Отговори
# 75
  • Мнения: 142
Вчерашната наистина беше по-наситена и видима (тук не успях да видя нищо)...явно трябва да изчакаш още няколко дни да направиш отново Persevere

# 76
  • Мнения: 55
2 дни преди закъснение съм ще изчакам до датата на М , но аз я виждам 🙁

http://prikachi.com/images.php?images/543/9325543S.jpg

Последна редакция: пт, 11 май 2018, 08:12 от Sun0909

# 77
  • Мнения: 170
И аз виждам нещо като сянка... моят опит с шуър-а показва,че му трябва по-високо чхг за да отчете, нищо че пише 20. Но пък е доста сигурен. Дано утре другиден чертата се насити Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 1 268
2 дни преди закъснение съм ще изчакам до датата на М , но аз я виждам 🙁

http://prikachi.com/images.php?images/543/9325543S.jpg

Безброй пъти сме писали, че е безсмислено да се правят тестове много преди закъснение и то без да се знае точно кога е била О. Наистина на лентичките се личеше, но и те може да са с по висока чувствителност. Сега освен да се филмираш какво става нищо друго не си постигнала.
Изчакай си датат на М и тествай отново, стискам палци да се види хубаво.

# 79
  • Мнения: 55
Благодаря и относно О знам кога е била тъй като я следя с тестове

# 80
  • София
  • Мнения: 1 268
Благодаря и относно О знам кога е била тъй като я следя с тестове

Тестовете за О не показват дали има О в действителност а пика на ЛХ 48 до 72 часа преди евентуално да има О. Не ме разбирай погрешно силно стискам палци да си бременна 🤗. Просто и аз  и половината момичета тук са минали през това. При нас например минаха 11 месеца преди да видя хубава втора черта  на теста, в началото и аз се тествах предварително и не е никак здравословно, единствено се чудиш и притесняваш. Вярно, че има и момичета, които преди датата имат хубави черти, но това пак идва от по ранна О, иначе просто няма как да стане.
Хайде чакмебда се тесгваш след 2 дни и да нин зарадваш 😘

# 81
  • Мнения: 55
Разбрах благодаря 😘😊

# 82
  • Мнения: 3 904
Ще прощавате, някои от новите момичета сигурно няма да харесат какво ще кажа, ама малко здрав разум винаги е полезен.

Ако нямате търпение да си изчакате поне датата на Ц, как ще изчакате 9м бременност, с гадене, киселини, повръщане, непоносимост към храна, нервни изблици и тон още други такива гадости?

Ако се навивате така и правите нон стоп тестове какво ще стане, ако бебето се забави месец, два, три или три години? Как ще оцелеете? Я малко повече милост над себе си и над околните тук, защото не, не е нормално да се правят толкова тестове на пожар. Ако имате предистория - бх, аборт и тн. ОК, но за това има кръвни. Лекарите препоръчват на 10ти от засечена с УЗ или БТ + Тестове за О Овулация. Както Еуфория каза, само с тестове не става. Те могат да дадат отклонение за О до 72 часа. И какво ще се поболявате 10 дни бременна ли съм или не? Пак да питам, а после? Не го казвам с лошо. Аз се БОРЯ 3 години. Правила съм 3 пъти ранен тест. Един на 11 ден след О, след ЦС, повлечена от глупост и параноя и това, че всички се тестват рано. Втори и трети път след инвитро на 12/13ти ден след О, когато ПРЕСТО показва, шуър - не или поне не и без въображение.

Шуър чек не се прави преди закъснение, защото е силно нечувствителен. Престо показва повече, но пак около деня на Ц, защото иначе, ако е много рано има шанс за изпарителна и чудене.

Моят искрен съвет е, ако сте толкова нетърпеливи - на 11ти ден след О, пуснете си кръвен и мирясайте! Ако ви е интересно, в Проблемно забременяване има тема - Дългото чакане след трансфер. Ето там прочетете и вижте какво се случва след ембриона, когато знаем, че той вече съществува, а вие дори не знаете кога е станало оплождането...

Пак ще кажа: Не се обиждайте и не мислете, че го казвам с лошо, ама малко повече разум и търпение. Това е хубав процес, да направиш дете, не трябва да се обременява толкова много. Обичайте се, правете любов, детето ще дойде. И като дойде то ще е там независимо колко ранни теста направите или не.

# 83
  • Мнения: 118
Не съм съглазна че Шуърчек са не толкова чувствителни. При мен показа втора черта при кръвен тест с чхг - 8 . Беше от новите , които са и по скъпи, но е факт. Успех Sun0909. Дано всичко е наред и имаш здраво и пухкаво бебче.

