Отговори
  • Мнения: X
Здравейте на всички потребители на форума! От скоро съм във форума разгледах някои публикации относно отношенията между мъж и жена. В моята история връзки не се създадоха. Момичетата/жените, които съм срещал  се получаваше кратък флирт, срещи веднъж до три пъти. Природата ми е, че съм влюбчив, бързо обиквам, харесвам, започвам да влагам силно емоционално привличане. Започвам да мисля за бъдещето, какво може да се случи, придавам важност на обекта. Стигал съм момент на срив, нямам желание да се виждам с никого, да говоря защото еди коя си не ме иска. Не съм фен на дискотеки и излизания по барчета. Рядко се събирам в компания. Приятели нямам такива, това понятие не го разбирам. Хората с които говоря са познати, бивши колеги и колежки, съученици. Изминалите години ме промениха, представата за любовта, романтиката, близостта, доверието. В последните 5 години не се задържан дълго време на едно място. Сменям работа, квартири с цел да намирам и запознавам с нови хора. На 31 години съм, ерген както се нарича, с луда кръв. Пускайки темата не търся помощ, все пан не съм в беда и нямам здравословни проблеми, също така и финансови. Очаквам напътствия идеи насоки на това как да подхождам в началото, към какво да се ориентирам (българки, туркини, на каква възраст, Неомъжени, разведени, с или без дете и. т. н. ). Има неща за които мога да говоря, има неща когато не знам как да отговоря. Общителен съм, е има моменти когато отбягвам хората поради конфликти. В шегите съм зле, рядко мога да разсмея някого. По принцип околните се смеят на постъпките ми. Повече инфо ще дам в коментарите.

# 1
  • Наблизо
  • Мнения: 6 086
А според теб защо жените спират да искат да излизат с теб след 3 срещи?

# 2
  • Мнения: 8 806
Има нещо, което спира жените. Не знам какво е, защото само за личен познат може да се каже за какво става дума. Иначе не сте престарял, на 31 години даже не виждам причини да се бърза със създаване на семейство, но приятелка -да.  31 г е подходящо време за проверка дали човек става за съвместно съжителство, за компромиси, или трябва да изглади нещо в характера си. Вашето лично чувство към какво Ви насочва, защо жените се дистанцират, според Вас? Личното усещане често е вярно.

# 3
  • Мнения: 15 619
Според теб какъв ти е проблемът. Защо се получава така?

# 4
  • Мнения: 18 504
Пишеш, че рядко се събираш с хора в компания, че нямаш приятели, а след това - че си общителен. Има някакво противоречие.
Предполагам, че си затворен и без голям социален опит. Опитай да се отвориш към познати и приятели, разшири средата си, намери си хоби, ако трябва. Хората често намират половинки сред роднини, приятели, колеги на хора от обкръжението си.

# 5
  • Мнения: X
Сега нямам никаква идея и причина какво спира жените да са повече от приятели с мен. Иначе преди мислех за разлика в годините, външен вид, емоционална зрялост, характер, отношение, подход, теми за разговор, настоятелност, нахалство, дразнещи елементи, култура, възпитание, образование.

# 6
  • Мнения: 9 196
Майка ти да ти намери булка. Вие знаете как стават тия работи.

# 7
  • Наблизо
  • Мнения: 6 086
Не може да не знаеш.Щом жената е стигнала до трета среща с теб,значи все нещо ти е харесала преди това.
Ок,че си я представяш вече като майка на децата ти..има и такива жени,обаче да не би ставаш страшна лепка?

# 8
  • Мнения: 9 196
Не, друг е при него проблема. Скоро се дискутира в темата със свекървите. Затова писах, че майка му може да му помогне, да си намери сходна по ... разбирания булка.

# 9
  • Мнения: 14 654
Понеже не посмя да пишеш едно лс на интроверта от съседната тема, дето се бои, че ще си остане алоун форевър, за по-лесно си пусна огледална тема Joy
Не знам как ще се запознавате, като дори не смеете да си пишете...
Виждам, че и ти, както и няколко други мъже киснете във форума в очакване нещо да се случи, ама шансът е нищожен, защото тук се търси дискусия, а не запознанства, не знам кой кретен е пуснал слух, че точно в бг-мама се ловят маймуни с трици, ама не е вярно.

# 10
  • Мнения: X
Да затворен съм, не смятам опита ми за голям свързано за приятели. За работа не се притеснявам да общувам, да питам, да търся, да уча, да намирам каквото трябва от което се нуждая. Мога да пътувам на различни места на, които нямам престава къде са. В моето семейство са ме учили, че всеки сам да си намери половинка. Майка ми е против това, че трябва да ми търси "булка". Пред гражданския дом булки много Simple Smile от там ли да си открадна Simple Smile частта за булката се решава в последствие от двама. Имал съм такива моменти "страшна лепка" преди. Сега спазвам дистанция. Давали са ми определение за риба, която скача на сухо каквото и да означава това.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 419
Сайтове за запознанства пробвал ли си?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
На мен пък ми е странно колко много хора напоследък срещат трудности да си намерят половинка. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 19 872
А, то момчето поне възпитано, пуска си тема. Има някакви дето само четат, не пишат и после досаждат на лични.
Според мен има нещо, което отблъсква жените в теб. Вариантите са много, но често срещани са:
Pushpin ако твърде рано заявяваш силно желание за обвързване, семейство, деца;
Pushpin ако твърде бързо свършваш или члена ти е малък;
Pushpin ако има твърде отявлена намеса на мама във вземането на решенията ти.

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Само, моля ти се, никога не споменавай на следващата среща, че пишеш в бгмама форум.
То, че е полезно- да, но повечето мацки биха се шашнали при подобно заявление.

И я малко самочувствие вкарай! Смехът е заразен.

Общи условия

Активация на акаунт