За или против отворените бракове

  • 22 954
  • 177
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 573
Това са бизнес отношения, няма общо с брак и семейство.

# 31
  • Мнения: 2 487
В началото и аз мислех така , но след като се появи второто дете явно не е само бизнес , има и някаква любов .

# 32
  • Мнения: 36 066
това е кръшкане, не отворен брак
когато и съпругата се сдобие с любовник, а съпругът й няма нищо против, ще има отворен брак и сплотено семейство

деца се правят по сметка и без любов също

# 33
  • Варна
  • Мнения: 36 756
Моето си е мое, а чуждото не ме вълнува. На този принцип съм по отношение на брака и семейството. Така че съм против.

# 34
  • Мнения: 5 468
Бармане, къде ги намираш тези "много" семейства с отворени бракове. Предполагам, че говориш за някакви не толкова сериозни връзки, в които участниците се виждат и с други. Думата семейство има по-дълбоко значение(не говоря за брак, а за отношение, нагласа, деца и т.н.). Както са ти казали други, бракът и семейството не са задължителни, така че ако не ти се обвързва сериозно, никой няма да те задължи.

Аз лично не познавам такова семейство. Предполагам, че такива семейства не тръбят наляво и надясно, че имат "отворен брак". Би било отвратително, ако разказват на всички за отношенията си и някой ден това стигне до ушите на децата им. По-лош родителски пример от това, здраве му кажи. Иначе, познавам семейства, в които само единият си мисли, че бракът е отворен, а другият няма ни най-малка представа. Grinning

# 35
  • Мнения: 5 597
Няма такова животно като отворен брак. Има кръшкане и ергенски живот навън и съквартирант и партньор за шах и чай вкъщи. Не го разбирам. Който не иска да умре сам, да си купи котка.
А какво ще кажете за семействата с по няколко жени? Има едно предаване по ТЛС - да намерим sister wife или нещо подобно. Е, това пък колко ми е абсурдно и какво скубане на коси пада, не е истина. 😂😂😂

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
За мен е невъзможно да просъществува "отворен брак" дълго време. Имах няколко такива познати, които бързо-бързо се разведоха и поеха към нов партньор/ка. В онзи етап за мен, като страничен наблюдател, това бе последната фаза преди разпадането на връзката.

# 37
  • Мнения: 2 049
Няма такова животно като отворен брак. Има кръшкане и ергенски живот навън и съквартирант и партньор за шах и чай вкъщи. Не го разбирам. Който не иска да умре сам, да си купи котка.
А какво ще кажете за семействата с по няколко жени? Има едно предаване по ТЛС - да намерим sister wife или нещо подобно. Е, това пък колко ми е абсурдно и какво скубане на коси пада, не е истина. 😂😂😂

Ох, ами ако пича е стиснат и не иска да плаща на домашни помощници, а се шири в 3000кв.м. къща? Все някой трябва да чисти тоз' палат. Помощ за съпругата! Grinning

Майтапа на страна - има много жени, които нямат проблем мъжа й им да се ляляля навън - просто за тях секса не е важен и предпочитат друга да го облекчи и той да не ги занимава.

# 38
  • Мнения: 36 066
много са на приказки, на практика не са чак толкова много Simple Smile

# 39
  • Мнения: 12 473
Познавам едно такова - от над 20 г. Изглеждат ми винаги в огромно разбирателство..
Но не е "моето", но и не ги "съдя".

# 40
  • Мнения: 5 468
Няма такова животно като отворен брак. Има кръшкане и ергенски живот навън и съквартирант и партньор за шах и чай вкъщи. Не го разбирам. Който не иска да умре сам, да си купи котка.
А какво ще кажете за семействата с по няколко жени? Има едно предаване по ТЛС - да намерим sister wife или нещо подобно. Е, това пък колко ми е абсурдно и какво скубане на коси пада, не е истина. 😂😂😂

Гледала съм ги и просто не проумявам как някоя, уважаваща себе си, жена би се подложила на това. Веднъж гледах и едно предаване, в което жената има двама мъже. Била омъжена за единия, а другия му бил най-добрия приятел. Въпросния най-добър приятел му признал, че е влюбен в жена му и те решили да го приютят в тяхното семейство. После жената забременява с близнаци(или тризнаци, не помня) и не знаят от кого са децата. Grinning

# 41
  • Мнения: 5 597
Някакви зверски извращения са това за мен, и аз недоумявам. Колко да е велик тоя мъж, та 3 жени да му правим евалата, да се въртим на пета около него, да му раждаме деца и да се редим на опашка за полови контакти с него. 😂😂😂
1 жена с много мъже също ми отива на психопатия, но всеки с разбиранията си в крайна сметка. 😁😁😁

# 42
  • Мнения: 3 665
Чували сте за Содом и Гомор, нали!?
Те, от такива нещастни души, човечеството е било на път да бъде изтрито!
Това не са Богоугодни неща, много моля, малко духовно просветление!

# 43
  • Мнения: 15 619
Най-лесно ще е да си намерите повече партньори, ако си създадете форум според съответния интерес и желаещи за обмяна ще има.  Ако не достигат жените, мъже  се намират по-лесно, винаги готови. Тъкмо нови хоризонти за покоряване ще ви се открият. И брак не е необходим, за прелитания насам натам. Повече ще пречи на свободния полет.

Последна редакция: пн, 07 май 2018, 13:08 от luna

# 44
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 517
 Имах съседи с отворен брак,ама жената не знаеше.Като научи се разведе.

Общи условия

Активация на акаунт