ЮНСКИ мами-бърборани, с нетърпение очакват сладките си беборани

  • 13 594
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Здравейте пак,като гледам колко положителна енергия сте ми изпратили ,направо се чудя как може още да се инати това човече......Тук съм още-след прекарана кошмарна нощ,така и не можех да мигна и съм обикаляла апартамента като кон-ей,ме на пак съм тук....Иначе от снощи съм със съвсем регулярни контракциии,даже си усещам как се намества бебо надолу...но болка просто няма...или поне не каквато трябва да бъде-пробожда си ме от време на време...но нищо повече....А и от вчера нещо и един зъб ме мъчи,ама съм 100%сигурна,че това е от нерви...Та затова използвам днешния ден да подремна,че съм като сомнамбул...А и за утре вече е сигурно,че няма да ни се размине-да събирам сили...
Честит рожден ден ма мама Миленка,дано да е много здрава и щастлива и тя и малката Калина!!!Чакам с нетърпение да ги видя двете в комлект...
И на Боги,честита дъщеричка-само хубави неща да им се случват и да са много здрави и щастливи всички вкъщи!!!
Засега толкава-ако има нещо,бъдете сигурни,че ще сте от първите научили.........
Благодаря ви момичета!Ще ми липсвате в родилното!

# 76
  • Мнения: 903
Здравейте мили майчета   bouquet
ЧЕСТИТ 1 ЮНИ НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ВЕЧЕ ПОРАСНАЛИ ДЕЦА
Polimoli реших да раждам в Майчин дом Simple Smile надявам се всичко да мине добре  Praynig
Haribo ти си герой Simple Smile минала си пез големи перипети, но най- важното е, че всичко е минало и вече сте добре  newsm44
Kabranska стискам палци и ти пожелавам успех  newsm10
ddaannii мила много гадна работа е това с гъбичките  #Crazy това което знам аз е смрадлика, лайка и сода, но незнам дали може да се прави сега, стискам палци всичко да мине бързо, а най- добре се обади на докито и му кажи, че не ти действат лекарствата да се погрижи  Naughty
Мишелка дано всичко мине добре пожелавам ти успех и стикам палци  thumbsup
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗМЕЙКОВИЦА С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ  newsm59
_Bogi_ ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЪЩЕРЯТА И МНОГО ДА ТЕ СЛУША
velmar къде се загуби мила няма те никаква напоследък?
Вили 1 ама ти още ли си тука Simple Smile аз очаквам радостно инфо Simple Smile дай да се поразтъпчем ако искаш?
Извинете ме за дългия пост просто отдавна не съм писала  Embarassed

# 77
  • Мнения: 1 170
Честит бебешор на _Bogi_ !!!! Само радост и щастие да носи на мама и тати!


Polimoli реших да раждам в Майчин дом Simple Smile надявам се всичко да мине добре  Praynig


Дано Praynig!!! Аз също съм за там. Хайде, пък който изпревари- ще "докладва" Laughing  bouquet.

# 78
  • Мнения: 4 970
velmar къде се загуби мила няма те никаква напоследък?

Тук съм LaughingЧета ви редовно и ви след изкъсо WinkНо- сега бързам да се включа в ролята на щъркел!
 stork-girl
Преди малко се 4ух с Valkiria.Тази сутрин е родила малката принцеска  Hug
Мадамата е фина и елегантна( като майка си Wink)2,650кг, 46см.И двете са добре.Valkiria звучеше малко уморено-може би от упойката и раждането,но...щастлива.!
Да й е жива и здрава куклата и много- много да ги радва  bouquetДа расте усмихната и щастлива......ЕХ- а какъв хубав ден й се падна за рожден ден....   baloni

# 79
  • Мнения: 3 092
Е , днес се радвам че си отвисях на компа щото много хубави неща се случват! Още едно бебе !
Честито на   Valkiria! Да и е живо и здраво  момиченцето ! Много да се гушкат , да папкат , да слушка и да расте много усмихната и щастлива !  smile3522

mrancho много ми хареса края на разказа ти !  Grinning много се радвам за теб! Grinning Grinning

# 80
  • Мнения: 182
Еха, имаме си още едно бебче днес!
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА БЕБУРАНКАТА И САМО РАДОСТ ДА НОСИ НА ВСИЧКИ! НА МАМА VALKIRIA СКОРОШНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!

