Ужасни, смешни срещи

  • 271 867
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 25 447
Не спорете с мен. Спорете с Джон Лок ...

Защо да спорим с него, като теорията му (за табула раза) отдавна е отхвърлена от специалистите?
Да, възпитанието е много важно, но не е всичко. Има и наследственост, чиято роля също е важна.

# 1 126
  • Мнения: 1 114
Определено хората се раждат с някакви черти на характера. Възпитанието е важно, но трудно се променят някои характеристики. Ако си интровет, каквото и да правят родителите, трудно ще станеш екстроверт. Най-много да се лустроса общуването, но надали ще се намали дискомфорта да си сред тълпа например.

Трето куче гледам, гледала съм ги всички по един и същ начин и дори и те са напълно различни като темперамент.

# 1 127
  • Мнения: 2 778
Не спорете с мен. Спорете с Джон Лок ...

Защо да спорим с него, като теорията му (за табула раза) отдавна е отхвърлена от специалистите?
Да, възпитанието е много важно, но не е всичко. Има и наследственост, чиято роля също е важна.

От кои специалисти е отхвърлена?

# 1 128
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
То от Просвещението до сега колко теории са се изменили.

# 1 129
  • Мнения: X
Аз имам доста такива срещи за жалост 😃
Преди две години се разбираме с едно момче до се видим,отиваме в центъра,та той уж се правеше на рапър,беше си въобразил,че има талант и става,час и 30 минути ми разпряваше,че бил дилър квартално момче,бил ходел с танциорка от някаква дискотека в студентски,но тя била с него заради парите та той нали е Пабло Ескобар,след това някакви истории за мелета за дилърска територия в дискотеката,после още час истории какъв бандит бил,дойде едно малко момиче просеше,и ми казва "дай и някакви пари,че нямам дребни",дадох и 2 лв,след това дойде сметката бяхме пили бутитилка вино 60 лв.и той вода,и предложи да си делим по 30 лв,след което ми каза да съм оставила бакшиш,че пак нямал дребни,но му казах той да си и остави от рестото,и малко преди до станем се появи малко момче правеше фокуси,той го  разпозна и започна да му пее песните гръмогласно и да се чува "евала евала,най големия си",при което аз умрях от срам.След това искаше да си вземе дюнер ,предложи ми и на мен "ее хапни аз ще почерпя,няма да се стискам за 5 лв",докато си чаках таксито да се прибирам,а той ядеше дюнерче ми предложи да спя в тях в общежитието,щял да купи фанта да гледаме филм Simple Smile Прибрах се,и след това никога не му отговорих,и той ми написа роман,че в днешно време истинските момчета като него не били оценявани,жените били материалистки Simple Smile
Той е на 27 вече,тогава се видях с него,защото ми беше скучно,но за урок след това,като ми е скучно си пускам филм  😁😁

# 1 130
  • Мнения: 28 874
Хахахахахх, и да не приемеш дюнерчето с фанта…..такава оферта!!!! За разговора и неплащането на сметката нямам думи направо. Изпуснала си ти голямата звезда.....хахаххахахаха

# 1 131
  • Мнения: X
Пф... Да, твзи недооценените много ги обичам. Преди близо 7 години се преместих в Германия да следвам и се запознах с едно момче. Веднага го вкарах във friend zone и никога не ми е минавало през ума, че може да се случи нещо там. Няколко седмици по-късно бях у тях и на връщане реши да ме изпрати с автобуса до спирката на трамвая. Пътуваме си и той започва с репликата "PimKie, познаваме се вече от Х седмици..." и последва признание, че си пада по мен. Учтиво го отрязах.
Месеци по-късно на някакво студентско парти се запознавам със сестрата на ММ (която учеше и живееше в друг град), представям се и тя "Аааа, тази значи". После ми обясни, че навсякъде е плъзнал слух как съм използвала момчето, как съм се интересувала само от това да ме черпи и как сега не съм искала да сме заедно, обаче щял да тръгне на фитнес и да се нацепи яко, щял да си намери работа и да изкарва много пари и тогава съм щяла да му лазя в краката...

Пътищатани се разделиха с него, но преди няколко месеца ми писа да види какво правя. Разбира се, веднага започна да обяснява как зарязал университета и запичнал мега яката работа, където изкарвал много пари и как някакви хора само му завиждат и го прецакват. Явно очакваше да му шредложа да се видим, ама...

# 1 132
  • Мнения: 2 117
Остана му само да стане нацепена батка и започваш да лазиш Grinning

# 1 133
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
... и започваш да лазиш Grinning
в обратна посока, далеч от него Joy

# 1 134
  • Мнения: X
Предвид, че е поне 5 см по-нисък от мен, не знам кой ще е по-нацепеният от двамата...

# 1 135
  • Португалия
  • Мнения: 3 764
Днес ,докато готвих се сетих за една моя изцепка- не знам как съм я забравила, та реших да се изтипосам сама...

