За любителите на салати - тема 2

  • 100 061
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Да попитам... На какви комбинации салати ви харесват добавени орехови ядки?!?

# 211
  • Мнения: 3 360
Морков, ябълка, цвекло, синьо сирене и орехи.

# 212
  • русе
  • Мнения: 1 317
Нар ,към коя салата е подходящо да се добавя?

# 213
  • Мнения: 3 360
Аз слагам на зелени салати и на моркови

# 214
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Нар ,към коя салата е подходящо да се добавя?

И аз на зелени, а също и в съчетание с настъргани морков и ябълка, допълват се. На зелени салати вървят и червена боровинка и семена, не знам дали си опитвала така. Но всичко е въпрос на вкус. Relaxed

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Но всичко е въпрос на вкус. Relaxed
  А! Те това е важното.  Simple Smile

# 216
  • Мнения: 7 033
Да попитам... На какви комбинации салати ви харесват добавени орехови ядки?!?

Аз слагам запечени орехови ядки на салта от настъргани червено цвекло и моркови.

# 217
  • Мнения: 3 416
Моите салати са твърде традиционни, но се ключвам да дам предложение за печене на патладжани.
Чисто и лесно белене! Завивам всеки патладжан в алуминиево фолио в тавичка и пека на горен и долен нагревател с вентилатор. Това е. Чисто и лесно.

# 218
  • Мнения: 9 521
Моите салати са твърде традиционни, но се ключвам да дам предложение за печене на патладжани.
Чисто и лесно белене! Завивам всеки патладжан в алуминиево фолио в тавичка и пека на горен и долен нагревател с вентилатор. Това е. Чисто и лесно.


ама не е много здравословно с това фолио....

# 219
  • Мнения: 2 560
Аз пека в хартия за печене. Слагам един лист, после отгоре каквото ще пека, след това друг лист и запечатвам плътно с телбод😶😊. Всичко съм пекла така и става много добре.
Не съм писала отдавна тук, някакви идеи за салата от прясно зеле? Правя с моркови, с домати, с царевица, кисели краставички и риба тон/ не всичко заедно, разбира се/, ама искам да разнообразявам.
Благодаря😊🌻

# 220
  • Русе
  • Мнения: 5 204
Аз пека в хартия за печене. Слагам един лист, после отгоре каквото ще пека, след това друг лист и запечатвам плътно с телбод😶😊. Всичко съм пекла така и става много добре.
Не съм писала отдавна тук, някакви идеи за салата от прясно зеле? Правя с моркови, с домати, с царевица, кисели краставички и риба тон/ не всичко заедно, разбира се/, ама искам да разнообразявам.
Благодаря😊🌻

https://ipeychev9.blogspot.com/2015/11/blog-post_17.html


Патладжаните ги изпичам в партигрила. Бързо се чисти Simple Smile.

# 221
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Аз пък директно в тавичка ги слагам, надупчвам ги и ги слагам във фурната. Като омекнат ги вадя, оставям да изстинат и беля без никакъв проблем.

# 222
# 223
  • Мнения: 500
Зеле, морков, домати, царевица, черен боб, краставица

# 224
  • Мнения: 4 859
Салати от прясно зеле:
-зеле,моркови,краставица на лентички,царевица,соеви кълнове
-зеле,моркови,лют пипер едър
-зеле,шунка,царевица,майонеза,копър
-зеле,морков,варен картоф,пушено/варено пиле,чеснова майонеза
-зеле,червен лук,маслини
-зеле,моркови,червен лук,червено цвекло


Общи условия

Активация на акаунт