МОНОДИЕТА - тема 19

  • 78 294
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Аз събота и неделя ще съм на пиле и мисля да си взема пиле на грил готово, ще ми стигне за целия ден.

# 31
  • Мнения: 7 700
Ала-Бала, от картофите никога не свалям и затова се засилвам с яйца

# 32
  • Мнения: 10
Здравейте момичета!
Ден 9 - първи на плодове. Първа врътка.
На Великден направих прегрешение и си хапнах и козунак,
и яйце, и агнешко  Flushed Flushed
Всеки ден пия кафе с малко мляко и 2 захарчета, не мога да се откажа за сега от тях Grinning
Започнах на 59кг, тази сутрин кантара показва 57,6!
Да добавя, че съм и пред цикъл. Надявам се и повече да покаже след това Simple Smile

Продължаваме!
Успех на всички

Последна редакция: чт, 12 апр 2018, 11:09 от g_cream

# 33
  • Мнения: 249
Здравейте! Днес ми е трети ден от диетата (първи яйчен ден). Сутринта уж щях две яйца да хапна преди лекциите ама се успах и налапах само едно набързо преди да изхвърча навън... Grinning Grinning Бях и на работа и там гладна седях иии като се прибрах изядох 2 яйца. Кантар за съжаление нямам в квартирата ама и като цяло се меря с метър. По Великден като се прибрах при мама се притеглих и бях 65....лошо ми стана. Grinning Мерките на бедрата са 58-9см, а на талията 70см Flushed След първото повторение на диетата ще се измеря с метъра и силно се надявам да има минуси.

# 34
  • Мнения: 7 700
Вчера обядвах омлет и всичко беше ок
Днес си изядох варените яйца и цял следобед си мисля кога е следващото ядене Animal Rooster

# 35
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Аз на яйца няма да издържа, а и бройката няма да в малка...но с нетърпение очаквам утрешния пилешки ден, цял ден на пържолки. И салатения, че ще ми увехнат домашните марулки.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Добро утро момичета.Как сте,как върви с кг-те?

Аз до тук съм общо -2кг,днес ми е 4-ти ден и съм на пиле.

# 37
  • Мнения: 10
Браво Хрисии,
аз съм 2ри ден плодове, но ми дойде и малко ми се мотае главата!
Ако продължи - ще хапна банан, в краен случай нещо друго освен плодове Simple Smile
Кантара сутринта показа 57 /общо 3 кг/, но сега задържам много вода и предполагам
ще покаже повече в следващите дни.
Имам по около 1см разлика в обиколките Simple Smile

# 38
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
И аз съм на пиле първи ден...замислих се дали ще е ефективно да се мине на моно по 1 ден, после още веднъж 6 дни. Малко втръсва два дни едно и също. 
Скрит текст:
Аз обаче вечер си позволявам вино.
Въпрос - в зеленчуков ден мога ли да си направя печени зеленчуци или зеленчукова супа? Замислих се и за рибена супа, обаче там пък се слагат зеленчуци...май не е удачно.
В плодовия ще пробвам и някакво смути, но трябва да е със чай, а не с мляко.
За пореден път се убеждавам, че проблемът винаги е в главата, като знам че нещо не ми е разрешено и точно то ми се яде вече трети ден...таратор Grinning

# 39
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Аз в зеленчуковите дни ядох салата от печен пипер, също и броколи и карфиол на фурна. Може и печено, защо да не може.

# 40
  • Мнения: X
И аз съм на пиле първи ден...замислих се дали ще е ефективно да се мине на моно по 1 ден, после още веднъж 6 дни. Малко втръсва два дни едно и също. 
Скрит текст:
Аз обаче вечер си позволявам вино.
Въпрос - в зеленчуков ден мога ли да си направя печени зеленчуци или зеленчукова супа? Замислих се и за рибена супа, обаче там пък се слагат зеленчуци...май не е удачно.
В плодовия ще пробвам и някакво смути, но трябва да е със чай, а не с мляко.
За пореден път се убеждавам, че проблемът винаги е в главата, като знам че нещо не ми е разрешено и точно то ми се яде вече трети ден...таратор Grinning
Аз си ги карам по ден, че и понякога размесено, и добавям и зеленчуци, обаче следя и за броя калроии също на ден да не надвишава 900 и за седмица и половина съм -3кг.

# 41
  • Мнения: 34
Привет,момичета!Радвам се ,че има раздвижване на темата!Аз бях -
на диетата ВЧ и нямах кой знае какъв резултат.После ходихме с домочадието на ол инкл.или и малкото резултати отидоха по дяволите!От 10 -ти съм на мое си моно и успях да махна двата кг.плюс,не знам до кога ще го правя.Имам си уж цел,ама пък и ми се хапва....JoyКакто и да е...Успех ви желая....И един съвет...когато зациклите на едно място с кг,направете си объркващ ден или два и всичко ще е ок!:blush:

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Какво ще рече объркващ ден?

# 43
  • Мнения: X
Какво ще рече объркващ ден?
Хапваш всичко (разбира се би било добре да не е в големи количества), организма се обърква сега на диета ли е, не е ли Simple Smile
Май и при мен нещо такова се получава, че аз не съм много стриктна Grinning (аз обаче пия и два вида добавки може и те да имат някакъв ефект - едната е "Guarana Extract and Green Tea Extract + Cayenne Pepper + Black Pepper + Acerola Vitamin C" и алкализиращи таблетки). Не съм толкова гладна, ако ми се дояде нещо, хапвам малко и го оставям. И от може би 3-4 дни си броя калориите (с приложение за телефона - "Диетичен Калкулатор на Калории"). Дано накрая да стигна заветните -7кг Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 апр 2018, 16:25 от Анонимен

# 44
  • Мнения: 249
Здравейте дами! Аз съм вече на ден 4 от диетата и мога да кажа само, че ми втръснаха тези яйца...... Cold Sweat Expressionless Утре съм на салатки и ходих днес се запасявах с краставици и домати, че марули хич не обичам. Авокадо към салатата може ли да се добави? Rolling Eyes Yum
Уфф, усещам как утре цигулката ще свири по-силно от днес ама важното е резултати да има! С нетърпение чакам плодовия ден, че ми се хапват ягодки много и се надявам да попадна на някои по-хубави.

Общи условия

Активация на акаунт