# 81
  • Мнения: 353
чЕСТИТИ бебенца на Валкирия и Боги,да са им живи и здрави и много послушни. newsm59 hbday на Змейковица,пожелавам ти много щастие,здраве и късмет.На мен бебо вече взе да ми натежава,обаче днес смятам да се поразходя до консултацията пешком,вече е време да се раздвижвам.

# 82
  • Мнения: 2 142
Честити малки принцеси на _Bogi_ и valkiria, да са много здрави, щастливи и усмихнати! На мамите скорошно възстановяване! newsm51 newsm51

Честит рожден ден, на Змейковица! Бъди много щастлива, обградена с много любов и все така усмихната!   newsm51

Аз все още съм тук! И да кажа, че не ми се чисти! Правя го, евентуално, да подкарам бебата да излиза, ама НЕ!  Странно е, но и аз намам никакви болки, стяга си ме корема, но няма нищо общо с раждането на Еми. Вероятно просто не му е дошло времето, пък и няма да развалям празника на детето!  Laughing  Поне да е утре, та да си има два празника...

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
Благодаря ви, момичета за милите пожелания!!!  Heart Eyes

Честити бебенца на Боги и Валкириа!!! Да са им живи и здрави и много да слушкат и спинкат

Кабранска, и аз нямам търпение да ви видя всичките в комплект с бебнца и да ходим на разходки заедно  Hug
Мрънчо, ако излизате в събота може да се уговорим заедно да изведем бебоците, а? Grinning

Аз напоследък не пиша много, защото нашата принцеска хич не ми оставя силички и време и не иска да спи през нощта... Ама няма да се оплаквам така е с бебе  baby_neutral
На всички чакащи желая успех и леко раждане!   bouquet

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Честити бебенца на Боги и Валкириа! Да са живи, здрави и много, много послушни.
Любка Кабранска - на финала не се предавай, стискаме ти палци.
Мама мрънчо - да си жива и здрава, че така ни успокояваш. Hug
От това имаме всички нужда, като се има предвид какви ужасяващи истории непрекъснато ни разказват  Sick
Дано всички имаме такъв късме.

# 85
  • Мнения: 1 559
Здравейте и от мен!!
 HugЧестито на мама Валкирия,и на мама Боги. newsm51..да са им здрави бебчовците и много да ги слушкат. smile3504
Честит рожден ден и на Змейковица! newsm59 nbirthday
Аз днес бях на консултация.Акушерката ми каза,че главата на беба,вече е в таза ми(затова явно сам усещала тези режещите болки).Имала сам и доста околоплодни води,което не е критерии обаче ,че ще пренося.Говорихме и за това,защото тук не са по предизвиканото раждане,изчакват 2 седмици след термина,чак тогава.Аз обаче и казах,че не искам да чакам толкова много,ако мине термина,и тя обеща ,че ще ми запази час на 9 юни(термина ми е 5),за гинеколог,които ще ме прегледа и ще реши дали да ми предизвикат раждането-той коли,той беси....Но аз все пак се надявам да си родя до термина.
 smile3521 newsm17

# 86
  • Мнения: 419
Такмо щях да пиша за Валкирия а те са ме изпреварили.От днес сме си в къщи,ще ви прочета и ще ви пиша повече.Малката е добре,има гипсечета на двете крачета,защото като е била седалищно и са се притискали,и сега само трябва малко да и се поизправят крачетата.Молете се с нас и стискайте палци.Ще ви пиша по-подробно по-късно.

# 87
  • Мнения: 903
ЧЕСТИТА РОЖБА НА Valkiria   bouquet ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА
Mucunka не се притеснявай всичко ще мине, стискаме палци и се молим за това, а нещата със сигурност ще се оправят   bouquet  bouquet  bouquet

# 88
  • Мнения: 729
Mucunka , стискаме палци! Hug
Всичко ще е наред! Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 7 430
Честити рожби на Валкириа и Боги - да са им живи и здрави малките съкровища Hug Hug Hug

Весел празник на всички малки и големи дечица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт