ЮНСКИ мами-бърборани, с нетърпение очакват сладките си беборани

  • 13 572
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 092
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА _Bogi_! ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА СЛУШКА МАМА И ТАТКО!  bouquet


ЗНАЕХ СИ АЗ ЧЕ ЩЕ ИМА ХУБАВИ НОВИНИ ДНЕС.ЕТО ЗАПОЧНА СЕ   smile3508

# 61
  • Мнения: 1 138
Здравейте и от мен момичета.
 newsm59 Честит Рожден Ден  на Змейковица. Много здраве и късмет. bigdance2
Кабранска стискам палци всичко да мине бързо и да е наред и чакаме да се похвалиш с бебо Peace
Харибо мила радвам се че всичко с вас е наред, след всичко което си изтърпяла.
Мрънчо благодаря и на тебе за разказа, страхотно.
Ох момичета както разказвате ми се иска вече и аз да ходя да раждам бебока. Хем много искам хем ме е шубе. Ама той като тръгне няма да ме пита искам ли или не.
А аз докато си пиша отговор и вече си имаме още едно бебче Hug baby_neutral
Честита принцеса на _Bogi_
Да е жива и здрава и да радва много мама и тати.

# 62
  • Мнения: 68
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗМЕЙКОВИЦА! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!!!

ЧЕСТИТО БЕБОЧЕ НА БОГИ!!!

Момичета, благодаря ви за информацията за гъбите. Май ще се наложи по-рано да посетя доки, защото не се издържа. Вчера четох, че поне две седмици преди термин всички инфекции трябва да се изчистят, за да не се зарази бебо при излизането.

Оставам в очакване на хубави събития, защото доста от нашите майчета са с термин днес.
Леко и безпроблемно раждане!!!

# 63
  • Мнения: 3 092
Не останахме ли с Мишел само с термин днес...Мрънчо Духи Пухи и Харибо ни изпревариха ! Peace

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 458
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗМЕЙКОВИЦА ДА Е МНОГО ЩАСЛИВА И ОБИЧАНА.
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ И НА БОГИ ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ГИ РАДВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА.

Кабринска стискаме ти палци , че и ти се изтормози с това раждане дано всичко мине по мед и масло.
Моят термин е чак за 29, но се надявам да е по-рано , че и аз сигурно ще откача от чакане вече искам да си гушкам бебо.

Целувки по томбаците

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
bdbaloni ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛЕНКА, БЪДИ ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА   bdbaloni

Честита бебка на Боги. Да им е жива и здравичка, да расте послушна, да радва много мама и тати

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 505
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛЕНКА!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ!
ЧЕСТИТА БЕБКА ДАНАЯ НА МАМА БОГИ.ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ПОСЛУШНА И РАДВА МАМА И ТАТИ!

НА ВСИЧКИ БЕБЧОВЦИ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

# 67
  • Мнения: 729
Честит Рожден ден Змейковица!!!
Честито бебче Даная на мама Боги!!!
Страхотен ден е днес!!!
Пожелавам на всички много усмивки и добро настроение!!!

# 68
  • Мнения: 903
Честито и от мен на мама Боги! Да и е жива и здрава малката Даная и много щастливи моменти от сега на татък! newsm51

# 69
  • Мнения: 222
 newsm594естит рожден ден на Змейковица
4естито беб4е на Боги.Да е живо и zдраво zа радост на мама и тате

Аz имам 4увството 4е 6те пренося, нямам грам контракция или приzнак zа предстоя6то раждане. Каzват 4е като наближава раждането мамите по4ват да 4истят, да подреждат, а пък при мен обратното, колкото пове4е наближава термина, толкова пове4е ми примърzява и ни6то не ми се прави  EmbarassedПриятели и мъжа ми zалагат кой ден 6те родя, представяте ли си ShockedПове4ето zалагат на преносване, а мъж ми искал в неделя 4е бил свободен  Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 962
Peppita, извинявай, би ли преместила термина ми от 7-ми на 8-ми. Аз чак сега забелязах, че не е на вярното място. Не че има кой знае какво значение, но... Много благодаря предварително!

# 71
  • Мнения: 3 092
bebence Не е задължително да ти се чисти пере или да имаш подготвителни контракции.Говорела съм с мой приятелки - всичко е индивидуално така че спокоино   bouquet
Често пъти с контракциите започвало и раждането така че ....явно си е до организъм .Не си мисли за предварителни симптоми .

