На море в Турция- тема 50

  • 107 052
  • 756
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 710
Марги, до Кушадасъ ще пътуваме. Не държа да е супер лукс, а и тях може би ги използват за по-дългите маршрути, а нашия определено не е от тях.

Точно публикувах и се сетих, че резервирахте Батихан.

 
Ползват услугите / автобусите / на ЦВЕТИНА - Мездра. хубави , нови автобуси със всички екстри , телевизори .
Но пътя си е път .. важното е че отивате на хубаво място .

Освен на Цветина, през годините са ползвали и друг превозвач/и с луксозни автобуси, но тази година нямам идея как е. Важното е, че отзивите от автобусите и пътуването са добри.

# 286
  • София
  • Мнения: 3 708
А автобесите на Ориент 99 тази година какви са- има ли вече някой, който да е пътувал до Кушадасъ, примерно
Rolling Eyes

# 287
  • Варна
  • Мнения: 765
Рано е още за море, дори и за Турция е студено. Поне Май трябва да стане.
Гледах много англичани са открили сезона за техния велик ден преди 2-3 седмици в южна Турция, но си е било студено, пишеха главно за басейни и то с отопление. Сега погледнах че в Анталия в момента морската вода е едва 20-21 градуса, така че има още време за откриването на сезона. Поне гергьовден да дойде, преди това е рано.

# 288
  • Мнения: 6 833
Рано е още за море, дори и за Турция е студено. Поне Май трябва да стане.
Гледах много англичани са открили сезона за техния велик ден преди 2-3 седмици в южна Турция, но си е било студено, пишеха главно за басейни и то с отопление. Сега погледнах че в Анталия в момента морската вода е едва 20-21 градуса, така че има още време за откриването на сезона. Поне гергьовден да дойде, преди това е рано.

Ъъ, това в каква връзка?  newsm78

# 289
  • София
  • Мнения: 3 708
вероятно отговаря на моя въпрос дали някой е пътувал с Ориент вече до Кушадасъ
Благодаря все пак....

# 290
  • Мнения: 3 280
вероятно отговаря на моя въпрос дали някой е пътувал с Ориент вече до Кушадасъ
Благодаря все пак....
Преди няколко дни пътувах с тях до Истанбул.Много комфортен автобус /имаше монитори /с чудесен шофьор .

# 291
  • Варна
  • Мнения: 765
Това имах впредвид, че е още рано да има пътували до Турция тази година.

# 292
  • Мнения: 6 833
Аха, ясно. Аз пък си викам кой сега се засили да ходи на море 😀

# 293
  • София
  • Мнения: 3 708
вероятно отговаря на моя въпрос дали някой е пътувал с Ориент вече до Кушадасъ
Благодаря все пак....
Преди няколко дни пътувах с тях до Истанбул.Много комфортен автобус /имаше монитори /с чудесен шофьор .
дано и при нас да е така....че преди години с какъв пътувах до Дидим....ужас

# 294
  • София
  • Мнения: 371
Здравейте!
За първи път ще ходим в Турция и запазихме за 26.05. В Сиде - Рамада Резорт.
Може ли да ме ориентирате какви са цените за таксита, сувенири, интересува ме и разходката с корабче из заливите на сиде, на оу инклузив сме и се опитвам да преценя горе долу колко лири ще ни трябват. Благодаря!

# 295
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Пътувари сме с автобус и с Ориент до Кушадасъ и с Турс клуб до Дидим. На късмет е какъв автобус ще ти се падне. "Последна мода" автобус с монитори не сме случвали.

# 296
  • Мнения: 2 670
Пътувари сме с автобус и с Ориент до Кушадасъ и с Турс клуб до Дидим. На късмет е какъв автобус ще ти се падне. "Последна мода" автобус с монитори не сме случвали.
Доста автобуси пътуват с телевизори вече за Турция наети като совалки.

# 297
# 298
  • Мнения: 55


Zori Georgieva























# 278 20 апр. 2018, 13:29 ч. 







Жена
Vraca, Vratsa, Bulgaria
Мнения: 6




Здравейте, Моля да ме извините ако вече е коментирано в темите, но търсих назад и не можах да намеря точен отговор на въпроса ми.
Та така - ще пътуваме със собствен транспорт към Дидим искаме да разделим пътя на две на връщане и търся хотел в Чанакале с паркинг. Изпратих запитвани преди няколко дни към Hotel Helen и към Aznac Hotel, но все още нямам отговор от тях. Моля да ми препоръчате хубав хотел с паркинг. Simple Smile И още нещо - дете на 13 години, възрастен ли се води? Rolling EyesThinking
Благодаря!


Провери хотел Колин с голям паркинг не е в центъра блезо до супермаркет Кипа и до един Мол

# 299
  • Мнения: 113
Изскачат си въпроси и това е, ....та да питам пак ако позволите :
- къде в Кушадасъ ( как е името на улицата) дето има пазар за дрешляци и др.,че и кой ден е?   Просто трябва да угодя на съпругата - разберете ме !
- ако на връщане си тръгвате от Памуккале ,къде бихте пренощували по пътя ?
С дете на 10г. сме и историческите нещица не са приоритет. Представям си малко хотелче с добра храна и някакъв тип забавление за деца наоколо. То и на мен една кръчмичка с музичка ще дойде добре ама....ако има

Общи условия

Активация на акаунт