Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 724
  • 775
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 396
На пръв поглед са от различни серии и първият е 2 пъти по-скъп. Състав не съм гледала.

# 346
  • Мнения: 18 437
Моя не е нито един от двата. Joy Заедно с 200 мл от измиващия ABC derma е в комплект и този месец в Медея е намален от 37 и нещо на 33 и нещо лв. Нямаше обявена промоция, казаха ми като попитах за слънцезащита с минерални филтри.

# 347
  • Мнения: 4 005
Честита месечинка Тони!Много е сладък.
Ние бяхме на консултация.Дадоха направление за нефролог и утре сме на преглед.За последния месец съм доволна +540гр.,въпреки че беше болен дечко успя да навакса с храненето и теглото. Simple Smile Този път педи имаше заместничка.Тя пък каза че на 6м вече трябва да седи и да го слагам да сяда.Да правим и упражнения за изтласкване с крачета.Ами почваме. Wink

# 348
  • София
  • Мнения: 5 617
Какви са тези упражнения?

# 349
  • Мнения: X
Честита месечинка на сладура, Тони Heart
И аз съм болна, толкова зле скоро не съм се чувствала - температура, отпадналост, световъртеж...ужас. Изстинах ония ден на една ветровита детска площадка явно, дано малкия да устиска здрав. Изцяло ММ се занимава с него тия два дни. Sad

# 350
  • София
  • Мнения: 5 617
Оо Жанче, изпуснала съм, че ТМ се е прибрал. Как е?

# 351
  • Мнения: 4 005
Какви са тези упражнения?
Слагаш бебето да стъпи на крачетата си като го държиш под мишничките и така го повдигаш нагоре надолу все едно скача.
Жани,скорощно оздравяване.

# 352
  • София
  • Мнения: 685
Нашия педи каза още от отдавна да го правим това с изтласкването, за да заякват краката и мускулите. Сега е на 5 мес и половина и като усети твърдо под краката и ср изпъва като струна и стои така и чак скача. Скоро мисля да продам люлката и да му купя бънджи, всички казват че децата там откарвали цял ден че даже и заспивали !! Имам зелена светлина за захранването защото през бременността бях с анемия, следователно дечко сигурно също и като му мине кашлицата почваме. Жана, как е ММ, държи ли се прилично ?

# 353
  • Мнения: 35 110
Честита месечинка на сладура, Тони Heart
И аз съм болна, толкова зле скоро не съм се чувствала - температура, отпадналост, световъртеж...ужас. Изстинах ония ден на една ветровита детска площадка явно, дано малкия да устиска здрав. Изцяло ММ се занимава с него тия два дни. Sad

И аз вчера бях така. Нямах сили да стана от леглото. Майка ми се занимава с него през деня, и мъжът ми вечерта. Два дни като пребито куче. Днес вече съм пушка.
И аз на площадка настинах.

# 354
  • Мнения: 4 005
Момичета,оздравявайте бързо.И аз бях болна,много е неприятно.Дечко като беше болен,два дни по-късно и аз се разболях,зарази ме дребосъчкото.Две седмици хремави и кашлещи бяхме и двамата.

# 355
  • Мнения: X
Стефи, благодаря Simple Smile
ММ се държи добре засега, не дава акъли, всичко към момента върви нормално, ще видим до кога. Simple Smile

Пийкок, пи ли нещо ?

# 356
  • Мнения: 766
Честита месечинка Тони!Много е сладък.
Ние бяхме на консултация.Дадоха направление за нефролог и утре сме на преглед.За последния месец съм доволна +540гр.,въпреки че беше болен дечко успя да навакса с храненето и теглото. Simple Smile Този път педи имаше заместничка.Тя пък каза че на 6м вече трябва да седи и да го слагам да сяда.Да правим и упражнения за изтласкване с крачета.Ами почваме. Wink

Ние тези упражнения ги правим отдавна, просто много обича да скача. Добре, че случайно съм го открила, на мен нищо не са ми казвали.

# 357
  • Мнения: 766
Честита месечинка, Тони!
Крема е вторият и е син на цвят. Взех го в комплект със с спрей за нас 30 фактор, за 39 лв. на промоция. Иначе само нейниь крем 100 мл.е 27лв.
Жанче, дано ММ те прави щастлива и най-важнота да се разбирате. Моят от скоро кото че ли му дайде акъла, един нормален, без да се заяжда, че преди само ми нервничеше, но за детето не  е давал акъл никога. Вчера май си счупих кутрето на дясната ръка. Поду ми се костта сам трудно се свива и утре съм на ортопед. Ама така е, този ужасен навик да пукам малките пръсти, другите не, само малките. Хахааа, повече никакво пукане. Човек от глупост какви проблеми си прави, но се радвам на времето и всички вас. Много се радвам, че си обменяме опит!

# 358
  • Мнения: 4 005
Нашият рядко стъпва на крачета.В повечето случаи ги държи свити.Незнам дали са се притеснявам.Досега не сме правили такива упражнения,не са ни казвали.Пробвала съм инцидентно един два пъти,но дечко не стъпва.

# 359
  • Мнения: 766
Стефи, започни по-често да го държиш под мишницитеи да го изтласкваш нагоре и ще се появи рефлекса да стъпи. Ако много се притесняваш отиди да го види ортопед.

Общи условия

Активация на акаунт