Чухме сърчицето вече на нашето НОЕМВРИЙСКО сбъднато човече!

  • 29 114
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 206
И при мен така. Например последнит път бях 10+6, а по размерите на ехографа отговаряше на 10+3.

# 691
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Аз съм 14 гестационна седмица, но бебо отговаря на 15 гестационна седмица, големичко върви Heart Eyes
Днес бях на преглед, трети по ред, но този път ме гледаха с коремен видеозон, не като предните два с вагинален и измериха големината на главичката на бебо,вече така щяло да се следи растежа му.
Другия месец на 5.06 ми е следващия преглед, тогава гинеколожката ми каза, че ще видим пола и ще прегледа всички органи на бебо.
За прегледа днес, ми каза, че с бебо всичко е супер. Heart

# 692
  • Мнения: 34
4arodeyka,кога ти е термина? Ти вървиш със мен ,моя е 3 ноември,и аз съм 14 г.с.а бебчо отговаря на 15 г.с .

# 693
  • Мнения: 490
Здравейте, от няколко дни докато спя към 5.00 сутринта започват да ме обливат някакви вълни . Първо ми е супер студено и ме тресе много , после ми става горещо и започвам да се потя и после пак студено и така се редуват.... На някой да му се е случвало нещо подобно?

# 694
  • София
  • Мнения: 6 010
yyoana, не ми се е случвало... Сърцебиене имаш ли? Някакви лекарства приемаш ли?

# 695
  • Варна
  • Мнения: 298
Ами при мен по ПМ термина ми е 17.11, на предпоследния преглед доктора ми каза 15.11, а вчера, като прави замерванията за БХС на снимките видях, че пише термин 9.11 🤔😊... за такава разлика говоря, не е малка според мен:)

Georgea Честита ти госпожица! 🎀

За новата тема - има ли някои по в час с пускането? Че аз, като за първи път допуснах мн грешки и някак не мога да я оформя, трябва са се добавят мами, на някои да се добави и вече синьо, розово вързопче:)) 😊
 И аз ще дам идея за заглавие:
Дойде ред да се разкрие мома или юначе през НОЕМВРИ пред мама ще проплаче.
 
НОЕМВРИйското човече ще разкрие пред мама и тати  цвета на гащите си вече!


# 696
  • София
  • Мнения: 690
Момичета, не се хващайте толкова за тези дати. На мен миналия път на снимките от всеки ехограф ми излизаше ралично, което явно е нормално. Официалният ми термин беше 20-ти януари, много често по снимки излизаше 7-ми, в крайна сметка родих на 12-ти.... 

# 697
  • Мнения: 48
Момичета каква козметика за лице ползвате?
Моята кожа е суха към нормална и забелязвам на последък, че са започнали някакви леки петънца под очите,наподобяващи лунички но не са...препоръчате ми нещо против петна и изглаждане на кожата...

# 698
  • София
  • Мнения: 3 717
Аз нищо не съм сменяла от преди да забременея. Иначе за капиляри и зачервявания взимам на майка ми CC кремове. Има такива без цвят и с лек цвят.

# 699
  • Мнения: 980
И аз не съм си сменяла кремовете. Моята кожа е много суха(на лицето) и ползвам дневен и нощен крем от ДМ на Балеа, медицинската им серия с Уреа и съм много доволна.
Днес си поръчах комплект на Здраве,серия Мама - крем за стрии и охлаждащ крем за крака,който предполагам ще ползвам лятото. Аз не знам колко ще ползвам и крема за стрии, но да имам.
Да се оплача, днес ми и много некомфортно, откакто съм станала съм с гадене и се чувствам като сдъвкана и изплюта 🙄

# 700
  • Мнения: 48
Аз нищо не съм сменяла от преди да забременея. Иначе за капиляри и зачервявания взимам на майка ми CC кремове. Има такива без цвят и с лек цвят.
сс кремс заличава ли капиляриге и зачефвяванията аз използвам го  дьо тен на лореал но искам да го заменя с нещо по натурално ...

# 701
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
4arodeyka,кога ти е термина? Ти вървиш със мен ,моя е 3 ноември,и аз съм 14 г.с.а бебчо отговаря на 15 г.с .

На 02 ноември ми е термина, но казаха,  че може да ми направят корекция за 26 октомври.

# 702
  • Мнения: 541
И аз з лятото искам да взема нещо по леко като сс крем , но не знам коя марка . Излязоха ми и по лицето някоя др пъпка и се чудя с какво да сменя крем си .

# 703
  • Мнения: 980
Аз използвам този ББ крем на Гарниер и съм доволна. Много е лек и приятен. Не съм ползвала СС крем и не знам каква е разликата.
https://n11scdn.akamaized.net/a1/1024/kozmetik-kisisel-bakim/kre … 7827360102030.png

# 704
  • София
  • Мнения: 3 717
Аз точно от този ББ крем на Гарниер не съм никак доволна, запушва ми порите и ми седи като маска. Предполагам всяка кожа е различна, моята е страшно суха. СС беше най-хубав на Микса, но незнайно защо го спряха. Май на Нивеа е хубав, в аптеката има на ив роше и разни други по-скъпи, предполагам ще са по-добри. Миксата прикриваше капиляри и зачервявания, предполагам и всеки друг с лек цвят също ще скрие. Харесай си някакъв и пробвай мостра и ще видиш дали ти върши работа. Моя фон дьо тен е на Rimmel - Breathable и не ми изсушава, ама винаги го нанасям и с хидратиращ крем...

Общи условия

Активация на акаунт