Мина първата третина - през НОЕМВРИ ще сме трима, четирима...

  • 34 950
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Stara Zagora
  • Мнения: 42
Какво може да се пие за киселини? Не съм писала, а съм на преглед чак на 29 май. За пишкането аз ставам по веднъж всяка вечер,  но и не пия много вода.

# 46
  • Мнения: 980
Добро утро 🌻
Аз от малка ходя много до тоалетната и това не ми е нищо ново. Госпожата в детската градина ме е следила до тоалетната,защато си е мислила че ги разигравам, но поне сама се е уверила 😁 От едно кафе мога 5 пъти да отида. Вода пия по 2 3л.
Гади ми се само ако се оставя гладна. Иначе ми е трудно с храната,защото не всичко ми се яде. 2 дни изкарах на препечени филийки с масло, сирене и домати. Само това ми се ядеше.
Гърдите ме болят само вечер като спа по корем.
Аз също много често си пускам стерилна урина,защото съм си патила много от цистит. Последно онзи ден пусках и е чиста.

# 47
  • Мнения: 142
Ммого гадно с тия симптоми. Като ги има-кофти, като ги няма пак кофти. Аз на моменти вече изобщо не се чувствам бременна и много се напрягам така.

# 48
# 49
  • Мнения: 50
И аз ставам по веднъж всяка вечер до тоалетната, а през деня през час два, но пия много вода по 2 литра на ден поне. Какво ще кажете за тази количка ? Мисля че ми допадна много Simple Smile

# 50
  • Мнения: 15
И аз съм все още с гадене и повръщане, които се засилват следобед и вечерта. Съдейки по предната бременност, очаквам поне още месец да е така. Детето ме пита дали ще оздравея бебето като се роди

# 51
  • Мнения: 380
Гледате ли сватбата, мацкииии?Simple Smile)

# 52
  • Мнения: 220
знам че е рано, но просто не можах да устоя и купих на бебчо първата дрешка-нищо че е за по-голямо бебе Two HeartsTwo Hearts

# 53
  • Мнения: 980
Fossy, гледам 😁и тея пусти хормони... разревах се 😂

# 54
  • Мнения: 220
за дамите без брак- мислите ли да подпишете преди да родите?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 268
Ние с ММ ще се женим на 23.06. Сватбата беше планирана от миналата година (тогава се сгодихме). Още преди да се сгодим правехме опити за бебче, имам една БХ бременност, след нея хормоните ми се забишкаха малко и така бебчето се забави (имамхме 11 месеца опити преди да забременея ). Та ще съм бременна на сватбата точно в края на 4 ти, началото на 5 ти. Малко се притеснявам, че цял ден ще трябва да съм на крак, но дано всичко е наред.

# 56
  • Мнения: 380
Ние с ММ ще се женим на 23.06. Сватбата беше планирана от миналата година (тогава се сгодихме). Още преди да се сгодим правехме опити за бебче, имам една БХ бременност, след нея хормоните ми се забишкаха малко и така бебчето се забави (имамхме 11 месеца опити преди да забременея ). Та ще съм бременна на сватбата точно в края на 4 ти, началото на 5 ти. Малко се притеснявам, че цял ден ще трябва да съм на крак, но дано всичко е наред.

И аз се жених в последния ден на 15 г.с. (29.06 Wink ). Ще чакаме снимки! Heart

Fossy, гледам 😁и тея пусти хормони... разревах се 😂

И аз се разревах и го отдадох на хормони... Да си призная Мегън не ме впечатли с визия, просто може би заради самата церемония и любовната атмосфера се трогнах Grinning

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 263
О, ще си имаме и булка Simple Smile Много хубаво!Всичко ще е наред Simple Smile
Ние през септември правим 11г. брак, ние доста млади се оженихме и всички ни питаха да не би да съм бременна Grinning Но не бях, чак след година решихме да правим бебче и забременях бързо.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 715
Ние сме женени от три години и отначало не искахме бебе, после почнахме опити - аборти и така. Сега съвсем случайно стана, явно така ни е било писано да изживеем всички гадости първо. А относно сватбата, аз нали съм винаги наобратно тааа много ме дразни, по всички канали е, кво пък толкова една сватба 😁 явно ще си тегля нещо на лаптопа да гледам.

# 59
  • Мнения: 980
Fossy,и аз се разревах като влезе в църквата и взеха да пеят 😂😂
Ние се оженихме миналата година,беше малка сватба с 40 човека. За мен и това е много, аз не съм фен на сватбите, не са моето нещо. Фен съм на брака,но просто другата дандания не е моето нещо 😀Даже и сега като си видя снимките, направо се радвам, че мина 😂

Общи условия

Активация на акаунт