Декемврийски мами 2018

  • 55 544
  • 741
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 809
 Благодаря ти Gloria 83 дано , за всички нещата да са наред и бебчетата да си  стоят на топло .Моята докторка ми каза на 2 седмици за сега в началото ( но аз се водя рискова заради БХ и нисък прогестерон ) иначе май ги вика през 3 седмици  или около 20 дни . Не мисля че е опасно , аз даже всяка седмица ако може да ходя ще ходя 😁  ще ми е по спокойно. Иначе държавното май е веднъж в месеца . 😘

# 301
  • София
  • Мнения: 1 268
Titka ,  много се радвам за теб и Бебкоо , нека расте Simple Smile Браво , Браво Heart

# 302
  • Мнения: 53

ViviDi, това първи кръвен тест ли ти е? Кое те притеснява? Аз нямам идея каква трябва да е стойността за тази седмица, но най-добре да идеш на преглед вече, със сигурност ще видите сърчице. До тогава можеш да направиш още един кръвен 48 часа след първия и да следиш как расте.
[/quote]

Доколкото разбрах в тези седмици е по-достоверен резултатът от ехографа. Ще видим в понеделник. Много се надявам на сърчице! Благодаря за успокоението и подкрепата! Heart

# 303
  • Мнения: 31
Браво, страхотна новина! Аз съм на лекар в понеделник и направо ще се пръсна от притеснение до тогава. Дано всички, който още не сме чули сърчицата на нашите душички най-скоро ги чуем! ❤❤❤

# 304
  • Мнения: 1 116
След видяно сърчице днес и аз се осмелявам да се присъединя.
Чакаме го средата на декември човечето,  живот и здраве Simple Smile
Много положителни емоции и здрави нерви желая на всички!  

# 305
  • Мнения: 599
 И аз да се отчета.Мина прегледа и crl е 1.94,отговарящо на 8г.с+2дни.Спокойно ми е Simple Smile
Всички,които чакате да чуете сърчицата,пригответе се да чуете най-прекрасната мелодия.

# 306
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Честито на всички чули сърчица,нека все с хубави новини да се пълни темичката ни🙂
titkata89 - Аз ще съм на часно,но в началото и аз смятам да досаждам през две седмици. Какво е то това през 20 дена,то моето сърце ще спре докато чакам да чуя другото😂😂😂

# 307
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Реших най-накрая и аз да се присъединя, тъй като вече чухме сърчицето на нашето бебче и май най-накрая повярвахме , че чудото се случва и на нас.
Теринът ми е 5 декември Simple Smile

# 308
  • София
  • Мнения: 436
Ох, колко хубави новини съобщавате всички 🤗. Ние още не сме чули пулс 🤔 6с.3д. Не се чу и видя нищо. Надявам се на следващия преглед и аз да мога да се похваля.

# 309
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Ох, колко хубави новини съобщавате всички 🤗. Ние още не сме чули пулс 🤔 6с.3д. Не се чу и видя нищо. Надявам се на следващия преглед и аз да мога да се похваля.
Ще чуете разбира се🙂 Зависи и от апарата с който те гледат,и от овулация и т.н. При някой се чуват в 6-та седмица,при други 8-ма,че има и къде-къде по-късно поради най-различни причини🙂 Само спокойствие трябва,което при мен никакво го няма,a ми е втора бременност.
Явно одъртявам😂😂

# 310
  • Мнения: 809
edna всичко ще е наред , много зависи от апарата и зад апаратното устройство . На следващият преглед ще те зарадват и ти нас . При мен се чу на 32 ден след ову което не  е рано принципно . Има мами който са чули сърчица по -рано другии по-късно . Търпение трябва , което при мен не е много ама още 7-8 месеца ще се наложи 😁

# 311
  • Мнения: 599
Gloria, и моята е втора и си мислех, че веднъж минала по този път,всичко ще ми е ясно и ще съм спокойна. Е ,не!Параноята ми е по-голяма дори !
Някой да е чувал за домашен доплер и какво мислите по въпроса ?

# 312
  • София
  • Мнения: 436
Ох, колко хубави новини съобщавате всички 🤗. Ние още не сме чули пулс 🤔 6с.3д. Не се чу и видя нищо. Надявам се на следващия преглед и аз да мога да се похваля.
Ще чуете разбира се🙂 Зависи и от апарата с който те гледат,и от овулация и т.н. При някой се чуват в 6-та седмица,при други 8-ма,че има и къде-къде по-късно поради най-различни причини🙂 Само спокойствие трябва,което при мен никакво го няма,a ми е втора бременност.
Явно одъртявам😂😂
Благодаря 🤗 дано всичко да е наред. При мен е четвърта (една успешна) надявам се този път всичко да е наред. А колкото до спокойствието......никакво го няма 😐

# 313
  • Мнения: 31
Ох, колко хубави новини съобщавате всички 🤗. Ние още не сме чули пулс 🤔 6с.3д. Не се чу и видя нищо. Надявам се на следващия преглед и аз да мога да се похваля.

И аз се чудя за това...бях чела в друга тема, където повечето бяха писали, че са чули сърцето в 7,8,9 сидмица дори, а тук чета доста ранни седмици ...може би зависи наистина от апаратурата. Аз в понеделник съм на преглед ще е първи ден от 8с. И се надявам да ме зарадват! И теб ще зарадват скоро Simple Smile))

# 314
  • бургас
  • Мнения: 624
И на мен ми е втора бременност, определено съм по-спокойна, все още не съм ходила на преглед, но мисля следващата седмица да отида. Нямам намерение да ходя през две седмици, един път месечно ми стига. Единственото нещо за което нямам търпение е да разбера пола, ММ много иска този път да е момиче. С първата бременност разбрахме пола в края на трети месец.

Общи условия

Активация на акаунт