Много странни оплаквания-не мога да разбера какво ми е

  • 13 344
  • 137
  •   1
Отговори
# 90
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 955
Сутрин кафето на гладно ли го жулиш?!

# 91
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
постоянно ми се спи,само лежа.Като спя не се освежавам ни най-малко.

пиши си протокол какво ядеш и след това как се чувстваш. поне 1-2 седмици.  Peace
премахни всички праработени храни, захар, промишлени мазнини. наблегни на плодове, зеленчуци, месо, бобови, ориз, яйца т.е. натурални продукти и следи кое как ти влияе.  Peace


# 92
  • Мнения: 387
От години на гладно

# 93
  • Мнения: 2 199
Е и се учудваш че ти е лошо. Опитай първо да хапнеш нещо, някакъв сок или в краен случай вода и чак тогава кафе.

# 94
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 955
А бой, де newsm66 Хем имаш проблеми със стомаха, хем жулиш кафе на гладно. Въведи си навик да хапваш поне 1 банан преди това. Той е полезен при гастрити и колити. Пий няколко месеца по-мощни пробиотици и се ориентирай кои храни да избягваш при гастрит. Твърди се, че стомахът е втория ни мозък.

Аз имах един период, в който като пиех инстантно кафе на гладно и направо ми се драйфаше.

# 95
  • Мнения: 387
Да де,но аз от 2 седмици не пия кафе и не спира да ми е лошо

# 96
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 955
Да де,но аз от 2 седмици не пия кафе и не спира да ми е лошо
Човешкото тяло да не е копче?! Щрак - повредено, щрак - поправено. Иска се време и сериозно отношение. Аз след дългогодишен прием на антибиотици се "уредих" 3 месеа ми помогне с билки. Ни гастроентеролог, хи хапета, ни вегетариански диети, ни алое вера, ни пробиотици, ни иглотерапия...нищо не помогна 3 месеца. А ти искаш за 2 седмици да стане чудо. Вместо да се влачиш по лекари и да чакаш на готово да те спасят - помисли с кое можеш сама да си помогнеш.

Чела ли си въобще какви са симптомите при различните нива на гастрит? На прима виста една статия:

# 97
  • Мнения: 991
И аз имам такива симптоми. Имам проблеми с врата, както и със стомаха.

Само че! Имам и тревожно разстройство. На золофт и ривотрил съм от 3 месеца и се чувствсм много добре. Сега спирам ривотрила. Вече имам енергия, не мо се гади и не съм парцал. Защо не пробваш Золофта за месец-два? Ако ти светне, ясно.

Имай предвид, че при мен тревожното разстройство влоши ситуацията със стомаха, а гадвнвто е от него. Сигурно имаш рефлукс, не просто раздразнено черво. На мен от гадвнвто ми става и замаяно. Пробвай със золофта. Хубав е. След 1 седмциа мини на цяло хапче, а ако ти се усилят симптомите, защото е много възможно в началото да стане, поискай успокоително, за да ги тушира.

# 98
  • Мнения: 1 770
И аз мисля, че е паническо разтройство! На мен антидепресантите ми действаха зле. Заложи на спорта. Успех!

# 99
  • Мнения: X
И аз се чувствам така. Като стана от леглото още и ми е разтреперано, замаено, гади ми се.
Отдавам го на това, че прекарах чревен вирус, имах пак така гадене и обща отпадналост, даже мислех, че е на псих.основа, но се оказа вирус. Отделно пролетна умора, от жегите, от диети, а и при мен менструалния цикъл също е тежък. Може би всичко е от ниското кръвно, не знам.
Обаче ми омръзна да ми е лошо, не мога да изляза спокойно, все ми е лошо и ме е страх да не припадна.
Надявам се да мине този период, зарязвам и диети и всичко. Вие как сте?

# 100
  • Мнения: 387
По настояване на близките ми посетих психиатър,който заключи,че имам депресия ,а заедно с това и тревожност.Изписа ми антидепресант Золофт,пия го от 10-на дни.Не ходя на работа,защото не мога,на моменти се чувствам много зле,не мога да стана от леглото,в други моменти имам проблясък.Цялата треперя,което предполагам,че е от антидепресанта.Два дни след него ми изписа едно сънотворно и Прегабалин,защото станах супер тревожна,направо изпаднах в нервна криза и не мога да спя.Оттогава съм в допълнителен стрес заради този Прегабалин,прочетох ужасни неща за него и съм много неспокойна,че го пия.Просто се побърках,все още съм много отпаднала,на моменти продължава да ми се гади,а и както треперя цялата,направо...

# 101
  • София
  • Мнения: 1 550
Ако искаш, може да пишеш и тук в темата за паническото разстройство
http://m.bg-mamma.com/?topic=1027640

# 102
  • Мнения: X
Разбирам те напълно и аз съм така.
 Мислех, че ще полудея.
Обаче все повече започвам да си мисля как ниското кръвно е причина за симптомите - гадене, треперене, сърцебиене, прималяване и т.н.
А успокоителните директно го свалят и съвсем става зле.
От 2 дни спрях всичко и гледам да закусвам, макар да не ми се яде. Пия айрян и ям шоколад.
Днес от 110/90 близки ст-ти след малко сандвич и шоколад стана 110/80 и се почувствах по - добре. Съмнява ме, че може и при вас проблема да е подобен.

А за ПА си взех Рескю капките на д-р Бах и като че ли има ефект.

# 103
  • Мнения: 2 755
На мен ми се струва, че не могат да разберат какво ви има и затова изпращат на психиатър. Според мен трябва да търсите причината другаде, тези лекарства ще Ви довършат.
При майка ми беше така - две години по доктори, всеки изписва нещо, накрая един доцент изписа лекарство против проказа, с много и страшни странични ефекти, ходих да го купя в Румъния, че го няма тук... Докато причината се оказа херпес, толкова нерви и излишни лекарства за нещо  което уж всеки трябва да познае.

# 104
  • Мнения: 4 087
Да споделя и моята история набързо. От краят на ноември, началото на декември, лекувахме едни бактерии с няколко курса антибитоик. Успоредно с това, се чувствах като парцал, качих кг, изморена бях постоянно изглеждах мн зле, нервна постоянно нямах желание за нищо и никой, гадеше ми се, постоянно ми се спеше. Началото на януари , цитонамазката ми показа висока група и минах конизация. На безкосъм бях от сещате се какво.

Изписаха ми имунотерапия с кориолус и витамини от групата Б. Казаха ми , че от ударние курсове антибиотици, имунната ми система буквално се е сринала, антибиотиците намалят и белите кръвни телца и от там и организма е поддал. Оказах се и носителка на HPV, който при приема на антибиотик силен и срив на имунитета, се е активирал и е направил поразия и на шийката на матката и на цялото ми тяло.  HPV-то е от сорта на херпесните вируси......та намирам сходство с предходната история, проверете и това.

След проведената 3месечна имунотерапия с кориолус, витмини от б12 и добавихме и Виузид/което е пак витамини и разни добавки/, буквално живнах и пак си се усещам както преди. Излезнах и от депресивната дупка и тялото ми се чувства по-добре, психически се чувствам по-добре също, енергията ми се върна.

Общи условия

Активация на акаунт