WIZZ AIR - 30

  • 72 264
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 031
Тъкмо щях да питам как е по-добре...дали да си ги разпечатам или през телефон?Ама ММ вика,ако ти блокира телефона кво правим?  Laughing
Не пречи да си ги разпечатате все пак.
Peace
Летим на 3-ти май...кога е ок да чекирам?И...като билета е отиване и връщане,заедно ли става чекирането?
Ако нямате закупени места, чекирането е възможно 48 часа преди полета. Ако двете посоки са купени заедно, то можете да се чекирате и за връщането тогава. Стига връщането да не е след повече от 15 дни.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
С места сме и полетът е 3-5ти май.
Мерси!

# 32
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Тъкмо щях да питам как е по-добре...дали да си ги разпечатам или през телефон?Ама ММ вика,ако ти блокира телефона кво правим?  Laughing
Не пречи да си ги разпечатате все пак.
Peace
Летим на 3-ти май...кога е ок да чекирам?И...като билета е отиване и връщане,заедно ли става чекирането?
Аз купих 6 билета заедно, не съм доплащала за места и се чекирах деня преди полета. При чекирането автоматично ни разпредели на целия ред 17 от двете странина отиване и на връщане. Първо се прави чекинг за отиване и веднага отваря и чекинга за връщане. Преди да се чекирам проверих свободните места за платени места, тези на 17 ред не ми ги даде, а тук там по две и по едно.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 947
С места сме и полетът е 3-5ти май.
Мерси!
Значи можете вече да чекирате.

# 34
  • Мнения: 3 788
Пак да питам няколко неща:
1. Течностите трябва да са в опаковки до 100мл, общо литър, събрани в прозрачен плик, нали така?
2. Багаж имаме до 10 кг, имаме куфари от Джъмбо, с които сме летяли с Райън еър без проблем, размерите са същите, тоест може да ги вземем тях, нали?
3. Купих приорити бординг само за мен, за да може да имам допълнителна чанта. Една раница от този тип: http://www.estilbags.com/wp-content/uploads/2017/08/VisionRC-main.jpg, дали ще е окей? До колко кг е ограничението? Мога ли освен нея да нося и една мъничка дамска чанта - https://www.purseblog.com/images/2016/10/Disney89.jpg ,такава?
4. Храна вакуумирана от типа на филета и луканки може ли да се носи в този багаж? А шоколади, вафли и т.н.?
Благодаря!

# 35
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Пак да питам няколко неща:
1. Течностите трябва да са в опаковки до 100мл, общо литър, събрани в прозрачен плик, нали така?
2. Багаж имаме до 10 кг, имаме куфари от Джъмбо, с които сме летяли с Райън еър без проблем, размерите са същите, тоест може да ги вземем тях, нали?
3. Купих приорити бординг само за мен, за да може да имам допълнителна чанта. Една раница от този тип: http://www.estilbags.com/wp-content/uploads/2017/08/VisionRC-main.jpg, дали ще е окей? До колко кг е ограничението? Мога ли освен нея да нося и една мъничка дамска чанта - https://www.purseblog.com/images/2016/10/Disney89.jpg ,такава?
4. Храна вакуумирана от типа на филета и луканки може ли да се носи в този багаж? А шоколади, вафли и т.н.?
Благодаря!
[/quote1. Да 2.Да  4.Храна може, сандвичи , бонбони, шоколади, твърди сирена... Да не е желе, пастет

# 36
  • Мнения: 155
Някой знае ли как да резервирам билет за 5 годишния си син? Аз вече имам купен билет за същия полет и сега искам да купя за детето. Но в букинг системата не позволява да купя билет за дете под 14 години, а от моята резервация не ми позволява да добавя хора към нея.

Мерси

# 37
  • Мнения: 12 984
450 лв за двама за Лисабон е добра цена, нали?
Но много кофти полети на отиваме се кажа в 17,30, а на връщане се лети в 10 сутринта, реално остават 3 пълни дни. Дали ще са достатъчни?
И малко извън темата, писах в нарочната такива, но не нямам отговор, някой който в бил в Лисабон да ми препоръча апартамент или поне в кой район да гледам? Само днес е промоцията и нямам време:(
А тур бусове дали има?

