Частни училища - информативна тема 21

  • 92 060
  • 772
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 425
1310 при малкия. Не помня точно за големия, но също в 99+ персентила за осмокласници.

# 166
  • София
  • Мнения: 16 175
Браво на детето ти, Шарки!
Не знам колко имат другите десетокласници, дъщеря ми е с 1380. (99%)
Ихаа (завид-завид)! А имаш ли спомен в 9ти клас колко е имала?

# 167
  • Мнения: X
Не се е явявала в 9 клас, миналата година нямаше такава опция.

# 168
  • Мнения: 8 226
Щеше ми се да съм от родителите дето не ми пука много за училищата. Като се роди детето започнахме да търсим градина. Като почна градината се оказа, че нещата не са точно такива каквито си ги представяме и почнахме да търсим училище. Като почна училище почнах да се оглеждам за гимназия. Щеше ми се нещата да бяха по-лесни Simple Smile С два племенника в АК и с два в СМГ....нито едно от двете не ми е в таргета за сега. Да вземе да стане едно футболистче , че да не му трябват знания  Simple Smile

# 169
  • София
  • Мнения: 16 175
И да ти доведе една Николета?

# 170
  • Мнения: 8 226
И да ти доведе една Николета?
Тук не съм сигурна, че ще оцелея Simple Smile

# 171
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
ох, каква люта клетва. Simple Smile Simple Smile темата  ли обърках?

# 172
  • София
  • Мнения: 16 175
ох, каква люта клетва. Simple Smile Simple Smile


Верно така се получи (клавиатурата ми първо написа "поКучи") Simple Smile

# 173
  • Мнения: 5 425
Това е защото не са ви правилни приоритетите...
Намирането на правилната снаха решава всички други проблеми! 😁

# 174
  • Мнения: X
Ако искате да станете част от футболния хайлайф и спортната "журналистика" отивайте да учите в ПБ. И снаха така ще можете да си намерите.

# 175
  • София
  • Мнения: 5 931
Да се запиша ( в темата ) !

# 176
  • Мнения: 1 005
Някой с мнение за ЧПГ Банкер?

# 177
  • Мнения: 7
Някой с мнение за ЧПГ Банкер?

Аз съм учила там и съм много доволна. Преподавателите са хора от практиката и има много какво да се научи. Като цяло подхода на преподаване не е като в държавните училища или в някои други частни и е интересно за учениците.

Отделно, ако реши ученикът после да продължи в икономически университет ще му бъде много лесно. Това, което аз забелязвам е, че ученици от други икономически гимназии нямат толкова стабилни знания, както като тези завършили "Банкер".

Ако имаш въпроси за това училище питай, преди няколко години завърших и мисля, че мога да помогна.

# 178
  • Мнения: 668
Стопанската гимназия е по-зле от частна "Банкер"? Верно?    Simple Smile

# 179
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Един от племенниците ми завърши стопанската. Мига да повярвам, че която и да е частна е по-добре, с изключение на езиков свят. Но последното е у-ще за изпадащи от с-мата деца

Общи условия

Активация на акаунт