Сега и завинаги с Толгахан Сайъшман, Амине Гюлше и любими турски актьори тема 9

  • 53 967
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 042
Наде, още съм на 4 ти епизод, за сега и интересен, а и е с Арас 😍. Пак е нещо тип  екшън с любовна история. Между другото ти изгледа ли Вътре?
И да те почерпя тук един Бурак

Femmi, Emi и за вас


И една новина - излязъл е първият фрагман на новият сериал с Джан Яман, всъщност и с тази брада изглежда добре на екрана. Обещава да е интересен.

вел,
благодаря за почерпката- насладих се ... Не съм изгледала вътре защото нямам никакво време вечер- на две агенции движа и направо вече артък. едвам намирма време да прегледам какво сте писали в любимите темички. Но ще го изгледам-сос.
и аз ще те почерпя , но не с Ча - не ми се сърди! Не за друго, просто нека да има малко  конкуренция Толга и неговите сака и палтенца

# 676
  • Мнения: 14 339
и аз ще те почерпя , но не с Ча - не ми се сърди! Не за друго, просто нека да има малко  конкуренция Толга и неговите сака и палтенца
     Нади, тази снимка ми хареса, но ще прибавя и моя красавец, за да блестят заедно!







# 677
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Еее Наде, знаеш какво харесвам значи. Не се сърдя за Ча, всичките изброени от мен, от преди няколко теми ги харесвам и им се възхищавам. Всеки си има своята красота и талант. С който и да ме почерпите, няма да се обидя, само големи бради и мустаци не хоресвам 😂🤣
А сега след тези красавци е ред и на нежната  Амине



# 678
# 679
  • Мнения: 3 378
Добро утро и хубав нов ден!


























# 680
  • Мнения: 14 339

Здравейте, момичета!


Слънчево настроение и прекрасен ден!




     И Словакия е възхитена от турските звезди!






# 681
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро!

Сега и завинаги за не би сега да се излъчва в Словакия?

Амине как се радва на морето 😊


И най новата клюка


Няма нужда от пояснения.
Femmi, вярно ли е? Аз гледам и не вярвам на очите си 🙄
И един забавен коментар 🤣🤣🤣
Да да.. Щас у многих шок 🤣но это фигня.. Там даже завидовать нечему... Вот если б женился на ней тогда можно было Валерием попить

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 09:04 от velvet*

# 682
  • Мнения: 3 378

Сега и завинаги за не би сега да се излъчва в Словакия?

Да, Сега и завинаги сега  се излъчва в Словакия, отзивите са отлични и фенската маса нараства.








# 683
  • Мнения: 14 339
Да, Сега и завинаги сега  се излъчва в Словакия, отзивите са отлични и фенската маса нараства.

Подробна информация за продажбите на сериала "Сега и Завинаги" в социалните мрежи

     Сериалът  се излъчва през 2015-2016 г., а сега има фенове по цял свят. Дори и в Африка има много фенове на клубове, заради които с риск за здравето, Толгахан посети Ангола преди един месец.  Aмине Гюлше дебютира в  тази теленовела  след спечелването на конкурса за красота "Мис Турция" през 2014 г.
    Global Agency обяви пускането на сериала  на следните канали "Планета ТВ" (Slovveniya), "Маркиз" (Словакия), Teletika (Коста Рика), ТВ Пинк (Сърбия, Черна гора, Босна и Херцеговина), Ариана телевизия (Афганистан), ZapTV ( Ангола и Мозамбик) бТВ (България), Антена TV (Румъния), Trunk телевизия (Албания), TVR2 (Полша), Rustavi 2 (Грузия), ANTV (Индонезия), Dori Media (Израел), Kurdmaks (Ирак), 2MTV ( Мароко) и Канал 5 (Македония) - 19 държави и това е огромна аудитория.
     Пожелаваме на всички зрители приятно гледане!
08.06.2018г.









# 684
  • Мнения: 1 042
и аз ще те почерпя , но не с Ча - не ми се сърди! Не за друго, просто нека да има малко  конкуренция Толга и неговите сака и палтенца
     Нади, тази снимка ми хареса, но ще прибавя и моя красавец, за да блестят заедно!








Радвам се, Еми, че оценяваш Бу по достойнство, нека се наслаждаваме на двамката, ама нещо по брой снимки не са наравно , нищо де...

# 685
  • Мнения: 1 042
Добро утро!

Сега и завинаги за не би сега да се излъчва в Словакия?

Амине как се радва на морето 😊


И най новата клюка


Няма нужда от пояснения.
Femmi, вярно ли е? Аз гледам и не вярвам на очите си 🙄
И един забавен коментар 🤣🤣🤣
Да да.. Щас у многих шок 🤣но это фигня.. Там даже завидовать нечему... Вот если б женился на ней тогда можно было Валерием попить
Вел, понеже не съм в час на любовите на Ча, светнете ме малко. Таз сега коя е и каква е клюката???

# 686
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Тази е бившата му, и изглежда и настояща. Участва в Вътре, още тогава са се получили нещата, ще се появи на по късен етап, не я харесваме разбира се, то коя ли сме харесали до сега де 😂🤣. Не е подходяща, гледай (съжалявам, че не е в скрит текст, но от телефона не може)

То целулит, то чудо

Да имаш такъв мъж до себе си и да не се поддържаш, срамота 🤔.
И малко Толгахан, да си оправя настроението


# 687
  • Мнения: 14 339

     velvet, не може да е истина това! Не искам да страдам сега и за Ча! Стига ми Толгахан и неговата любима "изгора". Как може тези красиви момчета да попадат на такива ....
     Неее, не вярвам! Това са измислици на жълтурковците!

     Да  пусна нещо красиво, за да забравим тази грозница!




    И  Толга - него не можахме да го опазим, но дано той сам да успее да озапти съпругата си!






     Нади, не гледай бройката на снимките.Joy Съжалявам, но Толга ми е по-ценен, пък и ти си гледаш на воля Бу в темата за него! Stuck Out Tongue Winking Eye

     За теб:



# 688
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Еми и на мен не ми се иска да истина, но вече е факт, при рускините огън гори, непрежалим е Чачо. Да се надяваме, че отново всичко ще приключи тихо мълком както е и започнало.

# 689
  • Мнения: 14 339

     velvet, аз също се надявам всичко да приключи бързо и това да е поредното увлечение за Ча. Та той е толкова млад и красив, още колко ще минат покрай него, ехеее. BlushНека лудува момчето, но да не забравя и кариерата си, сега му е времето да покаже още на какво е способен! Heart Eyes
     А наш Толга се покри дълбоко! Нищо ново за него!

     Но пък Ийт Козан е на линия - горд, величествен и красив!









Общи условия

Активация на акаунт