# 38
  • Мнения: 2 465
450 лв за двама за Лисабон е добра цена, нали?
Но много кофти полети на отиваме се кажа в 17,30, а на връщане се лети в 10 сутринта, реално остават 3 пълни дни. Дали ще са достатъчни?
И малко извън темата, писах в нарочната такива, но не нямам отговор, някой който в бил в Лисабон да ми препоръча апартамент или поне в кой район да гледам? Само днес е промоцията и нямам време:(
А тур бусове дали има?
Добра цена е. 5 дни би било по-добре. Хотел апартамент близо до гара Росица. Бусове не съм ползвала, но със сигурност има.

# 39
  • Мнения: 4 323
Някой знае ли как да резервирам билет за 5 годишния си син? Аз вече имам купен билет за същия полет и сега искам да купя за детето. Но в букинг системата не позволява да купя билет за дете под 14 години, а от моята резервация не ми позволява да добавя хора към нея.

Мерси

Или по телефона, или купувате като за възрастен и после се обаждате да променят билета.

# 40
  • Мнения: 22
Пак да питам няколко неща:
1. Течностите трябва да са в опаковки до 100мл, общо литър, събрани в прозрачен плик, нали така?
2. Багаж имаме до 10 кг, имаме куфари от Джъмбо, с които сме летяли с Райън еър без проблем, размерите са същите, тоест може да ги вземем тях, нали?
3. Купих приорити бординг само за мен, за да може да имам допълнителна чанта. Една раница от този тип: http://www.estilbags.com/wp-content/uploads/2017/08/VisionRC-main.jpg, дали ще е окей? До колко кг е ограничението? Мога ли освен нея да нося и една мъничка дамска чанта - https://www.purseblog.com/images/2016/10/Disney89.jpg ,такава?
4. Храна вакуумирана от типа на филета и луканки може ли да се носи в този багаж? А шоколади, вафли и т.н.?
Благодаря!

1- Да
2 - на Уиз дълбочината на куфара е с 3 см. повече (55*40*23 см кабинен багаж) На Райън е 55*40*20 см. Но все пак си премерете си куфара, да не стане грешка.
3 - С приорити бординг имате право на само още 1 бр чанта като допълнение към кабинния багаж, като тя не трябва да надвишава 40*30*18 см. Ако раницата влиза в тези размери е ОК. Нямате право на повече чанти.
4 - вече са ви отговорили

Последна редакция: чт, 12 апр 2018, 09:11 от Bonbon_ka

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 136
на Райън дълбочината на куфара е с 3 см. повече (55*40*23 см кабинен багаж) На Уиз е 55*40*20 см. Премерете си куфара, да не стане грешка.

  Това вярно ли е? На резервацията ми размера е 55/40/23.

# 42
  • Мнения: 462
на Райън дълбочината на куфара е с 3 см. повече (55*40*23 см кабинен багаж) На Уиз е 55*40*20 см. Премерете си куфара, да не стане грешка.

  Това вярно ли е? На резервацията ми размера е 55/40/23.

Wizzair: 55/40/23
Ryanair: 55/40/20 + 35/20/20 см

това е от сайтовете на двете авиокомпании....ръчен багаж (без Приорити)

# 43
  • София
  • Мнения: 754
20% намаление на всички полети и всички дестинации, ако се купи днес и се пътува преди 31 май.

# 44
  • Мнения: 22
на Райън дълбочината на куфара е с 3 см. повече (55*40*23 см кабинен багаж) На Уиз е 55*40*20 см. Премерете си куфара, да не стане грешка.

  Това вярно ли е? На резервацията ми размера е 55/40/23.
Поправям се - на Уиз е с 3 см повече, ще се редактирам

Общи условия

Активация на акаунт