Аз чистих щото ме хванаха нервите не веднъж , гади ми се от няколко дни , болял ме е и кръста и какво ....не започнах да раждам. #Crazy 
Бебето като реши да излиза ще разберем. smile3521

# 72
  • Мнения: 1 138
Момичета, днес Кабранска зачезна. Може би си имаме още едно бебче, а baby_neutral
А доколкото си спомням и Valkiria влизаше днес за секцио в Шейново. Стискам палци всичко да е наред Praynig
Хайде и днес чакаме още бебетаааа.

Бебенце както каза Вили всичко си е индивидуално. Да ви кажа и мене ме е обхванал мързела. Преди седмица ми се чистеше и подреждаше а сега нямам никакво желание. Гледам да си полегна като се прибера вечер от работа.

# 73
  • Мнения: 4 970
А доколкото си спомням и Valkiria влизаше днес за секцио в Шейново. Стискам палци всичко да е наред Praynig
И аз чакам новини от нея! Тя всъщност от в4ера е там.СНощи се 4ухме.Звучеше спокойно.Обеща да ми се обади при първа възможност.Така 4е- очаквам включване Peace

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 818
Честито бебоче Даная на мама Боги! Бързо възстановяване на мамата а бебката много да я слуша.

Поли*
аз още не съм свършила с разказа  Laughing ама бебока ми врътна такова представление вчера  #Crazy че неможах да го довърша но сега продължавам.

Та .... в болницата пристигнахме към 1.30 и до 2.30 ме приемаха. Татито стоеше с мен че то други хора по нощите нямаше там Naughty. Разпитват те до девето коляно ама това им е работата. Контракциите бяха през 3 мин но не бяха много болезнени. Все едно менструални болки  Peace. Обличам ношницата слегам чехлите и се запътваме към прословутата клизма  Sick и мен ме тресе едно шубеее. А то нищо и половина hahahaкакто каза санитарката дето ми я прави (Хайде бе щом на кралицата са и правили клизма ние да не сме по долу  Joy) пак един бърз душ и съм готова. Стана 3ч и доктора дойде пак ме влючиха за тоновете а татито стои и чака. сложиха ми абукат мммм акушерката беше едно много мило момиченце . Дойде анестезеолога да ми слага епидурала но аз първо пратих татито да си ходи  Crossing Arms викам сега ако се развикам неща да е тук и да гледа. Много бързо действа този човек ей и след това ами след това всичко беше песен. Пуснаха ми система контракциите били зачестили newsm78 ама аз нищо не усещам . Няма грам болка. Само се появи едно тресене като че ли ти е много студено и зъбите ми тракат а немога да се спра . Питах доктора вика от болката е  Thinking ама аз болка грам нечувствам. Стана 5 ч и вече имам 10 см разкритие. Доктора ми обясниява как да напъвам а аз му казах че вися по форуми и знам а той невярва . Упойката спира да действа накрая и усещаш напъните. В 5.05 ме вкараха в родилна и ми казаха след 4-5 напъна ще излезе  ooooh! ама непознаха пак. На 2 напъна и бебо беше навън в 5.15 бях горда мама на момченце. Екипа беше невероятен а аз не усетих грам болчица. Е имах няколко шева но 10 дни след раждането съм като нова. Ако някой се интересува влязох да раждам 76 кг и в деня на изписването бях 66  Peace . 10 кг загубих само в болницата а сега като се гледаме незнам още колко че кантара ми се прецака  #Cussing out.Момичета това раждане ще го запомня само с хубаво а за епидурала нямам думи. Навита съм още 10 бебета да родя Hug и все при този доктор  направо са му златни ръцете . Оставиха ме в коридора и звъннах на татито да дойде тои след 10 мин беше при мен. дадоха ни и бебока и изживяването беше невероятно.4 часа след раждането станах и си взех един душ а мамитата които ми дойдоха на свиждане видяха как се чувствам след 2 дни. Пожелавам ви да имате моето раждане момичета . Понякога може да бъде и приятно изживяване а като си видите  baby_neutral бебчовците ееееееее много скоро ще разберете за какво говоря Heart Eyes
Хайде че се будим лек и усмихнат ден мамчета  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт