Декемврийски мами 2018

  • 55 498
  • 741
  •   1
Отговори
# 285
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Така като ви чета май карам съвсем нормална бременност - ту имам гадене и болки в гърдите, ту изчезват... Нищо не ми се яде, ставам и аз рано-рано, а вечерите не издържам и си лягам раничко.
Вчера ме записаха на ЖК и също ми дадоха един куп направления за васерман, сифилис, пкк, глюкоза, кръвна група и резус фактор, взеха ми микробиология и се разбрахме с доктора да не взима цитонамазка сега за да не дразни шийката.
Накой питаше за сърчице - при мен се видя в 6 г.с. и 1 ден, но моя доктор е с мнооого добра техника. Толкова, добра, че вчера каза, че е категоричен на полът Simple Smile Все пак ще изчакаме ФМ преди да се настройваме, защото съм само 8 седмица.
Титка, стискам палци за прегеда Simple Smile

Май ми намирисва на момченце щом е толкова сигурен😂😂😂 Мисля,че при тях по-рано се разбира😁😁

# 286
  • София
  • Мнения: 6 010
Beauty, Надежда е частна болница и доколкото знам там няма вариант да се следиш по ЗК. Имат си пакети, които излизат уж по-изгодно, но може и да си плащаш на място за всеки преглед.
gloria83 Wink

# 287
  • София
  • Мнения: 1 268
Beauty, Надежда е частна болница и доколкото знам там няма вариант да се следиш по ЗК. Имат си пакети, които излизат уж по-изгодно, но може и да си плащаш на място за всеки преглед.
gloria83 Wink

Лаленце,къде се записа за ЖК, ходи ли на преглед и там ти назначиха изследванията нали? Аз още се чудя къде.. Мислех за доктор Личева Надежда или доктор Кирякова Токуда.

# 288
  • Мнения: 276
Лаленце, издай къде ходиш Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 289
  • София
  • Мнения: 3 390
Beauty, Надежда е частна болница и доколкото знам там няма вариант да се следиш по ЗК. Имат си пакети, които излизат уж по-изгодно, но може и да си плащаш на място за всеки преглед.
gloria83 Wink
Оперирала съм се там по здравна каса и все ми се искаше там да ме следят.

# 290
  • Мнения: 79
Здравейте на всички, от известно време ви следя, но чак сега реших да пиша 😊 Днес бях на преглед и видях сърчице, 9 г.с. +2 д. Желая на всички лека бременност 🌷🌹🌻

# 291
  • Мнения: 14
Здравейте момичета , малко плахо се записвам при вас. На 28 годни съм бременна след трети опит инвитро, вчера на прегледа доктора видя едно ембрионче с пулсиращо сърчице и още едно което няма пулс за сега( дано навакса) В 6 гс. и чакам с нетърпение следвания преглед другата седмица.

# 292
  • Мнения: 53
Момичета, малко съм притеснена. Какво ще кажете за Чхг 51 926.0. Вчера правих кръвен тест, на ехограф съм чак в понеделник, а дотогава няма кой да ми разчете резултата Sad Струва ли ви се ниска стойността? По мои изчисления би трябвало да съм в началото на 8 г.с. Евентуална късна овулация дали би повлияла на рвзултата?Благодаря предварително Simple Smile

# 293
  • Мнения: 39
Момичета, малко съм притеснена. Какво ще кажете за Чхг 51 926.0. Вчера правих кръвен тест, на ехограф съм чак в понеделник, а дотогава няма кой да ми разчете резултата Sad Струва ли ви се ниска стойността? По мои изчисления би трябвало да съм в началото на 8 г.с. Евентуална късна овулация дали би повлияла на рвзултата?Благодаря предварително Simple Smile
според мен си е съвсем тамън, поне по границите на едни мои изследвания гледам, но ето и линк към някакви ориентировачни стойности http://bremennost.bg/hcg-stoinosti.html

# 294
  • София
  • Мнения: 6 010
По ЗК се записах на ЖК във 2 ДКЦ. Доктора ми назначи всички изследвания, които споделих. С тях ще отида на частната ЖК и се надявам да не ми ги пускат пак. На частно ще се следя при д-р Личева в Надежда, приятелка ми я препоръча. Не ми харесва, че ще дам торба с пари и гаранция, че ще си раждам при моя доктор няма, но това е положението. При Личева още не съм ходила, записаха ме за почти след месец. По телефона ми казаха, че в Надежда ЖК започва след 12-13 седмица.

Добре дошли на новите момичета!
alisssssska, силно се надявам и стискам палци и за второто бебче!
ViviDi, това първи кръвен тест ли ти е? Кое те притеснява? Аз нямам идея каква трябва да е стойността за тази седмица, но най-добре да идеш на преглед вече, със сигурност ще видите сърчице. До тогава можеш да направиш още един кръвен 48 часа след първия и да следиш как расте.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 268
Момичета, малко съм притеснена. Какво ще кажете за Чхг 51 926.0. Вчера правих кръвен тест, на ехограф съм чак в понеделник, а дотогава няма кой да ми разчете резултата Sad Струва ли ви се ниска стойността? По мои изчисления би трябвало да съм в началото на 8 г.с. Евентуална късна овулация дали би повлияла на рвзултата?Благодаря предварително Simple Smile

Здравей, единично ЧХГ няма как да се разчете,по принцип се пуска 2-ро след 48 часа , за да се види дали се удвоява. Но след един определен период ЧХГ не се отвоява точно , когато нарасне . Ти защо реши да пуснеш ЧХГ ? По принцип се пуска само в началото , първите дни на закъснения и след това се спира , вече на УЗ е по достоверна информацията отколко ЧХГ - защотото границите му са мн високи.
Моят съвет е да не се притесняваш , изчакай си прегледа  .

# 296
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Добре дошли на новите момичета🙂 Силно се надявам да си имаме и близнаци в групичката🤗🤗

# 297
  • Мнения: 53
Момичета, малко съм притеснена. Какво ще кажете за Чхг 51 926.0. Вчера правих кръвен тест, на ехограф съм чак в понеделник, а дотогава няма кой да ми разчете резултата Sad Струва ли ви се ниска стойността? По мои изчисления би трябвало да съм в началото на 8 г.с. Евентуална късна овулация дали би повлияла на рвзултата?Благодаря предварително Simple Smile
според мен си е съвсем тамън, поне по границите на едни мои изследвания гледам, но ето и линк към някакви ориентировачни стойности http://bremennost.bg/hcg-stoinosti.html
Благодаря! Надявам се всичко да е наред. Ще изчакам прегледа в понеделник Simple Smile

# 298
  • Мнения: 809
ViviDi Бъди спокойна всичко ще е наред 🤞
Аз минах и имам сърчице ❤❤❤ направо камък ми падна от сърцето ! Доки ми го пусна и го чух най - прекрасният звук на света  Дай Боже всеки му ! Изостава с 10 дни точно колкото е разликата заради късната ову на 24 ден . От вълнение забраних да питам разни неща който ме вълнуваха ама нищо , след 2 седмици съм пак на лекар . 🌼😗🌼

# 299
  • Ловеч
  • Мнения: 574
ViviDi Бъди спокойна всичко ще е наред 🤞
Аз минах и имам сърчице ❤❤❤ направо камък ми падна от сърцето ! Доки ми го пусна и го чух най - прекрасният звук на света  Дай Боже всеки му ! Изостава с 10 дни точно колкото е разликата заради късната ову на 24 ден . От вълнение забраних да питам разни неща който ме вълнуваха ама нищо , след 2 седмици съм пак на лекар . 🌼😗🌼
Честито сърчице❤❤ Все така да тупка до финала след около 8 месеца...Абе аз да попитам,до 12-та седмица колко чрсто е редно да се ходи на видеозон?🤔🤔 Знам,че зависи и дали е проблемна бременноста де,но все пак?

Общи условия

Активация на акаунт