Вит. А и вит. Е (извадено от седмичната тема) *Б*

  • 18 115
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 967
 
Жабче казах ти за мен smile3555 Nerd
Та..., графиката ти е много добра. Има овулация, ЖТ функционира много добре.
Дано и този месец да е така. Wink

# 16
  • Мнения: 9 990
Добре де, може ли и аз да пия тогава, независимо дали ще продължим или не с опитите за бебе?Този Герипакс и вит, Е помагат ми се струва като ви чета за по-леко протичане на цикъла.Казвате, и че регулира .Ха-ха, Жабче, ма ние с тебе еднакви, душко-и аз мерих за първи път, само че на втори месец от бебеправенето де WinkИ мога свободно от аптеката да си го купя, нали?
Хайдееееееее, днес чакаме да НЕ им идва на някои мацки!!!!!!!Стискам палци и на краката! Praynig

И още нещо да ви попитам-много ми се иска да не меря този месец температура.Този цикъл, който мина обаче ме обърка, освен,че късна овулация, то и по принцип ми закъсня.Споменавала съм преди,че ми е редовен, обикновена на 28-29 дена, с ясно изразена фертилна ЦС около средата на цикъла.Исках да си науча ЛФ колко ми е, от миналия цикъл излиза по дълга/18-19 дена/, но според мен всичко сега беше инцидентно.Та се питам дали да не меря и този?Така или иначе знам,че няма да гоня овулация този месец и може би ще съм спокойна, как мислите?

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 09:13 от пенелопа

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Пенелопа съвсем свободно си се продават в аптеката, те са си витамини. Пък ако ти се занимава мери БТ, тъкмо няма да си затормозена и от мисълта да не изпуснеш овулацията. Миналия МЦ все пак имаше положителен тест и затова не мисля, че това ти е нормалната дължина на ЛФ.

Дара и аз това си мислех за жегите и температурата, понеже вече 3 дни е 36.70 - 36.75, а нормално за този период от цикъла ми е 36.50-36.60.

Какво друго забелязах след приема на вит Е освен неболящите гърди - минимум ПМС, нямах така изявеното засилено бяло течение през лутеалната фаза, усетих много отчетливо пукането на фоликула, нооооо пък лелката ми разказа играта  #Crazy . Така ме боля че не знаех на кой свят се намирам, кървенето беше по-обилно от друг път и по-дълго като продължителност, придружено от съсиреци и големи парчета лигавица.

Хайде хубав ви ден   bouquet А на нечакащите - успех!  Praynig

# 18
  • Мнения: 9 990
Така, добре,че видях, че е отделна тема Wink
Значи-купих си Герикапс и прочетох в листовката-ами аз май съм имала нужда от тях бездруго.Венците ми кървят.Имам чупливи нокти.Смятам, че макар да не зная дали ще продължим с опитите за бебе точно сега, ще са ми от полза  bouquet

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Пенелопа точно така, на мъжа ми му изписаха Герикапс за кървящи венци, така че и той пие витамини. С други думи с един куршум - два заека, понеже тези витамини помагат и на спермитата.
Само внимавай с вит А, той е от тези витамини, които може да се предозират. А също така не бива да се пие след овулация ако все пак пробвате за бебе Wink , понеже има риск от увреждане на плода.

# 20
  • Мнения: 9 990
Ами аз си взех Герикапс и го започнах, смятам до ову да го пия, после почивка и после още 10 дена с началото на цикъла.Паралелно си взех вит.Е 100мг.Чудя се с фолиевата дали да продължавам само newsm78Жабче, мойто мъж обаче няма как да го накарам.... WhistlingТой ще стане подозрителен, ако разбере,че го бутам сред неможещите спермчета, той така ще го изтълкува.Чакам го да се върне от поредното фирмено поливане на сделки и хапване на корем и го емвам да слабеем.много качихме и двамата тази зима, а миналата година бяхме супер.Той като мен е предразположен и си трупа-главно шкембе.Принципно и много спортуваше, но от Нова година насам-няма кога.Та сега ще го юрна да се стяга, че и на него му е терсене.Тогава ще си започне и неговите си там витамини сам.

# 21
  • Мнения: 3 010
Здраейте, моми4ета не съм се включвала отдавна тук......, но искам да ви дам нещо, във връзка с нов продукт, съдържащ вит. А и вит. Е. Казва се Geritamin Neo. Може да прочете http://www.actavis.bg/News/Geritamine+Neo+BG.htm  Надявам се да помогна с нещо, хайде успеь на всички с бебеправенето и бебеносенето на други.

# 22
  • Мнения: 686

мойто мъж обаче няма как да го накарам.... Whistling
 

И аз моя не мога да го накарам да пие витамини. Иначе аз откакто пия витамин Е и кожата ми спря да се лющи и косата ми стана по-здрава и се надявам и за другото да помогне ...

# 23
  • Мнения: 3 376
... на мъжа ми му изписаха Герикапс за кървящи венци...

Хмм, мойте венци също са от най-кървящите. От 2 месеца пия витамин А и Е, но по отделно, не заедно, т.е до ову А, след ову Е. Обаче никакъв ефект върху венците за сега Cry Ако имате идейки как да си помогна, ще съм ви благодарна  bouquet

# 24
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Гризка той освен витамините ползва и паста за зъби Лакалут, но подобрението е минимално. Може би трябва да му изпишат антибиотици вече, има такива специални за венците....ноооо не мога да го накарам да иде ни на лекар, ни на зъболекар... Мъжка им работа  Crossing Arms

Забравих да напиша че и си жабури устата с една червена течност, която много мирише на спирт, но не съм обърнала внимание какво е  newsm78 И трите неща му изписа зъболекар. Интересното при него е, че кариеси няма, а пък все си има проблеми с венците.

# 25
  • Мнения: 9 990
Лакалут на мен ми помага.Чистя и зъбен камък веднъж годишно задължително.Жабуря от време на време с разни води-в аптеките ги има, но те са ми в тежест сутрин и вечер-все ме домързява.Та го карам само на пастата за зъби, сега и витамините Hug

# 26
  • Мнения: 3 376
Аз знам, че и Витамин Ц е срещу кървене на венците. А преди време се жабурках с една билкова вода за уста - Алсипин, и имаше много добър ефект срещу възпаление и болка във венците. Може би ще е добре и срещу кървене.

# 27
  • Мнения: X
Относно кървенето на венци-майка ми е стоматалог, та да кажа:два пъти годишно-усун и пролет се пие Ровамицин / българския вариант / или по-добре родажил -френския. Той се отлага в костта на челюста.Има подобрение, но трябва да знаете, че това е обусловено или от парадонтит, дълбока захапка и др..С една дума-окончателно лечение май няма Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 35 967
Относно кървенето на венци-майка ми е стоматалог, та да кажа:два пъти годишно-усун и пролет се пие Ровамицин / българския вариант / или по-добре родажил -френския. Той се отлага в костта на челюста.Има подобрение, но трябва да знаете, че това е обусловено или от парадонтит, дълбока захапка и др..С една дума-окончателно лечение май няма Hug
И аз знам точно това - 2 пъти в годината Ровамицин.
Моя баща повече от 10 години прилага  тази схема и няма проблеми.

# 29
  • Мнения: 9 990
Точно така, аз съм с  дълбока захапка, носех шини като малка, но ги "загубих" при едно излизане Confused

Общи условия

Активация на акаунт