МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 881
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 639
Аз от днес на ВЧ. Ядох картофите на фурна. Първо леко ги бланширам в гореща вода, стават уникални. Ако можеше и подправки  Wink Последният път когато правих диетата не издържах на плодовете, дано сега успея  Embarassed

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 18:23 от meri1966

# 376
  • Мнения: 2 751
На първи рибен съм и не е толкова зле, заинатила съм се и ще се премеря на 12-тия ден. Картофите веднъж ги правих в плик на фурна с малко зехтин и червен пипер. Като омекнат късам плика и допичам още малко. Доста приятни станаха. Пилешките дни си взех филе на скара и печени бутчета и редувах. Единия ден леко отклоних с агне печено в пещ, но пък установих, че доста засища това месо.

# 377
  • Мнения: 96
Привет и от мен! Аз само скачам от режим в режим и нишо....все не издържам. А ми трябват едни 5 кг да махна до края на април. 😏 какво ще мв посъветвате....да пробвам някой вариант на моно-то мисля от утре 🙄🤔 кой да избера според вас?
Благодаря Ви

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Привет и от мен! Аз само скачам от режим в режим и нишо....все не издържам. А ми трябват едни 5 кг да махна до края на април. 😏 какво ще мв посъветвате....да пробвам някой вариант на моно-то мисля от утре 🙄🤔 кой да избера според вас?
Благодаря Ви

Давай на Червенкова.Вярвам,че ще успееш да ги махнеш тези 5кг

# 379
  • Русе
  • Мнения: 57
Добро утро
И аз да се похваля,че видях 6-цата на кантара след мноооого време.Започнах ВЧ в началото на февруари,изкарах една врътка пълна,но установих,че киселото мляко не е за мен-върнах 1,1 за двата дни.После правих моно ,но каквото ми се яде за деня.През март не съм диетувала,но не съм и качила,даже и още свалих.Далече съм от  таргета си де.На 60 се надявам,но и не ги бързам много.
Успех на всички-получават се нещата. bouquet bouquet bouquet

# 380
  • Мнения: 96
Привет и от мен! Аз само скачам от режим в режим и нишо....все не издържам. А ми трябват едни 5 кг да махна до края на април. 😏 какво ще мв посъветвате....да пробвам някой вариант на моно-то мисля от утре 🙄🤔 кой да избера според вас?
Благодаря Ви

Давай на Червенкова.Вярвам,че ще успееш да ги махнеш тези 5кг

Благодаря. Поради липса на време късно вечерта обаче да си подготвям картофи за другия ден започнах моно-то на Галимира28. Изкарах 1 ден на кисело мляко, което всъщност замених с кефир, защото това имах и днес се чувствам добре, леко ми е. Днес продължавам на салати. Благодаря за подкрепата, дамо успея да се преборя. Хубав уикенд на всички Heartbeat

# 381
  • Мнения: 72
Здравейте, аз съм на диетата на Ваня Червенкова - 3 ден.Въпросът ми е може ли на двата плодови дни да ям банани, защото са доста засищащи, имам чувството, че ще се издъня ако карам на други плодове ( особено от ябълките, огладнявам още повече).Няма да е голямо прегрешение, нали?

# 382
  • Мнения: 4 208
Здравейте, аз съм на диетата на Ваня Червенкова - 3 ден.Въпросът ми е може ли на двата плодови дни да ям банани, защото са доста засищащи, имам чувството, че ще се издъня ако карам на други плодове ( особено от ябълките, огладнявам още повече).Няма да е голямо прегрешение, нали?
Не, банани и грозде не са позволени в диетата.
Обаче има доста момичета, които ги хапват. Въпрос на личен избор.

# 383
  • Мнения: X
Хайде, момичета, включете се в темата. Гледам, че част от вас са на моно и пишат в Дневникът, че е по активна, но там са наред с всякакви други диети и също тренировки. Днес ми е първи ден на кисело мляко, издържан, без особен стрес и глад. Ще направя една 5-ца, 2 дни почивка на супички и салатки и още една петица. Точно до Великден съм перфектна, само да не загубя контрол тогава, но ще е яйчица и зелена салата основно, така че да не съсипя всичко. На мен ми звучи като хубав план, само да се осъществи безпогрешно и тия ужасяващи 4-5кг дето ги влача от години, да се разкарат най-сетне.

# 384
  • Мнения: 101
Здравейте и от мен!Днес ми е втори ден по режима на Галимира.Избрах го т.к. ми се стори най-лек.Идеята ми е да не взема да се хвърля на някой по-сериозен и да се откажа още в началото.Ако успея да го издържа,мисля да мина на ВЧ. За сега съм ок, не изпитвам кой знае колко глад.1ден бях на 2 млека,а 2ден -сутрин кафенце без захар и мляко(аз така си го пия),за обяд салата зеле с моркови,за вечеря тиквички на грил тигана и смятам с това да приключа за днес.

# 385
  • Мнения: 1
Здравейте, включвам се и аз в темата Sunglasses Днес ми е втори картофен ден от диетата на ВЧ и се надявам да издържа поне една врътка, която ще приключи точно преди великден. Мисля малко да почина и пак наново. Имам около 7-8 кг за сваляне, надявам се да ги сваля след втори рунд. Ще ъпдейтвам отново Blush

# 386
  • Мнения: X
Радвам се, че има ентусиасти, тъкмо се тревожех, че няма с кой да си споделяме впечатления и резултати Blush И аз с втори успешен ден по Галимира, също ми се стори най-подходяща за мен, като изключим месния 5-ти ден, защото не ям месо, но го мислех плодов. Засега изненадващо за моята "непоколебима" воля, се справям успешно. Утре яйчица, честно казано, чакам си ги отсега Stuck Out Tongue Winking Eye

# 387
  • Мнения: 4 582
Протеиновия ден месо не е ли по-добре да се замести с друг протеин?

# 388
  • Мнения: X
Ами, мислих го и аз, ама пак яйца ли или мляко? В едно моно видях кашкавал, дали е удачно? Трети ден ми е, до вдругиден приемам предложения Smiley

# 389
  • Мнения: 4 582
Като гледам последователността може да бъде месо, риба или яйца. Кисело мляко не става, защото следващия ден е то, а кашкавал не съм сигурна че е подходящ, но ако не ти пречи на отслабването може да пробваш. Обаче ще слепиш два млечни, което май не е целта в тази последователност.

Общи условия

Активация на акаунт