КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 3 /26.03. - 08.04.18 г./

  • 53 356
  • 818
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 538
Не разбирам какво толкова харесвате на Славин и Иван.
Първият пее страхотно, но актьорски е дърво.
Другият обратното.

Може би ако единият играе образа, а другия гласа ще им се получи чудесно.

Отсега ме е страх да гледам Иван като David Bowie. На костюм и грим могат да го направят, но пеенето..Close

# 766
  • Мнения: X
 Е то е ясно, че Иван ще се провали с трясък на Дейвид Бауи. И ще развали страхотната му песен. Този Иван гледа винаги като цапнат с парцал. Ококорени очи, бавна мисъл, протяжен говор, не знам какво може човек да му хареса.

# 767
  • Мнения: 2 751
По принцип симпатизирам на Хранова, но липсата на равнопоставеност при всеки следващ образ дразни. Това е шоу за имитации, не за песни, които е пяла. Ако искам да слушам Марги ще ида на неин концерт.
Боби, Славин и Иван или им дават ужасно трудни образи, или ги порязват с оценките.
Софи я ползват за забавление и нарочно й се дават задачи с предизвестен край. Не ми е смешно.
Коцето е добър, но лиготията и самочувствието му скапват всичко. Гери-Никол има потенциал, но много си е повярвала. Златка стартира ударно и до там.

# 768
  • Мнения: 1 804
Браво на Боби снощи! Този път успях да отгатна победителя, че обикновено все за лузърите гласувам.
На второ място слагам Марги. За мен тя направи чудесен образ, дори и тембър се опита да имитира. Е, няма как да изкара гласа на сър Елтън, но предвид, че е жена беше доста добре.
За Иван съм на кантар. Понеже по принцип го харесвам, ми се иска да кажа, че беше добре, но по-скоро - не. Confused
Коцето и мен започва леко да ме отблъсква. Преди го смятах за веселяк и симпатяга, сега ми е лигав и труден за понасяне.
За Славин вече ми е жал и съм ядосана на предаването. Дават му много сложни образи и му гледат сеира. Снощи ми направи впечатление, че на неговата песен нямаше бек вокал, докато Марга например я подпираха. Пя откровено фалшиво и "Tragedy"-то си оправда името. Все пак поздравления заради старанието му да се доближи максимално до оригинала, дори с риск да се изложи и че не играе на сигурно, разчитайки само на вокалните си способности.
И аз да гракна в общия хор: Значии 'ноу ме вбесяват Гери и Коцето като гласуват 1 за друг. Очаквах поне снощи Гери да гласува за Златка, не защото беше страхотна, ами ей така, от добро възпитание.

# 769
  • София
  • Мнения: 22 986
Коцето сам се закопава с държанието си.

Защо като не харесвате някого, трябва и да го обиждате не мога да разбера?

Aнкетата е с объркана дата.  Hug

# 770
  • София
  • Мнения: 11 611
Проблемът не е, че Марги е пяла песента, защото и Славин пее постоянно Queen, проблемът е, че образите не са интересни. Марги като Мими или като Катя няма как да е интересно, дори и добре да се справи, пак ще бъде на дъното. Правят й лоша услуга.

# 771
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Проблемът не е, че Марги е пяла песента, защото и Славин пее постоянно Queen, проблемът е, че образите не са интересни. Марги като Мими или като Катя няма как да е интересно, дори и добре да се справи, пак ще бъде на дъното. Правят й лоша услуга.
Да, но поне няма да е на ръба на резила, както ако й бяха пуснали Бийонсе по трико например. Или Justify my love на Мадона. Подобно превъплъщение ще остави доста по-горчив вкус в тези, които я харесват по принцип, отколкото тройките. Те дори като Джей Ло не я пуснаха по пъпче, ами я пооблякоха Simple Smile Дори и да не я разголват, някоя имитация на пеене с яки танци, също може да се окаже недотам лицеприятно, предвид понатежалата й вече фигура. И пак всичко се свежда до първия въпрос - за чий *** й беше?

