Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 348
  • 624
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 98
Благодаря ти за съпричастността.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 508
На моята кожа версията Интенз въобще не беше трайна, няма шлейф, нито аз го усещам, нито околните. Същият парфюм на племенницата стои разкошно, та мисълта ми е да не би само на твоята кожа да стои нетрайно, както при мен. В твоя случай бих върнала парфюма.

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 98
Съгласна съм , че на кожата ми може да е нетраен, но той не се усеща дълго  и на дреха. А иначе кутията и шишето изглеждат съвсем наред- сравних ги с тези в мола. Сравних и трайността- не намерих разлика. Мисля си да не би новите производства да са нещо променени. С връщане не ми се занимава, аз вече го пръскам 1 седмица. Явно това не е моят парфюм.Просто исках да изразя мнението си.

# 273
  • София
  • Мнения: 6 056
А другите хора усещат ли го?
Защото аз напимер лесно привиквам към аромати и понякога дори и най-големите чудовища, както казват някои не си ги усещам, даже Монтал, Хипнотичната отрова и други доказани с трайност и интензитет парфюми. Затова и не нося 2 дни един и същ парфюм.
Питай мъжа ти, приятели, колеги.

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 98
Усещат го първите минути , след около час -нищо.

# 275
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
Направо те разбирам, аз така бях в шок, че Van Cleef & Arpels Bois d`Iris стои върху моята кожа броени минути. Три пъти в различни места тествах, не е от парфюма, от кожата ми е Sad Да не говорим ексклузивите на Герлен, че и те се задържат около 15-тина минути. До химия с кожата е, аз си знам, че с Guerlain (например) нямаме синхрон и даже вече не се ядосвам.

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 98
Благодаря ти за изразеното мнение. Сигурно и при мен е до кожа, защото и последните парфюми , които съм ползвала не ги усещах много. Но специално за този имах по- големи очаквания.

# 277
  • Мнения: 30 969
лилиан, ти със суха кожа ли си? Пробвай да се намажеш обилно с масло за тяло или боди лосион без аромат и отгоре напръскай 5-7 пъти парфюма. Виж тогава как ще е. Колко пъти пръскаш и къде?

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 98
Да , със суха кожа съм и четох за това с лосиона , може да пробвам. Иначе пръскам 5- 6 пъти на обичайните места. Благодаря за съветите. Дано не разводним много темата. Но все пак парфюма е купен от Нотино.

# 279
  • Мнения: 3 708
Аз също съм в чуденка,дали да не върна купения от Нотино
 https://www.notino.bg/thierry-mugler/angel-muse-parfjumna-voda-za-zheni/
Нулева трайност,дори на дреха. Обаче от тестове изпръсках 2-3 мл.и се чудя,дали ще го приемат. Интересното е,че отидох в мола да го пробвам..иии..май няма разлика. А миналата година,като го тествах,едно пръскане на китката се усещаше с дни,въпреки постоянното миене на ръцете..
Същата работа и с https://www.notino.bg/guerlain/linstant-toaletna-voda-za-zheni/-едва го усещам след час. Имам чувството,че си давам парите за въздух.

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 98
И аз не намерих разлика с този в мола и затова не смятам да го връщам,но едва ли пак ще поръчам от там.

# 281
  • София
  • Мнения: 1 209
Е като няма разлика с този в мола защо смятате, че проблемът е в сайта, та да го върнете?

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Накрая и от този сайт ще отрежат доставката до България, както от много други.

# 283
  • Мнения: 5 244
Чудо голямо. Те и без това цените, не са това, което бяха.
И други магазини има.

# 284
  • Мнения: 3 708
Е като няма разлика с този в мола защо смятате, че проблемът е в сайта, та да го върнете?

Тъй като, не отговаря на очакванията ми,както пише в условията за връщане на сайта.
"С нас не е нужно да се опасявате от избора на парфюми и козметика. Ако покупката не отговаря на Вашите очаквания, може да я върнете обратно и ние ще Ви възстановим цялата сума"
И едва ли нещо според условията на сайта,може да е причина за спиране на доставки.

Последна редакция: пн, 08 окт 2018, 21:33 от sasi6

Общи условия

Активация на акаунт