илияна и винаги е печелила възхищението ми, но тук виждам почерка на Мелания вече Flutter
Скрит текст:
-снимката е от Световното по ХГ вчера


Диана Димитрова по принцип ми е симпатична, но нещо косата ѝ не ми харесва на някои от снимките. Пиша го тук, че в темата на сериала има доста ревностни почитателки.

Косата и е последният проблем, с тази харизма, която носи. На моменти, ту ми харесва, ту не, но откривам за своя изненада, че все повече я харесвам. Има нещо в тона, в гласа, в бавното и говорене, което ме кара да искам да я виждам все по-често на екрана. Flutter Peace

Общи условия

Активация на акаунт