Модни консултации -33

  • 82 191
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 386
И от мен не. И сложени и несложени са ужасни.

# 46
  • Мнения: X
Ботите сложени  са ужасни Sad
Аз пак ще досаждам за кецовете:
Пробвах ,харесах ги .

 Харесах и тези :

и се чудя кои кецове да избера Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 2 386
На мен първите ми харесват Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 38 877
Лъскавите кецове! Дънковите ще се губят с дънки.
Аз гледах едни розови лъскави, пробвах ги, ама се въздържах, че вече имам 8 чифта с връзки или без.

# 49
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Лъскавите, определено! Другите са много обикновени.

# 50
  • Мнения: X
Лъскавите кецове! Дънковите ще се губят с дънки.
Аз гледах едни розови лъскави, пробвах ги, ама се въздържах, че вече имам 8 чифта с връзки или без.
Искам да ги съчетавам и с тази рокля

И тази чанта

# 51
  • Варна
  • Мнения: 181
И аз съм за лъскавкото, тъкмо днес си купих сандали с лъскавко по тях. Имам дълги крака и май ще заложа на панталон и блуза за бала, пък и мога да ги нося поотделно. Ще следя темата за вдъхновения!:)

# 52
  • Мнения: 133
И на мен лъскавите ми харесват повече, но с черно според мен ще стане много тъмно, а и с чантата не ми се връзват по картинка. На живо обаче може и да е друго.
И аз съм не за ботите, като цяло са ок, но изрязаната част хич не ми харесва.

# 53
  • Мнения: 41
 Лъскавите кецове са по-хубави.

# 54
  • Мнения: 1 024
И аз съм за лъскавите кецове. С роклята ще са добре, но не и с чантата.

Ботите наистина стоят нелепо с тези отвори.

# 55
  • Мнения: 11 747
Нелепо, щото не сте гледали на Коачела, че всички бяха с такива боти. Явно са летен модел.

# 56
  • Мнения: 2 380
На мен пък точно отворите ми харесаха. Но панделките - ужас! Не, че не са хубави, но точно на тези боти - не. Ако има боти без панделка, бих взела тях. В противен случай, просто ще я изрежа. Внимателно, с макетно ножче.

# 57
  • София
  • Мнения: 38 877
Нелепо, щото не сте гледали на Коачела, че всички бяха с такива боти. Явно са летен модел.
Коачела си е Коачела. Някои моди въобще не достигат тук. Мисля, че така ще стане с каубойските ботушки този път.

# 58
  • Мнения: 11 747
Да, така е. Обаче Зара ги продават и... знам ли, може да започнат да си купуват хората. Аз няколко пъти в тази тема пиша, че българите се обличаме много скучно, много. Но наскоро се разходих по централните части в пиков час, в почивен ден и трябва да отбележа, че се изненадах, но имаше не малко интересни тоалети. Определено има промяна. Е, не беше като на Коачела, разбира се, още по- малко като в Шибуя.

# 59
  • София
  • Мнения: 38 877
Вярно е, че се обличаме скучно. Даже аз се ядосвам на себе си. Изкарах всичко лятно и цветно и пак сложих дънки и бяла тениска.
Може и да тръгнат тези ботуши. Въпреки че на разпродажбата в Зара имаше много луди модели, ама после на никой не съм ги виждала. Примерно, кадифените ярки боти по крака явно ни подминаха.

Общи условия

Активация на акаунт