Чухме сърчицето вече на нашето НОЕМВРИЙСКО сбъднато човече!

  • 29 097
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 980
Деси, така е, всяка кожа възприема различно. Аз също съм с много суха кожа, но този ББ крем ми понася добре. Имам и друг ББ на Гарниер,  Pure Active, но изобщо не ми харесва как стои. А какво представляват тези CC кремове, с по-лека текстура ли са от ББ?

# 706
  • София
  • Мнения: 3 715
Да, те са кремчета, в аптеката са към медицинската козметика. Обаче нямат този ефект като при ББ кремовете, (които са по-скоро като по леките фон фьо тени), а свсем лек цвят колкото да скрият примерно капиляри. Някой са без цвят, и се използват за премахване на зачервявания и т.н
Майка ми не може да търпи ББ или фон дьо тени и ползва само СС крем. На мен пък не ми е достатъчен и не е мойто.

# 707
  • Мнения: 980
Мисля че ще ми допаднат и трябва да си избера някакъв. Аз също не съм фен на ФДТ, поне нямам проблемна кожа, освен че е суха и ми харесват тези кремове с лек изравняващ ефект.

# 708
  • Мнения: 426
Привет и от мен ☺ На 24 съм, първа бременност с термин около 23 ноември 🌞 Имам въпрос относно Магнерот-а: Някоя от вас пие ли го и имала ли е странични ефекти?

# 709
  • Мнения: 262
Здравейте! Аз съм в 13та седмица с първа бременност и вероятно трябва да се роди към 5ти ноември. Много се вълнувам и не мога да повярвам!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Добре дошли на новите мамчета Simple Smile

Аз съм ползвала Магнерот при предната бременност, но беше някъде от 7-ми месец, изписаха ми го заради подготвителни контракции, имах такива до финала.Не съм имала странични ефекти.Спряха ми го около седмица преди секциото и се чувстах добре с него.

Аз както казах съм за 7-ми, но понеже пак трябва да е секцио вероятно ще родя в първите дни на ноември или в края на октомври.

Моята щерка таман се пооправи и пак ѝ се възпали гърлото, дано не лепна и аз.

# 711
  • На север
  • Мнения: 1 377
На мен ми препоръчаха този крем:

Бил хем със защитен слънчев фактор, хем и предотвратявал излизането на петна и е ок за бременни. Освен това имал и лек цвят. Вече си го поръчах даже Simple Smile Аз съм с лунички и много мазна кожа, но от както забременях като си измия лицето кожата става суха. Имам и предразположение към петна. Дано помогне. Иначе фондьотени и ББ кремове не ползвам освен ако ще се ходи на парти някъде. Просто не искам да си задръствам порите и да ми излизат пъпки. А и си чувствам кожата мръсна така. Ползвам коректор за петънцата и съм доволна.
Чакам сега пред кабинета на лекарката с нетърпение. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 647
Woman in red това кремче ме заинтригува. Аз откакто съм бременна. Кожата ми се изчисти ацки много. А и ММ не е привърженик на ФДТ-те и само ми мрънкаше защо си слагам. Е мога да кажа че поне 2 месеца не съм си слагала. Но в момента кожата ми е супер на лицето. Слагам си кремчета дневен и нощен на garnier,както и почистващата им вода.
Да се включиш после с хубавите новини 🤞

# 713
  • София
  • Мнения: 1 121
Днес ми се обади докторката за резултатите от БХС и каза, че са добри и ще се видим между 16 и 18г.с. за следващата ФМ. Във вторник ще мина да си взема хартиеното копие с резултата.

Lucky_B, добре дошла. Аз пиех магнезий доста време преди да забременея. Сега пия Магнерич (което е българския и по-евтин вариант на Магнерота). Странични ефекти не съм имала.

Аз крем за лице ползвам на Vichy Normaderm и съм доволна. Започнах опаковката някъде Ноември-Декември. Доста е икономичен.
ББ крем ползвам на La Roche:

Аз също, като Woman in red, си слагам от ББ крема само когато се гримирам за повод. Преди ползвах фон дьо тен ежедневно, но много ми се запушват порите, а аз не искам. Откакто ползвам Vichy-то доста ми се е изчистила кожата. От време на време ми се появяват ситни пъпчици като обрив, но не съм разбрала от какво.

# 714
  • Мнения: 137
Аз пък съм с фдт Fit me на Maybelline , наскоро забелязах ,че през деня ми се омазнява. Гледах един мн хубав фдт на Виши Dermablend се казваше , но е доста плътен и някак не си се представям лятото с него . То и не нося много грим в жегите , но .. и аз си мисля за някакъв хубав бб или сс крем , не знам каква е разликата , може и да пробвам този на Гарниер . Hug
 Ползвате ли коректор , дами? Аз наскоро открих този продукт какви чудеса прави с тъмните кръгове и торбичките под очите Grinning Взех си разбира се един тон по-светъл и резултата е поразителен преди и след.Grinning

# 715
  • Мнения: 206
И на мен кожата ми се изчисти от как съм бременна. Използвам само Нивеа софт крем и вечер и сутрин. Евентуално ако видя някоя пъпка слагам акне аут - много съм доволна от него Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 980
И моята кожа е добре. От положителния тест досега съм имала единични пъпчици, но не мога да се оплача.Аз не ползвам много гримове - уважавам си най-много спиралата и ружа,но докато ходех на работа понякога слагах и ББ крем. Аз съм винаги със сенки под очите. Така съм от малка. Имам и коректор, но съм го ползвала 1 2 пъти и наистина ги скрива. Но най-обичам лятото, като хвана тен и ми излязат луничките. Тогава и сенките ми се скриват и си ползвам само крем за лице.

# 717
  • Мнения: 5
Мами помагайте.. Боли ме ухото, а ме е страх да сложа някакви капки. Disappointed Ако има мама, която да го е преживяла - мооооля да каже Hands Pray

# 718
  • Мнения: 48
Днес ми се обади докторката за резултатите от БХС и каза, че са добри и ще се видим между 16 и 18г.с. за следващата ФМ. Във вторник ще мина да си взема хартиеното копие с резултата.

Lucky_B, добре дошла. Аз пиех магнезий доста време преди да забременея. Сега пия Магнерич (което е българския и по-евтин вариант на Магнерота). Странични ефекти не съм имала.

Аз крем за лице ползвам на Vichy Normaderm и съм доволна. Започнах опаковката някъде Ноември-Декември. Доста е икономичен.
ББ крем ползвам на La Roche:

Аз също, като Woman in red, си слагам от ББ крема само когато се гримирам за повод. Преди ползвах фон дьо тен ежедневно, но много ми се запушват порите, а аз не искам. Откакто ползвам Vichy-то доста ми се е изчистила кожата. От време на време ми се появяват ситни пъпчици като обрив, но не съм разбрала от какво.

доволни ли сте от бб кремс на ла рош

# 719
  • На север
  • Мнения: 1 377
Всичко мина супер Simple Smile Отговаряше си точно и на седмици и на размери. Гледа някаква кост на врата за хромозомни аномалии и каза, че е идеално. По едно време ме натисна леко по корема да се размърда и на мен ми стана смешно и тя ми вика супер че се смея сега ще се раздвижи и хоп ни обърна един гръб. Grinning Мъжо вика ужас вече прилича на родителите си по характер. Каза предположение за пол, но е мнооооого несигурно според нея.

Общи условия

Активация на акаунт