На пазар във Варна - 49 тема

  • 65 791
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 36 754
А как точно ги рециклират тия дрехи? Много интересно ми стана.

Аз днес оставих зимни обувки до контейнера, не сварих да вляза във входа и ги прибраха. Радвам се, че някой ще ги ползва, здрави са още.

# 31
  • София
  • Мнения: 30 206
Скрит текст:
А как точно ги рециклират тия дрехи? Много интересно ми стана.
Аз днес оставих зимни обувки до контейнера, не сварих да вляза във входа и ги прибраха. Радвам се, че някой ще ги ползва, здрави са още.
И аз съм оставяла в торба. Вземат я и готово, но ако са повече торби (говоря за 3-4бр.), се започва едно ровене, безобразно хвърляне на посоки, избиране, прехвърляне в други торби и на финала всичко около контейнерите е в разхвърляни дрехи и обувки. То вярно, че при ремонт напр. комшии не се съобразяват и изхвърлят тонове покъщнина, ама пък и подобно безобразие от страна на ровещите.

Скрит текст:
Вчера се натъкнах на такава гледка при контейнерите до ул. „Цар Асен I-ви“. Някой явно е оставил обувки, рови един господин и каквото не му хареса хвърля я зад гърба си, я силно напред (зад кофата). Е, кому е нужно това сега? Едва ли хората, които събират боклука, ще съберат всичко, което е разхвърляно.

За рециклирането и аз съм се чудила.

# 32
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
И аз съм оставяла в торба. Вземат я и готово, но ако са повече торби (говоря за 3-4бр.), се започва едно ровене, безобразно хвърляне на посоки, избиране, прехвърляне в други торби и на финала всичко около контейнерите е в разхвърляни дрехи и обувки. То вярно, че при ремонт напр. комшии не се съобразяват и изхвърлят тонове покъщнина, ама пък и подобно безобразие от страна на ровещите.

Скрит текст:
Вчера се натъкнах на такава гледка при контейнерите до ул. „Цар Асен I-ви“. Някой явно е оставил обувки, рови един господин и каквото не му хареса хвърля я зад гърба си, я силно напред (зад кофата). Е, кому е нужно това сега? Едва ли хората, които събират боклука, ще съберат всичко, което е разхвърляно.


Аз също съм оставяла така дрехи, но като ги видя нахвърляни по пътя и градинката около кофите откачам.Ами, сори, но в такъв случай директно вътре и толкова.

Относно рециклирането си пише в сайта възможностите.

http://www2.hm.com/bg_bg/jeni/pazaruvane-po-tema/16r-garment-collecting.html

# 33
  • In transit
  • Мнения: 11 954
Скрит текст:
А как точно ги рециклират тия дрехи? Много интересно ми стана.
Аз днес оставих зимни обувки до контейнера, не сварих да вляза във входа и ги прибраха. Радвам се, че някой ще ги ползва, здрави са още.
И аз съм оставяла в торба. Вземат я и готово, но ако са повече торби (говоря за 3-4бр.), се започва едно ровене, безобразно хвърляне на посоки, избиране, прехвърляне в други торби и на финала всичко около контейнерите е в разхвърляни дрехи и обувки. То вярно, че при ремонт напр. комшии не се съобразяват и изхвърлят тонове покъщнина, ама пък и подобно безобразие от страна на ровещите.

Скрит текст:
Вчера се натъкнах на такава гледка при контейнерите до ул. „Цар Асен I-ви“. Някой явно е оставил обувки, рови един господин и каквото не му хареса хвърля я зад гърба си, я силно напред (зад кофата). Е, кому е нужно това сега? Едва ли хората, които събират боклука, ще съберат всичко, което е разхвърляно.

За рециклирането и аз съм се чудила.
На пейките пред социалната кухня на Чаталджа преди редовно оставяха много торби с дрехи. Там се събират много бедни хора, но явно не им трябват дрехи, защото две седмици след това се подмятаха из целия район. Скоро не съм виждала, но и до нашите казани, който остави голямо избиране пада.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 769
Здравейте, бихте ли препоръчали лекср-проктолог във Варна? Ако приема по ЗК, още по-добре.

# 35
  • Мнения: 13 877
къде останаха фото кабини за моментни снимки?
В кауфландите има.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Здравейте, бихте ли препоръчали лекср-проктолог във Варна? Ако приема по ЗК, още по-добре.

На ЛС ще ти напиша.

# 37
  • Мнения: 1 656
А каква е отстъпката в магазина , която правят?
Последно във Виена видях как си имат контейнери за дрехи, мисля на Хумана бяха, но тук сме далееееко

# 38
  • София
  • Мнения: 30 206
А каква е отстъпката в магазина , която правят?
Последно във Виена видях как си имат контейнери за дрехи, мисля на Хумана бяха, но тук сме далееееко
За H&M ли питаш? Ако не се лъжа, дават талон за 15% отстъпка.

# 39
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Кабина за снимки има на СБА Левски.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, Христос Воскресе!
Знаете ли утре дали ще има отворен фризьорски салон някъде?

# 41
  • Мнения: 1 882
Момичета, Христос Воскресе!
Знаете ли утре дали ще има отворен фризьорски салон някъде?

Kristiyan Milev Hairdresser Simple Smile

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 415
bethefirst, благодаря, но при него ме съмнява да успея да си запазя час преди края на юли Simple Smile

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Малко късно, но и аз да се включа. За козунаци отново заложих на Кътчето на Тони. Доволна съм! Никога не ве разочарова тази жена. Вече само от там вземам каквото и да било.
Козунаците на другите пекарни не съм ги и опитвала, но от Пармаксъзов не съм доволна. Чувам доста да ги хвалят, а аз каквото и да съм пробвала е било ужасно.
Никога няма да забравя джинджифиловите им сладки от миналата Коледа... още ми се повдига като се сетя за вкуса им.

Ох, и аз искам нови марки в града.
Пазарувам здраво по интернет, но е би ми било приятно, ако имам колебания и на място да мога да видя. Те наличниге марки зареждат доста малко от актуалните колекции, че не ми се вярва нови да влязат.

На Лидл в централните райони също ще се зарадвам. Само Макаото на Фулмакс ми е под ръка. С всички останали магазини (Лидл и Кауфланд всъщност, а вече и Parkmarket) пазаруването си е цял ритуал.

За д-р Щилянов. Миналата годита имах досег с него макар и само за документи. Всичките срещи ги искаше в ДКЦто. Не ми предложи в частен кабинет.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Както се очакваше, козунаците на Пармаксъзов тази година са в пъти по-зле. Заложили са на оцветители, подсладители и набухватели. Захарта е оскъдна, дори за поръсване.
Друго от тях не съм опитвала, съответно - и препоръчвала.
Много повече ми хареса козунакът на Жонел.

Общи условия

Активация на акаунт