Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 829
  • 775
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 639
Аз изкарах сигурно 3 вируса с темп докато още го кърнех,нищо не съм слагал нито маска,нито съм давала нещо и бебо не се разболя,Вил обаче ако не се кърми незнам. Аз за козметика вече не давам изобщо много пари, набарах една оферта за олиото за миене на Биодерма ,купила го бях Ноември и още имам,една огромна туба. Иначе веднъж на два месеца купувам на Биодерма Интензив балсама той е 40 лева и имам това Скинаним коремчето което не мажа а ми е за всеки случай. Но да чукна на дърво той е много добре и не ми се налага да плескам много.

# 511
  • Мнения: 4 007
Аз взех този комплект
В нета е 27лв но аз го намерих в аптеката на Грандмола за 22,50 на промоция.
Ние стол за гранене все още не сме купили.Храня дечко в шезлонга.Мисля по-нататък да купя като започне да стои стабилно седнал.При нас е напоследък е мъка,денонощно мрънкане,няма сън братче..

# 512
  • Мнения: 1 716
И аз докато дойде стола храних в шезлонга, ама се изкривих от пране  :Д тя беба много маже с пюретата, просто е ад. Сега само забърсвам и айде :Д

# 513
  • Мнения: 4 007
Да,и това го има.Любимото му е да си избърше устата в ръкава,после ръката в ританката и след това да омаже и шезлонга.Голямо мазало е и при нас.Вчера като ми бутна ръката,обърна лъжицата и..всичко се изсипа отгоре му. Grinning

# 514
  • Мнения: 1 872
Аз също взех столче от Икеа. Велико е! Няколко забърсвания и си готов, а е в пъти по-евтино от другите.

Не знам защо се чудят какви боклуци да накачулят на скъпите столчета, за да не можеш да ги измиеш като хората.

# 515
  • Мнения: 4 007
Столчетата от Икея могат ли да се сгъват?Търся столче което да не заема много място.

# 516
  • Мнения: 1 716
Да,и това го има.Любимото му е да си избърше устата в ръкава,после ръката в ританката и след това да омаже и шезлонга.Голямо мазало е и при нас.Вчера като ми бутна ръката,обърна лъжицата и..всичко се изсипа отгоре му. Grinning
И Ради така се забърсва, ама след това продължава да маже по косата, лицето, после шезлонга :Д
Непрекъснато има засъхнала храна някъде, намирам на най-странни места :Д
Стефи, от икея столчето се сглобява и разглобява за секунди. Буквално вадиш 4-те крачета и готово. А и не вземат място, колкото един стол са, и аз мислех да прибирам, но с този няма нужда.

Малдини, нали?? Направо се радвам, че се реших, изглеждаше ми много съмнително в началото :Д

# 517
  • София
  • Мнения: 18 722
Ходихме на консултация - 7500 и 70 см е госюоицата, сложихме и две ваксини остават още две.
Стол за хранене имам  от брат й, единстврното, което останс всущност.
След три четори дни почвам захранване. Вчера взех оризова каша на хип и се чудя дали нея да не й дам.

# 518
  • Мнения: 837
Още преди да родя приятелка ми похвали столчето от Икеа. И аз много се чудих, защото цената ми се струваше много ниска. Но все пак го взех и е една от добрите покупки. Неда все още не яде, но обича да стои в него и изглежда, че е удобно.

# 519
  • Мнения: 1 872
Малдини, нали?? Направо се радвам, че се реших, изглеждаше ми много съмнително в началото :Д

Завиждам ти за смелостта. На мен доста хора ми го препоръчаха, ама на ММ му се стори малко и неудобно в магазина.

Взехме едно на Cangaroo. Навсякъде се завираше храна из него. По половин час го миех и някои петна не излизаха. След само седмица ми се плачеше и си казах "няма да останем гладни без тия 30лв, поръчвам икейско столче". Родих се.

Сега другото се опитвам да го продам във фейсбук, ама няма никакъв интерес. Ще го пусна и в OLX, дано там го хареса някой.

# 520
  • Мнения: 627
Еее навихте ме за столчето, уикенда отиваме да го купим 😂
Моля ви, предложете ми витамини за мен, че pregnacare ми идват малко скъпички 40 лв....уф.

# 521
  • Мнения: 4 007
А икейското столче става ли за бебе,което не може дада седи стабилно?Моят дечко още е като сварен макарон.
Тони,аз пия мултивитамини от ДМ.100 броя за около 8лв.Но незнам дали са подходящи за кърмачки. Thinking

# 522
  • Мнения: 837
И Неда все още не седи самостоятелно. Но столчето я придържа добре, няма как да се свлече или падне. Имам и възглавница за столчето и така седи още по-стабилно, защото няма голям луфт между нея и облегалката.

# 523
  • Мнения: 1 716
Ради сама директно пада на една страна, столчето я държи добре.

# 524
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 131
Ако има още някой, който не е ходил на нефролог, препоръчвам др. Цанова в мц здраве на ами буе 27. Много мила и внимателна.  Близо до Пирогов е. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт