Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 999
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 9 628
Дона, що за мръсни помисли имаш, Грешницата Зорница и теб поквари, я върви се покай Joy




# 1 876
  • Мнения: 1 190
Току що бях на разследване във фб. Да си знаете:
1. Зорница и Марио са под въпрос
2. Нищо не е каквото изглежда.Това не е сватбата на М+З Ковачеви.
3. Банков ще дойде, за да разтърси Зорница да слезе малко на земята това момиче!
4. Всъщност сватбата май ще се окаже на Галя и Пешко, та заради сватбата сигурно Галя рони крокодилски сълзи....

Припадам Grinning Не бързайте с шампанското, че нали... не се знае какво що Grinning

# 1 877
  • Мнения: X
Майчееее, аз съм грешна, грешна жена!!! Само розови сънища  за палпиране и екартьори сънувам:heart_eyes:

Фифф, е от мъка не можем ли да се напием?

Забравила си, че се женят Тони+Албена или Мазов+Лора Joy Заради русата коса Joy

# 1 878
  • Мнения: 9 374
Майчееее, аз съм грешна, грешна жена!!! Само розови сънища  за палпиране и екартьори сънувам:heart_eyes:

Фифф, е от мъка не можем ли да се напием?

Забравила си, че се женят Тони+Албена или Мазов+Лора Joy Заради русата коса Joy


Аааа, не! В грешка си. Joy Омъжва се рецепционистката за тайния си обожател, който ще се разкрие едва сега. Само, че се е изрусила. Joy

# 1 879
  • Мнения: 1 190
Дона, от мъка ще пием явно... Тя Зорница сигурно е хванала букета на Албена/Галя/Лора(поправете ме ама Лора не е ли женана ??) Горката от толкова кандидатки не може да дойде нейния ред.. Батко докато се накани и Банков ще се довтаса и ще я отмъкне под носа ... Пък ще и плесне 1-2 шамара да и припомни за хубавите времена.

# 1 880
  • Мнения: 9 628
Дона, знам  те аз, тука само се правиш на праведна Joy

Фифф, сватбата е на Банков и Марио, той нали е рус, а Ковачев вдига Зорница за да я отмести от там, че не иска да се мръдне като вижда, че Магарето и Елена се обичат и ще се женят, а тя оставя и без двамата, за това е и в черно- в траур е, че ги губи  Joy
Прочем много добре ти стои гифчето Simple Smile

# 1 881
  • Мнения: 1 190
Дона, знам  те аз, тука само се правиш на праведна Joy

Фифф, сватбата е на Банков и Марио, той нали е рус, а Ковачев вдига Зорница за да я отмести от там, че не иска да се мръдне като вижда, че Магарето и Елена се обичат и ще се женят, а тя оставя и без двамата  Joy
Прочем много добре ти стои гифчето Simple Smile

 Ахахаахаахах, това ще е истинска любов от пръв поглед понеже те досега не са се виждали... Зорница милата не и върви и това си е Sad
 Благодаря тиии, във вторник очаквам още такива от сватбата на Банков и Марио Grinning

# 1 882
  • Мнения: 6 161
Поздрав за всички от Бар Наздраве и най-вече съдържателката на бара - Наша Ели Kissing Heart
Sign Underage  ...

Аз ли съм  съдържателката - маман  newsm62  Направо нямам думи  smile3505
За мен е чест  да съм емоционално  отговорното лице   newsm51
Отдавна не  съм била в компания на по-големи  лигаварници  /това е  комплимент  в моя свят  Peace/!
Ще трябва да заредя по много и от всичко  за финала Tropical DrinkTadaShaved IceFriesDonutCakeCoffeeWine Glass , а после ще го караме по-диетично  през лятото  Joy
На такъв етап съм ,че абсолютно не ме интересува кой ще изпълзи от терариума , ще има ли сватба или не , достатъчна ми е сцената от промото -изглежда толкова непринудено и спонтанно , точно както ме кефи  Peace

# 1 883
  • София
  • Мнения: 9 563

Аааа, не! В грешка си. Joy Омъжва се рецепционистката за тайния си обожател, който ще се разкрие едва сега. Само, че се е изрусила. Joy

Е как таен? Всички знаем, че е Врабчев. Но за сватбата си е пуснал коса.

# 1 884
  • Мнения: 9 374

Аааа, не! В грешка си. Joy Омъжва се рецепционистката за тайния си обожател, който ще се разкрие едва сега. Само, че се е изрусила. Joy

Е как таен? Всички знаем, че е Врабчев. Но за сватбата си е пуснал коса.
Мислех, че не му е вързала. Уви, поддала се е на изкушението и тя хахаха. Грешница е станала покрай Зорница. Joy

# 1 885
  • Мнения: 12 464
Абе, замислих се, че ние тука бяхме приготвили тежка изпитна сесия за Марио, а пичът, като го гледам с тая сватба, направо с царски пищов ще се яви Joy

На мен любимо от ония за Зорка ми е и това, че всъщност в драмата с дроба на Тони въобще не е помогнала, защото му е казала за донора преди да имат съгласие и го е сринала. А това че сума ти време ходи по Марио да го подкрепя, утешава, наритва и бърше сълзите, няма да го споменаваме, че още не е измислено защо всъщност е много лошо Joy

# 1 886
  • Мнения: 2 714
Мацки, пускам ви тук една снимчица, да видите, че батко ви можел да бъде и лош Joy Щото за следващия сезон не се знае знае ли се, нали? Wink
Скрит текст:
П.П. Извинявам се ако някой вече я е поствал Grinning

# 1 887
  • Мнения: 9 374
Мацки, пускам ви тук една снимчица, да видите, че батко ви можел да бъде и лош Joy Щото за следващия сезон не се знае знае ли се, нали? Wink
Скрит текст:
П.П. Извинявам се ако някой вече я е поствал Grinning

Не знам аз лош ли е, какъв е, ама е много хубав тука. Ауу. Heart Eyes Тая прическа много повече му отива.

# 1 888
  • Мнения: 9 628
Неделно да ви пусна някои от любимите ми сцени(вероятно и ваши) на нашите грешни хубостници, бъдещето семейство Еленови - закачливи, нежни и грижовни Heart Eyes :



# 1 889
  • Мнения: X
Айййй, Бати много хот с къса коса бре!!!

Лъжете се! Всъщност Жекова се жени....за Ненева. А Батко вдига Зори, за да я занесе на ръце на Банков, за да я шамаросват дружно Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз, като една видна грешница да ви кажа Wink Така ни вкарват в правия път

Майче - още още

Общи условия

Активация на акаунт