Ужасни, смешни срещи

  • 272 088
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 864
Относно арменеца -след реакцията на майка му на онова гости,  много пъти бяхме говорили по темата, той ме уверяваше, че няма никакво значение, стига да се обичаме, че сме 21-ви век, не би трябвало да има значение и т.н.
Но накрая се оказа, че има Simple Smile

# 1 066
  • Варна
  • Мнения: 5 143
Първото ми гадже беше от Враца. Пътуваме над 5 часа с колата до там, ще ме запознава с майка си. Пристигаме най-накрая, изморени от пътя и гладни, запознаваме се, топло посрещане, наредена маса, но проекто свекървата изтърсва нещо от сорта на "Хайде една салата да направиш, не се притеснявай, чувствай се като у дома си" и ми сочи на плота зеленчуците... Аз съм счупена от път, току що влязла в непознат дом, нито знам кое къде седи, нито нищо, ама викам си айде, както толкова, направих салатата. След вечеря пък се изказа, че една добра домакиня си личала по това, че в мивката никога няма дори един мръсен нож, та трябваше и чиниите да измия... Joy От амбиции да се представя като достойна снахичка.
Същата много бързо започна да обсъжда разни нейни роднини с мен и да злослови срещу тях, непрестанно изтъквайки своите деца като по-добри от техните. Тогава още не си давах сметка колко грозно е да говориш зад гърба на хората и то за собственто си семейство, пред нов, непознат човек. По-късно разбрах, че и за мен е говорила много неща, но все тая... добр, че не се сродихме.

# 1 067
  • Мнения: 2 838
Аз пък се сетих за Артьом 😂
Кой знае кой бургаски гларус е бил 😂 ама си го представих направо. Много живописно разказваш 😀

# 1 068
  • Мнения: 1 129
Не знам арменка ли е била кандидат свекървата, която така се е държала на вечерята, но със сигурност е била невъзпитана грубиянка. Що за обноски! Ако имаш проблем с момичето, кажи на сина си, не се дръж като клявка!
Момче имам, не се знае какво ще ми поднесе животът, но дума давам - толкова просташки няма да се държа. Отврат!

# 1 069
  • Мнения: 9 866
Дано и аз устискам да не съм проста...имам 3 момчета.
Моята все се обажда да ме разпитва, егати и кръстосания разпит. Казвам й, че съм заета и да разпитва другата снаха.
Ей от това ме е страх най-много, да не стане и аз да почна да си навирам носа където не ми е работата, постоянно.

Че бъдещите ми снахи ще ме описват тук редовно Wink)
Ще има отделен раздел:
"Ужасни, смешни срещи между снахите и rumka)😂😂

# 1 070
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ей от това ме е страх най-много, да не стане и аз да почна да си навирам носа където не ми е работата, постоянно.
Тц, това си е до характер, не до роднинска връзка Grin
И мен ми се обясняваше да чакам, един ден като имам деца ще видя какво е да съм майка, да ги мисля на кого ще попаднат... Все едно отглеждам зеленчуци, егати, а не мислещи същества Satisfied

# 1 071
  • Мнения: 9 866
Свекито ти ли? И мен се опитваше да ми разправя, но аз я отрязах, че няма да се бъркам в живота на децата и на снахите си, защото не съм като нея. Щяла да почака и да види 😃

# 1 072
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не, друга роднина по линия на майка ми, като стана въпрос по тази тема. Някои хора просто нямат връзка с реалния свят...

# 1 073
  • Мнения: 4 347
Ух, че се посмях. Историите с македонец и арменците ме разбиха. Но не се учудвам особено, тъй като с единият вид съм си писала, а с вторият се е стигало и до срещи. Всъщност няколко срещи, докато не се срещнах с майка му. Тогава го отсвирих.
Имам позната македонка, много земна и разумна, малко лудетина, но чудесен човек. Не сме говорили за история много-много, но сме се разбрали че имаме еднаква история като нации.
Затова когато неин  фб приятел ми прати покана нямах нищо против да я приема. От любопитство. Добре де и снимката му ми хареса. 🤭
Та след няколко разговора той писа че щял да идва в София.
Супер, значи ще дойде и до Пловдив. Е, да, но цитирам "Красавице, аз съм по-красив и ще дойдеш до София за да ме видиш".бтв....какво?!
Познайте дали имаше среща.... Три пъти го прочетох, докато не разбера че чета правилно. Даже пуснах преводача... За по-сигурно 😂
 
