На пазар във Варна - 49 тема

  • 65 739
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Къде има контейнери за дрехи?

Аз поне не знам някъде да има.Иначе дрехи може да се предадат в H&M.

# 16
  • Мнения: 11 747
Наскоро изхвърлих доста дрехи, сложих върху контейнера за смет, не се задържаха дълго. Минават клошари и ги събират. Носят ги и те, и семействата им.

# 17
  • Мнения: 13 815
И аз така. Особено се тачат детските. Не се задържат за дълго до контейнера.

# 18
  • Мнения: 140
Здравейте,някой може ли да препоръча техник за ремонт на перални?

# 19
  • Мнения: 334
От къде по това време мога в мола да си купя сак, спортен малък да не е много скъп до към 30лв?

# 20
  • Мнения: 334
Помня, че преди имаше в кауфланд, да се разходя ли дотам?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Пине, благодаря за темата!

Може би трябваше преди да уточня, че за мен козунак е т.нар. обикновен. Единственото, което мога да понеса вътре (в краен случай), е стафиди и/или бадеми. Та тези, към които бих посегнала, ми харесаха. Не защото са "Уау!", а защото в последните години не бях опитвала по-добри. За мен всякакви шоколади и мармалади превръщат козунака/козуначеното руло в кифла с шоколад/мармалад (най-малкото защото внасят излишна влага в тестото), а това е нещо, което не кусвам.

Вчера купих един малък козунак (обикновен) от Жонел. Харесвам повечето им неща и се надявам и той да става за ядене. Докато седяхме на пейката отпред, видях с какво ги зареждат. Определено си правят тестото сами. Ще работят и утре и ще вадят козунаци. Без заявки работят.

Ще се постарая да взема и от Пармаксъзов, да видя какви са ги натворили за година време.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 493
Здравейте,някой може ли да препоръча техник за ремонт на перални?

Ивайло Банов, тел. 087 861 1349. Аз съм го ползвала за ремонт и почистване на бойлер, но знам, че е техник и за перални, сушилни.

# 23
  • Мнения: 140
Благодаря

# 24
  • Варна
  • Мнения: 633
къде останаха фото кабини за моментни снимки?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Цитат на: PISSSanka link=topic=1029018.магистратът#msg36546606 date=1523105482
къде останаха фото кабини за моментни снимки?

В ТЦ Чайка има - сградата, където са Табла и Крамер.

# 26
  • Мнения: 2 587
къде останаха фото кабини за моментни снимки?

В гранд мол все още има със сигурност,на етаж -2
И сега се сещам,не стои ли още тази в Кауфланда който е до Мол Варна

# 27
  • София
  • Мнения: 30 142
Благодаря за отговорите за контейнерите за дрехи. При това положение ще гледам да занеса в H&M, че ако се оставят до контейнер, поне при нас, се разхвърлят из целия квартал. Всеки рови, хвърля .....

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 564
Благодаря за отговорите за контейнерите за дрехи. При това положение ще гледам да занеса в H&M, че ако се оставят до контейнер, поне при нас, се разхвърлят из целия квартал. Всеки рови, хвърля .....
В НМ можеш да занесеш до две торби на ден, на човек.

# 29
  • София
  • Мнения: 30 142
Благодаря за отговорите за контейнерите за дрехи. При това положение ще гледам да занеса в H&M, че ако се оставят до контейнер, поне при нас, се разхвърлят из целия квартал. Всеки рови, хвърля .....
В НМ можеш да занесеш до две торби на ден, на човек.
Благодаря за уточнението.

Общи условия

Активация на акаунт