Значи, срещата беше 2 та или 3 та...решителна, така да се каже...Joy...на заведение ще хапваме, нещо си с картофки. Момчето си слага черен пипер,и аз да не остана назад- да пробвам ...обаче не знаех ,че ще започна да кихам и кашлям, да се сополевя и разрева чак...
Излязох навън, обаче пристъпът не премина, ...и се провали срещата...потънах в земята от срам, тръгнах си .
Излишно е да казвам, че не се получи нищо повече е пича.
не знам кое беше по-неудобно и за кого...но и в онази възраст не се замислях толкова

# 1 136
  • Мнения: 814
Четох темата с интерес и сега ще споделя за две срещи, за които се сетих, докато ви четях.

Излизаме на среща с един симпатичен младеж, с когото се запознах в ресторанта, в който работех тогава. Писахме си смс-и известно време и се уговорихме за среща. Разбираме се да се чакаме в Мементо бара на НДК. Всичко беше наред, докато по едно време не дойде негов приятел. На мен ми стана неудобно, защото нямахме уговорка да си водим по приятелче. Говорихме за общи теми и двамата бяха приятни събеседници. Но все пак не можех да разбера защо този негов приятел дойде на срещата. Както и да е. Разделихме се с усмивка и с думите "Ще си пишем". Няколко дни след срещата от  него нито обаждане, нито смс. Писах му след 5 дни "Как си" или нещо от този род и той ми отговори, че между нас нямало да се получи. Той обаче продължи да идва в ресторанта заедно с неговия приятел. Управителя разговаря с тях един път и след това дойде да ми каже "Я гледай какви хубави момчета. Никога нямаше да предположа, че са гаджета." А аз в шок Flushed

Другата среща, за която исках да споделя се случи съвсем наскоро, преди няколко дни.
Запознавам се с едно момче в интернет. Още първия ден, откакто започнахме да си пишем започна да ми прави впечатление, че едва ли не е сигурен в успеха си с мен. Аз обаче се дърпам. Написа ми 10 точки колко е велик, например - 1.Хубав съм, 2. Рус съм, 3. Хипер сексуален, 4. Атлет ... И натам няма да изброявам докрая, сещате се. По принцип не харесвам такъв тип самохвалковци, но все пак на живо може да е друго. И ми беше неудобно да го порежа в чата, все пак може да е някой свестен тип. Е, излязохме на среща. Аз държах да е някъде по центъра, за да е по-удобно и за двамата. Но той държеше да е в едно заведение близо до един парк, който е по-близо до тях. Няма значение, отидох. Намерих ресторанта, но понеже малко подраних останах да го изчакам на една пейка в парка близо до въпросния ресторант, за да изпуша една цигара. Той закъсня 20 мин. и аз едвам го познах - уж бил 1.87, а се оказа малко по-нисък от мен (аз съм 1,74). Няма значение де, просто очаках да дойде високо момче и изобщо не забелязах човека, дето идва към мен и ми говори, гледах някъде зад него Grin
Освен това младежа беше с анцуг и маратонки, и думите му бяха "Хайде да направим една разходка" - Ок, няма проблем, но очаквах по-късно да седнем на топло и да пиинем по един чай, дето се вика. Все пак началото на ноември вечерта не е топличко. Е да, ама младежа го е било срам да влезе с анцуга в ресторанта и затова поседяхме на една пейка час и нещо . Освен, че измръзнах, не можех да се доизкажа - каквато тема започна, той ме прекъсаше и я сменяше. По едно време толкова студено ми стана, че пръстите ми се вкочаниха и едвам ги мърдах. Казах му че ще се прибирам и той предложи да ме изпрати до метрото. Най-накрая в метрото се стоплих, а вкъщи пих един горещ чай Grin

# 1 137
  • Мнения: 3 901
Много си толерантна...ако това е точната дума..Да закъснее с 20 м, да се окаже че  е лъгал за това как изглежда и да отиде на среща по анцунг...., да те кара в студа да трамбовате и накрая час на пейка с риск да се разболееш....и богоподобен да е...не заслужава толкова компромиси.

# 1 138
  • Мнения: 11 558
Прошляк.
Още на предложението за разходка щях да си тръгна.
Аман от недоносени малоумници.

Гейовете.
Този, с когото си си писала може да си е търсел приятелка за параван,  а приятеля му да не те е одобрил.

# 1 139
  • Мнения: 2 485
Не бих чакала 20 Мин. мъж и то на първа среща.

Общи условия

Активация на акаунт