# 84
  • Мнения: 809
Не се притеснявай Sun  дано чертичката се насити 🤞
П.с  при ме шуърчека на чхг 14.90 имаше едвам едвам забележима (въображаема )черта . Явно при всеки организъм се натрупва хормона с различно темпо .

# 85
  • Мнения: 320
Здравейте отново и от мен... Следя ви, но не пиша. Някой от вас може дори вече да не помнят историите ми или изобщо да не са ги засекли, предвид колко нови попълнения има. Напълно съм съгласна и подкрепям с две ръце написаното от SunLight. Аз съм от крайно не търпеливи те и в продължение на 7 месеца правих поне по 4 теста преди дата на М  , да не говорим, че всеки месец имах повече от ясни признаци на бременност ... Та чак и до повръщане преди датата на М, което според мен си е на чисто психологическа основи. Хванах последната си неуспешна бременност 6 дена преди М с престо ... Може би е била изпарителна, предвид че кръвния беше 3 ама това е друга тема Joy ... До Ц вече бях направила буквално 7 пикливи теста + 4 кръвни.. като положение за лудницата. Бременност имаше до 2ри месец. Защо споделям отново всичко това, за ви покажа, че и аз правех това, но не ми влияеше добре, защото дори и по-рано да видите 2 чертички_ еми все тая е, ще има да се чудите на датата на М дали пък няма да ви дойде и да се притеснявате,също дали пък не е била изпарителна... Така че не си го причинявайте, че буквално може да се побърка те. Да не говорим, че това си излиза и донякъде солено.. е зависи и колко луд си..аз за 9 месеца ударих близо 1000 лева за кръвни и за пикливи тестове. Вече се спрях... Щом мога аз от критичното си психологично състояние просто да си чакам, значи и вие можете Joy

Честито на бременните и стискам палци на нечакащите Kissing Heart

# 86
  • Мнения: X
Когато с ММ започнахме опитите за бебе и аз нямах търпение да разбра станало ли е, но някак си се въздържах да правя тестове. Чак на 3 ден закъснение направих първия си тест. Това беше преди 4 години. След това много пъти едвам се сдържах, но си казвах, че ако има нещо ще си проличи и търпеливо чаках. Добре, че цикъла ми е редовен, иначе не знам Simple Smile Много пъти се лутах между нетърпението, стараха от разочарование и надеждата! Имах и една неуспешна инсеминация. Тогава пък се чудех как ще изтрая до теста. То пък ми дойде с 3 дни по-рано.Сега вече изобщо не се изкушавам и не мисля за тестове. Бих направила по-ранен тест само ако се налага поради някакви медицински причини и след ин-витрото, което ми предстои Simple Smile Намерете си някакво занимание, за да не го мислите и дано резултатите са положителни! Стискам палци Flowers Sunflower

# 87
  • Мнения: 4 087
Не съм съглазна че Шуърчек са не толкова чувствителни. При мен показа втора черта при кръвен тест с чхг - 8 . Беше от новите , които са и по скъпи, но е факт. Успех Sun0909. Дано всичко е наред и имаш здраво и пухкаво бебче.

нека позная- бременността не се е задържала.

Показал е защото докато се е чистил от кръвта и е бил с ниска стойност хормона, то в бъбреците и урината концентрацията е била висока все още. Там се елиминира по- бавно, както се и натрупва по -бавно от кръвната плазма и за това кръвните тестове показват по-рано от пикливите, но пикливите тестове отчитат бременност дори когато вече в плазмата е на 0, казва го човек с много биохимични, ранно тестващ се и демек с опит.  Шуъра е силно нечувствителен, скъп и мега дефектен/най-честият тест споменаван за дефектни линии/ И мога и да предположа защо, защото това са същите тея лентички, опаковани в пласмаса и като почнат да ги опаковат да ги сложат в тея лъскави чудеса, то са лепила, обработки и чудесии и в крайна сметка шанса да повредиш реактива не е малък.

# 88
  • Мнения: 118
Няма как да се чисти от кръвта при положение че хормона тепърва нарастваше! Бремеността не беше биохимична ако това намекваш. Наистина не се задържа, но защото се оказа кухо яйце. Чхг се покачи до 3500.

# 89
  • Мнения: 4 087
Това е интересно, в един и същ ден направи и шуъра и кръвният?

Общи условия

Активация на акаунт