Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 80 862
  • 932
  •   1
Отговори
# 285
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Валя от Салон Валентина временно не работи.Аз също търся алтернативен вариант за кичури.Засега се спрях на Диди от Интимно.

Колко временно? Тъкмо намерих свястна фризьорка, кажи ми че е само заминала на почивка, моляяяяя  Praynig
Ако беше почивка се преживява. Писах си с нея миналата седмица и каза, че спира работа за 7-8месеца.

# 286
  • Мнения: 386
Здравейте
Някой знае ли, адреса, където се измести Валя от Егоист?
Ул “ Д-р Железкова” 15

# 287
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте
Някой знае ли, адреса, където се измести Валя от Егоист?
Ул “ Д-р Железкова” 15

Много благодаря

# 288
  • Мнения: 4
Диди от ИНТИМНО прави чудеса. Има ФБ страница на салона, погледни.
Възлагах й големи надежди, добре се справи,изравни ми цвета,макар че не е точно този,който исках. 2 пъти я посетих и няма да потретя.Преди първото боядисване ходих да ми види косата, да уточним цвета,казах й с каква марка искам да ме направи,тя си записа някакви неща за поръчка и след седмица ми сложи друга боя.Докато бъркаше я прекъснах и я попитах защо бърка друга боя.Извини се,аз стиснах зъби.След като станах от стола си запазих час за следващия месец и видях как тя си записа какво искам. И втория път пак си направи каквото тя реши.Само заради това няма да отида повече при нея.

И аз не съм доволна от нея. Ходих за подстригване, но така ми скъси бритона, че 3 месеца го чаках да порастне.

# 289
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Диди от ИНТИМНО прави чудеса. Има ФБ страница на салона, погледни.
Възлагах й големи надежди, добре се справи,изравни ми цвета,макар че не е точно този,който исках. 2 пъти я посетих и няма да потретя.Преди първото боядисване ходих да ми види косата, да уточним цвета,казах й с каква марка искам да ме направи,тя си записа някакви неща за поръчка и след седмица ми сложи друга боя.Докато бъркаше я прекъснах и я попитах защо бърка друга боя.Извини се,аз стиснах зъби.След като станах от стола си запазих час за следващия месец и видях как тя си записа какво искам. И втория път пак си направи каквото тя реши.Само заради това няма да отида повече при нея.

И аз не съм доволна от нея. Ходих за подстригване, но така ми скъси бритона, че 3 месеца го чаках да порастне.
Очаквам горе долу същото да се получи, като при вас. Споделих и, че искам със Лакме да ми бъде основата, а тя взе да увътта, че не гарантира за крайния резултат. Ще правя и кичури и незнайно защо иска да са със шапка. Имам лош спомен веднъж от правене със шапка-много ме скубеше косата, докато сваляха шапката. Имам нужда от кичури, но тя иска да бута и основния цвят. А като си помисля и, че ще ме усуче едни сериозни пари и ми става лошо. След две седмици няма да има помен от основния цвят.

# 290
  • Мнения: 2 583
На мен ми взе за боя Алфапарф 65 лв, косата ми беше на нивото на раменете. Това е доста голяма сума за Алфапарф. За балеаж ми каза около 150-170 лв и хлъцнах.
Отдавна се каня да посетя Валентина, но казвате, че не работи. Някой знае ли докога ще отсъства? Има ли заместник и дали мога да му се доверя?

# 291
  • Мнения: X
Препоръчвам Соня Пеева от тук.
Работи с Revlon. Правила ми е преливащи кичури, боядисване.

# 292
  • Мнения: 3 542
Някой има ли впечатления за Благовеста Няголова NB Hair Studio на Дебър 54?

# 293
  • Мнения: 7
За боядисване или кичури НЕ ВИ препоръчвам Валентина Димова салона и е на ул.  Бяла Мура! Бях при нея потресена съм отидох за светли кичури тръгнах си с тъмни след 5ч. престой, отзивите и във фейсбука са фалшиви, тъй като са само положителни мога и да приложа снимки да видите какво сътвори на косата ми срещу доста сериозна сума.Ще се радвам, ако някой даде мнение за добър фризьор за кичури!

# 294
  • Мнения: 311
Аз все още търся фризьор, който да знае как да подстригва къдрави коси. Косата ми е с много тънък косъм и не е гъста.Моля дайте идеи.

# 295
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
За боядисване или кичури НЕ ВИ препоръчвам Валентина Димова салона и е на ул.  Бяла Мура! Бях при нея потресена съм отидох за светли кичури тръгнах си с тъмни след 5ч. престой, отзивите и във фейсбука са фалшиви, тъй като са само положителни мога и да приложа снимки да видите какво сътвори на косата ми срещу доста сериозна сума.Ще се радвам, ако някой даде мнение за добър фризьор за кичури!
Приложи снимки за да не си голословна.

# 296
  • Мнения: 7
Ето снимка отидох за бели кичури косата ми е светло кестенява и след 5ч получих този "невероятен резултат"

# 297
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Направо се отчайвам.Нямаме читави фризьори във Варна работещи на нормални цени.

# 298
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 176
И Его, и Фриндж са прехвалени. Руса съм и в Его ми взеха доста пари за освежаване на цвета, а резултатът хич не беше красив. Там използват софт боксове и снимките, които правят напълно променят реалния цвят на косата. Ами аз толкова жълти участъци имах, чебях като хиена. Да не говорим, че умряха да ме хвалят колко съм била хубава, та да ми вземат огромна сума пари за услугите им без да мрънкам. То като си в салона не можеш да прецениш, а и аз стоях няколко часа на стола. Бях гладна като вълк. Там постоянно се менят момичетата.

# 299
  • Мнения: 7
Направо се отчайвам.Нямаме читави фризьори във Варна работещи на нормални цени.
За съжаление и тези,които вземат доста пак не стават!

Общи условия

Активация на акаунт