Ужасни, смешни срещи

  • 276 559
  • 1 348
  •   15
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 25 623
Гейовете.
Този, с когото си си писала може да си е търсел приятелка за параван,  а приятеля му да не те е одобрил.

Или пък двамата са се скарали нещо, единият, за да направи напук на другия, си урежда среща с момиче. Междувременно се сдобряват и отиват на срещата двамата – все пак момичето не е виновно, за да му вържат тенекия. На срещата са се държали възпитано и са се постарали да не скапят вечерта.
И толкова.
Нищо де, пак е по-добре, отколкото да дойде на срещата с... приятелката си. Simple Smile

# 1 141
  • Мнения: 818
Гейовете.
Този, с когото си си писала може да си е търсел приятелка за параван,  а приятеля му да не те е одобрил.

Или пък двамата са се скарали нещо, единият, за да направи напук на другия, си урежда среща с момиче. Междувременно се сдобряват и отиват на срещата двамата – все пак момичето не е виновно, за да му вържат тенекия. На срещата са се държали възпитано и са се постарали да не скапят вечерта.
И толкова.
Нищо де, пак е по-добре, отколкото да дойде на срещата с... приятелката си. Simple Smile

Така и не разбрах защо излезе с мен. Аз се запознах с него и му поисках номера. Веднага се съгласи и дори ми се стори, че съм му симпатична. Писахме си поне две седмици преди да излезем на среща. Наистина бях в шок, когато разбрах, че е гей. Малко ми скапа егото, но какво пък - здраве да е.

# 1 142
  • Мнения: 3 439
Не е нужно всеки чат да се развива до среща.

# 1 143
  • Мнения: 1 258
Да разкажа среща преди два месеца...
И случайната среща ни донесе много позитивни емоции на две семейни двойки.
И така.. Освен официалната си осем часова работа се занимавам и с дистрибуция на козметика.
Във форума се запознавам със един младеж който желае е да се присъедини към моя екип. Страшно интелигентно, надъхано момче, поне 10 години по - млад от мен, аз обаче нащрек, нали това е женски форум, не ми се вярва мъж да се занимава с козметика. Все си мислех, че съпругата му пише вместо него, макар, че винаги пишеше в мъжки род.
Разменихме приятелство във Фейсбук, за да може комуникацията да е по-лесна. И единствено по снимките се познаваме.
Една вечер решихме да отскочим със съпруга ми до мола на шопинг в съседния град. Август месец, горещо е, отворила съм прозореца на колата и на светофара от моята страна гледам страшно познато лице. Шофьора ме гледа и аз отнесена..
На следващия светофар пак същата работа, засичаме се, гледам момчето и той ме гледа и зацепвам защо ми е познат, и тогава включвам, та това е момчето което е в моя екип. Обаче и той ме е познал и през прозореца ме пита на къде сте.. И аз Кауфланд.. Казвам на моя, не карай към мола, карай към Кауфланд. Е,  в магазина се запознахме официално, голям смях беше,страшно готина двойка са и имахме много общи теми на разговор.
Дай Боже приятелството и сътрудничеството ни да бъдат заедно много дълги години.

# 1 144
  • Мнения: 483
Аз от една среща си тръгнах на 5 - та минута.
Срещата е на един паркинг с уговорката после да пием кафе някъде.
Паркирам аз в уреченото време и пиша тук съм.
Пристига човека, здрависваме се и аз го питам защо не си се избръснал. Така било модерно и аз казвам изобщо не е модерно.
Питам къде ще ходим. Той ми не може ли да поседим да си говорим на паркинга. Помислих, че не съм чула добре. Когато осъзнах, че той действително си го мисли, просто му казах чао и си тръгнах. Веднага го блокирах.

# 1 145
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз, ако бях на него, първи щях да си тръгна. А може би, затова те е поканил да си поговорите на паркинга. Изобщо не си представям как ще попитам някого защо не се е избръснал... Освен ако не ми е мъж и  не живея с него от години.

# 1 146
  • Мнения: 483
Защото не си падам по 4 дневна брада. И за първа среща да ми се появи в този вид, не благодаря 👍

# 1 147
  • софия
  • Мнения: 4 180
И аз съм на мнението на Тарталета- след изказването ти човекът сигурно е променил плана си за срещата и затова е предложил да си говорите на паркинга. Аз на неговя място щях да си тръгна преди теб. Доста грубо държание си имала според мен.

# 1 148
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
ММ не се е бръснал със самобръсначка от сватбата ни преди 20 години. Ходи леко брадясал постоянно, минава се с машинката всяка седмица. Но това не е причината да не ми е ясно как ще питам непознат що не се е обръснал. Просто възпитанието ми не го позволява. Все едно да кажа на някой защо е със зелени панталони, аз не харесвам зелено, как си е позволил... Безумна работа. Добре, че не си му причинила следваща среща на човечеца.

# 1 149
  • София
  • Мнения: 8 116
Попаднала си на възпитан мъж. Ако беше някой идиот щеше да те навре на кучето .. Joy

# 1 150
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
То на мен ми иде, представям си, ако някой, тръгнал да ме забива, ме попита що не са ми добре оскубани веждите...

# 1 151
  • Мнения: 2 585
Тя и срещата на паркинга не е чак толкова фатална, след една такава се загаджихме с един  симпатяга,  близо 2 год имахме връзка.
Но с уговорката, че ние така си и се разбрахме първоначално(понеже уж набързо да се видим след като аз дълго време се дърпах), т.е. нямаше изненади.

Между другото и той беше брадясал...хахахха

# 1 152
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз се замислих за друго- тя го разказва сякаш тя е имала ужасна среща, а всъщност ужасната среща е била за мъжа.

# 1 153
  • Мнения: 6 303
Защото не си падам по 4 дневна брада. И за първа среща да ми се появи в този вид, не благодаря 👍
Прословутата тридневна брада минава за супер секси атрибут повсеместно. Проблемът е, че си я изчислила на 4 дена ли? Каквото и да е, много дребнаво от твоя страна.

# 1 154
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз се замислих за друго- тя го разказва сякаш тя е имала ужасна среща, а всъщност ужасната среща е била за мъжа.

Тя истината винаги има две лица.

Общи условия

Активация на акаунт