Откраднат живот 46 Критична точка...Животът ни помита като могъщ ураган

  • 33 975
  • 717
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 087
Коя двойка ще се окаже бременна първа .......Гинеколозите отпадат.

# 31
  • Мнения: 12 412
Яница, вярваш ли ми, точно за този епизод мислех, докато гледах финала днес. Heart

Ами Мишева не е влюбена в Калин, тя иска съвсем чистосърдечно да му помогне,да помогне и на двамата. Човечност е това,в най-чистата му форма.

# 32
  • Мнения: 9 374
Яница, вярваш ли ми, точно за този епизод мислех, докато гледах финала днес. Heart


Хаха вярвам ти разбира се. Grinning Още като видях Врабчев и Кирилова как са се хванали за главите и са седнали отчаяни, пред мен изскочиха Банков, Вяра и Романова в същото положение от сцената в миналия сезон.

# 33
  • Мнения: 9 628
Най-добрата част от епизода бяха за мен Калин и Марио - страхотен екип, браво на Марио, че продължи да го юрка Heart
Останалото, както вие споменахте, ми напомни за епизода от миналия сезон, но сега не ми подействаха като миналия път.

# 34
  • Мнения: 2 282
Седя и си мисля след като тези клюкарки Врабчев и Пенев знаят за Марио и Зорница дали недоразумението което ще заблуди Тони няма да е следното.Навсякъде почва да се шушука за двете гълъбчета и Тони нещо чул недочул ...Зорница си пада по Ковачев и той момчето как да не си помисли,че става въпрос за него,нали Марио не я понася.Ясно е само,че няма още дълго да живее в заблуда.

# 35
  • София
  • Мнения: 14 744
Дано по-бързо да отвори писмото старият коцкар, че става много гадно и пошло.
Трябва да карат Марио по-често да се усмихва, отива му.

# 36
  • Мнения: 9 628
Седя и си мисля след като тези клюкарки Врабчев и Пенев знаят за Марио и Зорница дали недоразумението което ще заблуди Тони няма да е следното.Навсякъде почва да се шушука за двете гълъбчета и Тони нещо чул недочул ...Зорница си пада по Ковачев и той момчето как да не си помисли,че става въпрос за него,нали Марио не я понася.Ясно е само,че няма още дълго да живее в заблуда.
Е в такъв случай, не бих обвинила по никакъв начин, че надеждите на Тони отново са събудени, макар че от друга страна, ще се почуства като най-големия глупак при  научаване на истината.

# 37
  • Мнения: X
Седя и си мисля след като тези клюкарки Врабчев и Пенев знаят за Марио и Зорница дали недоразумението което ще заблуди Тони няма да е следното.Навсякъде почва да се шушука за двете гълъбчета и Тони нещо чул недочул ...Зорница си пада по Ковачев и той момчето как да не си помисли,че става въпрос за него,нали Марио не я понася.Ясно е само,че няма още дълго да живее в заблуда.
Е в такъв случай, не бих обвинила по никакъв начин, че надеждите на Тони отново са събудени, макар че от друга страна, ще се почуства като най-големия глупак при  научаване на истината.

Това е много добра идея и е бая логично.
Майче, според мен Тони ще има много неща, за които ще се чувства глупак в цялата тази истприя. Това ще е просто черешката на тортата. Дано успее да излезе с достойнство.

# 38
  • Мнения: 9 374
Седя и си мисля след като тези клюкарки Врабчев и Пенев знаят за Марио и Зорница дали недоразумението което ще заблуди Тони няма да е следното.Навсякъде почва да се шушука за двете гълъбчета и Тони нещо чул недочул ...Зорница си пада по Ковачев и той момчето как да не си помисли,че става въпрос за него,нали Марио не я понася.Ясно е само,че няма още дълго да живее в заблуда.

Мда, това има логика. Те като не споменат името на Марио, а само фамилията му е нормално да се обърка. Колко удобно за сценаристите да го извъртят така и да спестят тая подробност. Това ще бъде голям стимул да хукне пак при Зорница. Ще стане много заплетена ситуация. Тя ако отрече и го отреже пак, той може да се зачуди вече какво става. Даже не знам честно казано как ще успее да излезе от тая ситуация без Тони да се усети и да бъде наранен пак, много сложно ми стана. Joy

Последна редакция: вт, 01 май 2018, 21:34 от yanitsa.s

# 39
  • Мнения: 12 412
Харесва ми тази теория за Тони, щото иначе не може да е чак толкова тъп и да не разбира от дума Simple Smile

Не ми хареса това, което Романова се опита да направи. Не можаха ли първо да поговорят и Стаменова като медицински директор да потърси решение заедно с Фотева. Изобщо, Стаменова на тази позиция каква работа върши?

# 40
  • Мнения: X
Точно никаква табота не върши.
Абе адски тъпо се получи, за мен беше много незряло от страна на Романова, не се прави така. Къде отиде хубавия ѝ персонаж, тя винаги е била уравновесена, склонна към дискусии и т.н., а не човекът, който импулсивно ще си подаде оставката.

# 41
  • Мнения: 9 374
Точно никаква табота не върши.
Абе адски тъпо се получи, за мен беше много незряло от страна на Романова, не се прави така. Къде отиде хубавия ѝ персонаж, тя винаги е била уравновесена, склонна към дискусии и т.н., а не човекът, който импулсивно ще си подаде оставката.
Тоя сезон много работа създават на Евгения с тия оставки - то не беше Лора, после Зорница, та сега и Романова. Grinning

# 42
  • Мнения: 12 412
Ми ти не видя ли колко папки беше натрупала Евгения и ги отмята една по една. Joy

Да не забравя да кажа браво на Теодора за страхотно изиграната сцена накрая. И също страхотен подбор на музика в този епизод. Heart

Ааа, и друго нещо ми направи впечатление - горкият Пенев за едните клюки живее. Как се въодушеви, като Врабчев му каза за Ковачеви, все едно разбра, че Огнянова в него е влюбена Joy

# 43
  • Мнения: 7 220
Като стана въпрос за музика, някой знае ли за кое произведение на Шопен ставаше въпрос в епизода?

# 44
  • Мнения: X
Трябва да бачка Ейч Ар-а, нали трябва да си заслужи заплатата Joy отдавна вече не е с връзки, т.е не е жена на шефа Wink

А Пенев, ако го срещна, ще го сритам в топките, мега ме дразни!

Общи условия

Активация на акаунт