Звездни компромати- 357 част

  • 100 567
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Припадам от смях като чуя местните “ВИП-ове” да си говорят с децата си на чужд език, обикновено със силен акцент.
Не могат да надраснат Криворазбраната цивилизация и това е!
Да,те самите чисти българи...но на детето на английски говорят (най-честият случай) със звучен акцент,че ''англичанче да стане''.
Ивана изглежда гротескно,като разтичащ скелет ми е..очите й все едно ей сега ще се свлечат от орбитите.

# 721
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Аз цялата не я харесвам ама си трая да не ме баннат Simple Smile
И аз и аз. “Братята” два пъти 🤨

Особено малкия. Изобщо триото ми е пълнеж, а не основа в сюжета. Но стига съм спамила.   Peace

Колко пък да е креативно едно хлапе на 6год?!


И аз това си помислих като го прочетох. Николчето наистина е копие на Генерала.

Ивана напомня на Жаси от "Сделка или не" на тази снимка.

# 722
  • София
  • Мнения: 14 708
Ама пък Илияна е неузнаваема на турнира. Много ми харесва тук, обикновено е ходещ кич.

# 723
  • Мнения: 35 115
Аз цялата не я харесвам ама си трая да не ме баннат Simple Smile
И аз и аз. “Братята” два пъти 🤨

Особено малкия. Изобщо триото ми е пълнеж, а не основа в сюжета. Но стига съм спамила.   Peace

Toчно. А виждам , че са много харесвани. На мен са ми страшни и двамата

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Раева и на мен ми хареса. Добре, че махна русото  Praynig.Гераднът й ми идва в повече за това събитие,но браво от мен  Peace.
За цветята...какво да кажа,пази Боже, от застаряващи китни лелки   Stop. Те,комай, са и все едни и същи по тия събития,от 10-15 години. Лицемерни женки, които съскат зад гърба си  Sick.

# 725
  • DE
  • Мнения: 9 068
Раева е натруфена като коледна елха, облечена и фризирана твърде претенциозно за спортно състезание.

# 726
  • Мнения: 2 099
Жениците  са като след ловно сафари за канапета. В смисъл изглеждат като убили и одрали няколко провинциални дивана и ушили си от тях тоалети.То рози, то багри!Спокойно ти докарват мингрена ако ги гледаш дълго. 

# 727
  • Мнения: 11 547
Ахахахаха hahaha тази снимка ме развесели! Тия на карнавал ли са или това са клоуните, които забавляват гостите? Друго обяснение, защо всичките са облечени така, нямам! Thinking
Имам чувството, че са ги пуснали в на тъмно в гардеробната на някой цирк и кой каквото хване.  Joy

# 728
  • Мнения: 3 418
Мелания не ми харесва на последната снимка.
Дукесата вече е доста голяма 😊 Имаме ли залози за пола на бебето? Аз съм за момиче (въпреки тълкуванията по коледната снимка на семейството 😊 )

# 729
  • Мнения: 35 115
Кой занемари безумно красивата Виктория Петрова така и я пусна с бели коси в ефир?
За мен няма нищо хубаво в нея..

# 730
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Да не говорим колко лошо я гримират, а и осветлението в битивито им изкарва всичките бръчици и каквото има...

# 731
  • Мнения: 17 546
Не знам при кого си прави лицето Мая Манолова, ама браво на хирурга ѝ! Изглежда по-добре, отколкото е изглеждала преди 15 години.

# 732
  • Мнения: 31 207
Направо изглежда изключително добре. Онзи ден я видях в мола, леле. То лице, то прическа, то костюм, то чанта. Жената е чудесна.

# 733
  • Мнения: 35 115
И аз много я харесвам!!

# 734
  • Мнения: 35 115
Това май от рождения ден на Никол
https://www.instagram.com/p/BhEnfSABkVZ/

Общи условия

Активация на акаунт