# 772
  • Мнения: 4 600
Защо като не харесвате някого, трябва и да го обиждате не мога да разбера?

И аз това се чудя. Още по-странно ми е какво е това чудене как някой харесва Иван или друг. Вкусове и предпочитания различни. Всеки харесва и не харесва някого, ама чак да го обижда толкова грубо, особено за неща, които не зависят от самия човек (бавна мисъл, ококорен поглед и т.н.). Хайде, да се нарече Константин лигльо е приемливо, предвид, че самото му поведение е такова и той умишлено и съзнателно се държи така...

# 773
  • Мнения: 1 804
Проблемът не е, че Марги е пяла песента, защото и Славин пее постоянно Queen, проблемът е, че образите не са интересни. Марги като Мими или като Катя няма как да е интересно, дори и добре да се справи, пак ще бъде на дъното. Правят й лоша услуга.
Да, но поне няма да е на ръба на резила, както ако й бяха пуснали Бийонсе по трико например. Или Justify my love на Мадона. Подобно превъплъщение ще остави доста по-горчив вкус в тези, които я харесват по принцип, отколкото тройките. Те дори като Джей Ло не я пуснаха по пъпче, ами я пооблякоха Simple Smile Дори и да не я разголват, някоя имитация на пеене с яки танци, също може да се окаже недотам лицеприятно, предвид понатежалата й вече фигура. И пак всичко се свежда до първия въпрос - за чий *** й беше?
Да ви кажа честно, съгласна съм и с двете мнения. Марги не е атрактивна, превъплъщавайки се в Мими и Катя, но е приятна за слушане. Аз лично не държа да гледам само "атракциони". Искам да чуя и хубава, "скучна" песен, изпята добре от професионалист. Затова се и радвам на изпълненията на Марги, защото повечето пъти са на ниво, а Едерлези беше направо върха. И да, знам, че шоуто е за имитации, а не Златния орфей. Тя затова си и получава слаби оценки, но не се дуе и не се цупи недооценена. Много добре си знае мястото и си знае защо го прави. Ние можем само да предполагаме.
Аз, като харесваща МХ, съм съгласна напълно с варианта на Sessilly - по-добре да си пее професионално за 3-ки и да ми радва слуха, отколкото да се пъне да е атрактивно-отблъскваща.

Последна редакция: ср, 04 апр 2018, 08:25 от pip4i

# 774
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Абсолютно по същата причина симпатизирам на Маргарита Хранова.Майтапа си е майтап,но от време на време е хубаво и да се чуе нещо стойностно.

# 775
  • София
  • Мнения: 11 611
Съгласна съм с вас, определено по-добре от излагации, на мен като Джей Ло въобще не ми хареса.
Под интересни образи нямах предвид млади и фини, за които да подскача през цялото време, видяхме, че не става. Примерно Адел, Арета Франклин и на световната сцена има хора не с идеална фигура, които нямат сложна хореография. Вече от екипа зависи да изберат и като глас, подходящ, нямам музикален слух, та не мога да дам по-конкретна идея. Може би те двете точно да не може и вокално да ги направи, не съм сигурна, но ги давам като насока.

Аз смятам, че на всички съобразяват образите с визията им и възможностите, така че от типа на образите, които аз изредих, би било честно и равностойно.

Не ми пречи и да я слушам как изпълнява Мими Иванова, ноо пък така няма да отлепи от дъното.

# 776
  • Мнения: 1 796
На мен не ми пречи МХ - на 66 години се представя повече от достойно. Дали е там за пари или за удоволствие не е моя работа.

# 777
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Aнкетата е с объркана дата.  Hug

Да. Видях, че съм сбъркала месеца, но вече имаше гласували и не редактирах, защото форумът занулява резултатите при редакция. Имам уверението на Мамма, че този проблем ще бъде оправен.

# 778
  • Мнения: 1 804
Скоро гледах Коцето в интервю за някакво светско предаване. Имитира идеално Софи Маринова. Дано да му се падне. Joy

# 779
  • София
  • Мнения: 9 933
Няма значение дали някой ще настигне Константин. На финала се анулират резултатите и за първото място се борят четиримата с най-добрия резултат до момента.
Константин, ако още веднъж изкоментира, че са много точките на най-добре представилия се за вечерта, не знам просто.Rage
Значи няма значение кой е на първо в тази класация?
Кога свърша? Бобката има шанс. На финалът пак ли на „късмет” избират?

Общи условия

Активация на акаунт