С арменеца, беше по-сложно.
Срещнахме се няколко пъти. Беше много приказлив. Голямо дрънкало. Не знам как го изтърпях толкова време. Не се стигна до секс. И слава богу.
А не се стигна защото въпросната личност непрекъснато се хвалеше с бройките си. Бяхме около 23 годишни...
Както и да е, един ден бях у тях. Сега като се замисля, това е било единственият и най-опасният момент за възможен близък контакт, но... осуетен от маминка.
Та жената се прибра и когато ме завари у тях започна един... разпит меко казано. Коя съм, що съм, какво ще правя със сина ѝ...
Имаше въпрос дали съм детствена. Е, ако до този момент съм отговаряла едносрично или полу-срично, в този момент дар словото ми се върна.
Изстрелях един хубав въпрос, който успя да я покоси като...коса за трева -  Има ли значение след като Н. (синът ѝ) е легнал с около 20 момичета?!
Следващото което се чу беше вратата. От мен.

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 23:22 от Vicky_P

# 1 074
  • Мнения: 521
Моето не беше точно среща, но все пак беше ужасно неловко. Имах един съсед в съседния блок, който беше с 5-6 години по- голям, но никога не бяхме имали контакт. Та, веднъж като се прибирах от училище, той стоеше пред блока ми и от нищото каза, че съм красива. Благодарих му естествено и си продължих напред. След този случай, всеки божи ден стоеше пред блока ми и ме чакаше да се прибера от училище. Намери ме дори във фб, а не му бях казвала как се казвам. Веднъж, пак като се прибирах, ме заговори и ми се помоли да сме седнели и да сме си говорили. Казах си- какво пък толкова, ще поговоря с него. През цялото време говореше той главно и темата беше какви чехли си бил взел, колко му харесвали и че лятно време му се изпотявали краката, ако носи маратонки. Е, монологът приключи след около 10 минути и аз леко и деликатно се изнизах. След това имах друг маршрут за прибиране от училище. Дори беше намерил ютюб профила  ми и редовно спамеше по мои коментари, че иска да се видим.

Преди 7-8 години си пишех с едно момче във фб- изглеждаше супер, мил беше, всичко точно. Разбрахме се да се видим и аз нагласена отивам на срещата. Започнахме да си говорим, беше много забавен, абе всичко супер. Докато обаче не изръси, че има подарък за мене. Започна той да си навива ръкавите и аз само го погледнах и вече исках да се застрелям. Беше написал върху ръката си моето име, но с ножче за бръснене (преди беше много модерно да се режеш и тем подобни глупости). Гледам го аз като цапната с мокър парцал, а той ми сподели, че събира пари, за да си направи татус пак с моето име. Е, познайте дали имаше друга среща и дали не го блокирах след срещата. Само ми беше жал, че ще ми гледа името ми на ръката си.

# 1 075
  • София
  • Мнения: 5 617
Това си е зловещо.

# 1 076
  • Мнения: 1 153
kmalik22, второто си е зловещо, но това уби рибата:
Цитат
че лятно време му се изпотявали краката, ако носи маратонки.
Много подходяща тема за сваляне на гадже Joy

# 1 077
  • Мнения: 521
Какво да ви кажа, Teya75 и Неизвестна 16.. До преди години само такива откачалки привличах, чак се бях отчаяла, че няма да си намеря свестен мъж.. Grinning

# 1 078
  • София
  • Мнения: 5 617
Е, надявам се да си намерила подходящ Simple Smile

# 1 079
  • Мнения: 521
Е, надявам се да си намерила подходящ Simple Smile
От 4 години сме се намерили с моя приятел. За сега е нормален, ще видим дали няма да изперка и той покрай мен. Joy

Общи условия

Активация на акаунт