Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 785
  • 624
  •   1
Отговори
# 570
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Парфюмите от Enzo bg са абсолютни ментета.Първо ми объркаха поръчката и получих съвсем други парфюми от тези който поръчах.За тяхно нещастие единият от тях го имам оригинален от безмитна зона и мога да ви кажа ,че нямат нищо общо!
Похвално е, че се регистрира за да ни го кажеш! Grinning
Отвори ни очите, досега мижахме.....

# 571
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Парфюмите от Enzo bg са абсолютни ментета.Първо ми объркаха поръчката и получих съвсем други парфюми от тези който поръчах.За тяхно нещастие единият от тях го имам оригинален от безмитна зона и мога да ви кажа ,че нямат нищо общо!:angry:

Няма да е лошо да покажеш със снимки.

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Получавам объркана поръчка и вместо да я върна, аз разопаковам и почвам да правя изводи, които задължително споделям в бг мама......

# 573
  • Мнения: 35 962
А моето мнение, че цените днес са по-високи на кого не му хареса, та бе изтрито??!

На модератора/администратора Grinning  Кой друг да го изтрие...

вероятно съм го изтрила по погрешка докато трих нещо, което не беше за тук - за което се извинявам!
подозренията ви са напълно излишни, вчера подобни твърдения прочетох в още четири теми и всички си стоят

# 574
  • Мнения: 73
Заради последната поръчка от NOTINO ми подариха ваучер 20лв за бельо от astratex,  от много време искам сутиен от там и сега ще ми излезе супер евтин както са и на промоция!

# 575
  • Мнения: 2
Има много статии в интернет как да разпознаваме ментетата парфюми от оригиналните.
-има разлика цвета на самия парфюм
-стъклото на шишето е цялото в шупли,а на оригинала е като кристал
-надписите на оригинала са в златисто/няма знение колко милилитра е/,а на моя ментак са сребритобели
Другите два парфюма също изглеждат ужасно!


Скрит текст:

Аромата на оригиналния парфюм гали обонянието,а на ментака е много силен и остър!

Последна редакция: сб, 24 ное 2018, 14:46 от bubanka

# 576
  • Мнения: 449
Има много статии в интернет как да разпознаваме ментетата парфюми от оригиналните.
-има разлика цвета на самия парфюм
-стъклото на шишето е цялото в шупли,а на оригинала е като кристал
-надписите на оригинала са в златисто/няма знение колко милилитра е/,а на моя ментак са сребритобели
Другите два парфюма също изглеждат ужасно!


Скрит текст:

Аромата на оригиналния парфюм гали обонянието,а на ментака е много силен и остър!
От кой сайт е това менте?

# 577
  • Мнения: 1 429
Заради последната поръчка от NOTINO ми подариха ваучер 20лв за бельо от astratex,  от много време искам сутиен от там и сега ще ми излезе супер евтин както са и на промоция!

И аз мога да ти пратя моя, няма да го ползвам. Hands Thumbsup

# 578
  • България <3
  • Мнения: 327
Здравейте, случайно някой да си е поръчвал парфюма Good girl на Каролина Ерера от www.notino.bg? Закупих го тази седмица с намаленията от черния петък, заедно с La nuit tresor на Ланком. QR кода на картонената опаковка не ме води в сайта на carolinaherrera.com, казва, че е кода е неверен или нещо такова, малко странно. Не знам дали за различните пазари, за които се правят парфюмите има разлика, но според гугъл подвижната  част на картофената опаковка отгоре, която се отваря от вътрешната страна е черна и има някакъв надпис с ръчички, а моята не е така. Снимка за какво говоря ще сложа долу, ако я намеря пак. Ще се радвам някой, ако го е поръчвал да сподели дали при него как е било. Аз имам варианта с черна опаковка, не черно и синьо.


Също отдолу обувката при мен има различен надпис, от този по- долу на снимката

На Ланком qr кода си води към официалния сайт.

# 579
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
... QR кода на картонената опаковка не ме води в сайта на carolinaherrera.com, казва, че е кода е неверен или нещо такова, малко странно.

Също отдолу обувката при мен има различен надпис, от този по- долу на снимката


Не знам къде проверяваш, в http://checkcosmetic.net проверката на бач-кода (болтнатият шрифт) даде кога е произведен. Което значи, че кода работи. Аз съм със същият бач-код (5 цифри, започва със 7) на моята обувка, а е купувана от летище


Още няколко сайта проверих, но няма да пускам скрийнове. Според мен няма място за притеснение.

# 580
  • България <3
  • Мнения: 327
Снимките, които пуснах горе не са мои лични снимки, а от сайт за сравнение real vs fake. Тук слагам на моята кутия, а бач кода ми е 80501.



Малко е странен картона

# 581
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Да не би да е тестер?

И с твоят бач-код всичко е наред. Аз дадох линка на сайта, може и сама да си провериш.
От друг сайт:

# 582
  • България <3
  • Мнения: 327
Проверих линка към парфюма, но не видях да пише тестер. А и за 118лв силно се надявам да не е. Влязох в checkcosmetic, но нещо през телефона не ми зарежда резултат. Ще проверя през лаптопа. Освен да им пиша мейл на нотино ама не знам какво могат да ми отговорят като цяло.

# 583
  • София
  • Мнения: 3 853
Да се изкопира бач код е супер лесно и ако това не е като хората, значи ментето е супер менте. Обаче като ти гледам снимката на кутията, може би ще е най-добре да я постнеш в парфюмната тема и да поискаш мнение от съфорумки, които имат парфюма и то купуван от реален магазин.

# 584
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Проверих линка към парфюма, но не видях да пише тестер. А и за 118лв силно се надявам да не е. Влязох в checkcosmetic, но нещо през телефона не ми зарежда резултат. Ще проверя през лаптопа. Освен да им пиша мейл на нотино ама не знам какво могат да ми отговорят като цяло.

Ходих да си търся кутията, но нещо не я откривам. Моят е купуван миналата година, но нямам спомени да беше отвътре бяла кутийката. И бач-кода е като в първият ти пост.

Всъщност най-главното е как се държи парфюма, тества ли го?

А ако те притеснява, можеш да го върнеш, Нотино в това отношение са супер като политика.

Общи условия

Активация на акаунт